Neplodnost žen – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 26 nalezených Filtry

1MUDr. Landová Jaroslava

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Masarykova 214/19, Lysá nad Labem
Otevřeno od 7:45
Bezdlužná

Gynekologická soukromá ordinace. Poskytuje komplexní gynekologickou a porodnickou ambulantní péči Všechny metody moderní antikoncepce. Základní diagnostiku a léčbu předrakovinných stadií. Základní diagnostiku a léčbu neplodnosti v úzké spolupráci s IVF centrem. Diagnostické testy vrozených…

2GYNOSAN s.r.o. - MUDr. Jiří Bastl

Chodovická 484/10, Praha 9 - Horní…
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Komplexní péče o těhotné ženy - prenatální ultrazvuk včetně vrozených vývojových vad - kardiotografické monitorování ozev plodu ke konci těhotenství - možnost foto ultrazvuku i záznam na videokazetu - určení pohlaví plodu. Prevence, antikoncepce, klimakterium.

3MUDr. Ivo Pažourek

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Šumperská 652, Praha 9 - Letňany
Otevřeno od 8:00

Diagnostika a léčba chorob vylučovací soustavy a mužských pohlavních orgánů se zaměřením na chronické záněty (záněty prostaty, záněty močového měchýře u žen), terapie neplodnosti (andrologie, spermiogramy,..).

4MUDr. Olga MANOVÁ

Provoz gynekologické ordinace na Praze 4.

5Prague Fertility Centre s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Sokolovská 810/304, Praha 9 - Vysočany Bezdlužná

Poskytujeme a specializujeme se na léčbu neplodnosti u žen nad 40 let včetně darování vajíček a dárcovství vajíček bez čekací doby. Osobní přístup, dlouholeté zkušenosti a uznání v oboru jsou hlavní předností naší kliniky. Můžeme pomoci téměř všem, chce to však trpělivost a Vaši důvěru.

6MUDr. PALUŠÁK s.r.o.3 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(14)
Tyršova 394, Semily
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme a nabízíme komplexní péči v oboru gynekologie a porodnictví. Laboratorní vyšetření zajišťujeme přímo v ordinaci.

7Gynar, s.r.o.

Kochova 1185, Chomutov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provoz soukromé gynekologicko-porodnické ordinace. Zdravotnické zařízení se nachází v prostorách polikliniky chomutovské nemocnice, Kochova ulice 1185, na ženském oddělení ve 4. patře a poskytuje komplexní ambulantní gynekologickou a porodnickou péči ženám od věku 15 let. Registrujeme nové…

8Dostálová Gynekologie s.r.o.

Březenecká 4804, Chomutov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Gynekologicko-porodnická ambulance Dostálová Gynekologie s.r.o. Akreditované zdravotnické zařízení využívá v péči o ženy moderní přístrojové vybavení a vysoká odbornost s citlivým přístupem jsou pro nás na prvním místě.

9GYN MUDr. Věra Kindelmannová, s. r. o.

Kochova 1185, Chomutov
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Poskytují komplexní gynekologickou péči včetně ultrazvukové diagnostiky a péče o těhotné, gynekologické ambulace a poradenství. Zajišťují komplexní péči o ženy a dívky. Gynekologie je základním oborem primární zdravotní péče. Náplní je prevence, diagnostika, léčba, dispenzarizace nemocí ženského…

10REHACENTRUM spol. s r.o.1 pobočka

Provádíme a nabízíme komplexní rehabilitační péči pro děti i dospělé a dále poskytujeme rekondiční cvičení a infrasaunu a fitness a cycling i také léčbu funkční neplodnosti u žen metodou Mojžíšové a reflexní terapii plosky a poradenské služby.


Firmy v dalších lokalitách


Neplodnost žen v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Neplodnost žen najdete 26 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 23 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Střední a Severní Čechy.