Nepovinná očkování – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1MUDr. JIŘÍ MLČOCH - PRAKTICKÝ LÉKAŘ PRO DĚTI A DOROST1 pobočka

Pediatrie - pro děti a dorost do 18 let. Standardní lékařská péče o děti od narození do ukončeného 18 roku. Dětský lékař - vyšetření, prevence, povinná i nepovinná očkování, ordinace pro nemocné je dopoledne, odpoledne po telefonické dohodě, návštěvní služba. Snažíme se, aby pro děti a dorost…

2MUDr. Jaroslava Sekerová - praktický lékař pro dospělé2 pobočky

Ordinace praktického lékaře pro dospělé. Poskytujeme preventivní a léčebnou péči. Provádíme vyšetření pro řidičský, zbrojní a potravinářský průkaz, sportovní kluby, tábory a další. Zajišťujeme povinná i nepovinná očkování a laboratorní odběry.

3MUDr. Jitka Kuntová, praktický lékař pro děti a dorost1 pobočka

Zbraslavice 329, Zbraslavice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ambulance praktického lékaře pro děti a dorost. Standardní lékařská péče o děti od narození do ukončeného 18. roku věku. Provádíme vyšetření, prevence, povinná i nepovinná očkování.

4Švehlíková Stanislava, MUDr.

Husova 128, Čáslav Bezdlužná

Ambulance praktického lékaře pro dospělé a děti a dorost do 18 let. Standardní lékařská péče o děti od narození do ukončeného 18. roku. Provádíme vyšetření, prevence, povinná i nepovinná očkování.

5DĚTSKÁ MLADOBOLESLAVSKÁ ORDINACE s.r.o.

nám. Republiky 465, Mladá Boleslav
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme ordinaci dětského praktického lékaře v centru Mladé Boleslavi. Nabízíme nejen hrazená očkování, ale také nepovinná, doporučená očkování a jiné doplňkové služby.

6Child Friendly s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(24)
Římská 191/16, Praha 2
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ordinace dětského praktického lékaře s přátelskou a maximálně vstřícnou péčí. Dětem přátelská zdravotní péče v prostorách nové dětské ambulance/kliniky. Atmosféra jiná než v běžném zdravotnickém zařízení. Profesionální, kvalitní, ale v první řadě dětem a rodičům vstřícná a přátelská s využitím…

7Praktický lékař pro děti a dospělé - MUDr. Martina Pánková

Maše ordinace poskytuje pojišťovnami plně hrazenou léčebnou a preventivní péči dětem a dospívajícím od narození do 19 let. Nabízíme péči i dětem se smluvním pojištěním a samoplátcům.

8MUDr. Kateřina Kunstýřová

4.0
★★★★★
★★★★★
(31)
Šrobárova 1836/32 , Praha 10
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše ordinace poskytuje léčebnou a preventivní péči dětem od 0 do 19 let. Všechnu léčebnou péči, preventivní prohlídky, poradnu pro novorozence a povinná očkování hradí pojišťovny. Nabízíme vyšetření CRP a Streptes. Osobní konzultace mobilním telefonem poskytujeme našim pacientům zdarma.

9Šillerová Klára, MUDr.

Ordinace MUDr. Kláry Šillerové je zdravotnické zařízení, které poskytuje komplexní pediatrickou péči v moderně vybavené ordinaci pro děti od narození do 19ti let.

10MUDr. Jana Pacovská s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(13)
Pod Kavalírkou 1300…, Praha 5 - Košíře Bezdlužná

Dětský a dorostový lékař, který Vám nabízí preventivní prohlídky, očkování, kojeneckou a laktační poradnu, poradnu pro předškolní děti, návaznost péče na odbornou ambulanci.


Firmy v dalších lokalitách


Nepovinná očkování v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Nepovinná očkování najdete 15 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Střední a Severní Čechy.