Nivelizace podlah – Střední a Severní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Pergl Karel

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
K Potoku 101, Nižbor Bezdlužná

Naše firma provádí dodávku a montáž plovoucích podlah, dále provádíme dodávku a položení koberců, PVC, interiérových podlah i korku. Dále dokážeme zabezpečit úpravu podlah a nivelizační stěrky. Také Vám můžeme nabídnout malířské práce.

2Souček Petr - nábytek1 pobočka

Vyrábíme a dodáváme interiérový, kancelářský, dětský nábytek a kuchyně včetně montáží. Pokládáme plovoucí podlahy laminátové i dřevěné včetně vyrovnávání a nivelizace pokládkových ploch.

3Vatlach s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem lepidel a tmelů. Nabízíme lepidla na lepení podlahových krytin, vyrovnávacích hmot a nivelizačních stěrek. Provádíme výrobu penetrací, lepidel pro tiskárny a kartonáže, dále výrobu sádry. Vedem velkoobchodní prodej a máme vše skladem. Naše firma má 20 letou tradici.

4KAČUR Štefan

Firma provádí podlahářské práce, dodává a pokládá koberce, PVC, plovoucí podlahy laminátové i dřevěné, parkety, korky, marmolea. Dále se zabývá vyrovnáním podkladů stěrkováním, nivelizací, pomocí OSB desek, lepením krytin na stěny, poradenstvím a broušením a lakování parket.


Firmy v dalších lokalitách


Nivelizace podlah v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Nivelizace podlah najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Střední a Severní Čechy.