Nohy, nožky pod nábytek – Střední a Severní Čechy

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1EKO-INTERIER, Kronus Adam1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(14)
Pražská 302, Kolín II
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem nábytkových úchytek, keramických, rustikálních, dřevěných, hliníkových a nerezových věšáků, bytových klik a noh. Dále vyrábíme stylové kuchyně na míru, dodáváme pohodlné kožené sedačky, prostorné vestavěné skříně či moderní interiérové dveře.

2ARDEA-CZ s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(506)
Dr. Karla Farského…, Vysoké nad Jizerou
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provoz velkoobchodu s nábytkovým kováním, potřebami pro truhláře, barvami, laky a lepidly.

3Bělina Martin, Ing.

Společnost ASKMT dodává stavebnicové systémy z hliníkových profilů, včetně spojovacího materiálu a příslušenství, upínací desky s drážkou pro stavbu pracovní plochy CNC zařízení, madla a zámky, klouby, panty, komponenty pro vybavení pracoviště, stavitelné nohy, pojezdová kola, atd. ASKMT se…

4NOHEL GARDEN a.s.

4.3
★★★★★
★★★★★
(79)
Budínek 86, Dobříš Bezdlužná

NOHEL GARDEN Vám již dvě desítky let nabízí bohatý sortiment z oblasti kvalitních osiv, cibulovin, plastových výrobků, nářadí, zahradní keramiky, hnojiv, postřiků, substrátů, travních směsí, zavlažovacího programu a dalších zahrádkářských potřeb.

5Rosendahl, s.r.o. - Naty Naty – Luxusní postele, matrace, nábytek, doplňky…4 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(34)
Senovážné náměstí…, Praha 1 - Nové Město Bezdlužná

Dopřejte si osvěžující spánek na kvalitní matraci. Naty Naty nabízí luxusní postele pro plnohodnotný spánek. Dodáváme postele prémiové švédské značky Carpe Diem, která sází na maximální pohodlí i atraktivní design. Součástí naší nabídky jsou rovněž originální ložní doplňky.

6DENELL Trade s.r.o.

Mostecká 40/26, Praha 1
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Výroba a prodej nábytku určeného mateřským školám a jim podobným předškolním zařízením. Provádíme návrhy a realizace interiérů předškolních zařízení. E-shop, on-line prodej dětského nábytku,, kvalitu výrobků spojenou s důrazem na bezpečnost.

7Dublino

4.4
★★★★★
★★★★★
(13)
Obchodní 132, Čestlice Bezdlužná

Vyberte si na dublino.cz nábytek pro svůj hotel nebo restauraci. Již 13 let zařizujeme restaurace a kavárny. Do našeho portfolia patří stoly a židle, stolové nohy, stolové desky, barové židle, venkovní židle, venkovní stoly, jídelní židle a stoly.

8Nohýnek Zdeněk

Terasovitá 955, Praha 4- Podolí
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízím úpravy a návrhy interierů.


Firmy v dalších lokalitách


Nohy, nožky pod nábytek v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Nohy, nožky pod nábytek najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.