Nonstop zámečnictví – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 25 nalezených Filtry

1ABRAKA zámečnictví Praha

4.0
★★★★★
★★★★★
(99)
Vídeňská 797/64, Praha 4 - Krč Bezdlužná Ověřená

Zámečnictví se zaměřuje na komplexní pohotovostní služby. Otevírání, montáže a opravy zámků aut, bytů a trezorů. Vyrábíme všechny typy klíčů. Zámečnická pohotovost je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Součástí je zámečnický servis a nadstandardní poradenství. Dále zajišťujeme…

2Stanislav Mazač - zámečnictví

Zámkařské práce. Nabízíme nouzové otvírání dveří, zámků i trezorů a výrobu klíčů.

3Vitaliy Tsap- ZÁMEČNICTVÍ - TSAP7 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Cíglerova 1078/8, Praha 9 - Černý Most Bezdlužná

Zámečnictví Tsap Praha poskytuje komplexní zámečnické práce včetně pohotovosti v oblasti Prahy a okolí.

4Zámečnictví KEY NON STOP s.r.o.14 poboček

3.0
★★★★★
★★★★★
(28)
Vazovova 3228/3, Praha 4 - Modřany Bezdlužná

Zámečnictví, zámečnická pohotovost - nonstop otevírání zámků aut, bytů i trezorů, montáže, výměny, opravy - Praha a okolí. Prodáváme kování, vložky, zámky, trezory. Nabízíme výrobu klíčů, autoklíče (čipové), MUL-T-LOCK, FAB, EVVA. Broušení nožů.

5Andriy Husak - Zámečnictví Husak1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(194)
Herbenova 727/38, Praha 15 Bezdlužná

Otevírání zámků, aut, bytů a trezorů. Výměna vložek a zámků, montáž kování, opravy dveří. Zámečnická pohotovost nonstop Praha a okolí. Kompletní zámečnické práce, zabezpečení a jiné dle telefonické dohody.

6Zdeněk Martinovský- NOUZOVÉ OTEVÍRÁNÍ DVEŘÍ NONSTOP

Firma vznikla v roce 2001,jako instalatérství a zámečnictví.Přez počáteční potíže,obvyklé u každého, kdo začíná bez podpory,se podařilo zajistit dostatek zakázek pro úspěšný start. V dalších obdobích bylo již objednávek nad síly jednoho člověka,situaci jsme řešili spoluprací s jinými živnostníky.…

7AAA - Záchranná technická služba,spol. s r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(25)
Stejskalova 15/12, Praha 8-Libeň Bezdlužná

Poskytujeme komplexní servis na území Prahy v oborech instalatéři, elektrikáři, topenáři, plynaři, sklenáři, zámečníci, kanalizace, revize, opravy kotlů, opravy, havárie, rekonstrukce a opravy rozvodů. Provádíme sklenářské práce jako například zasklívání oken, dveří a výloh.Provozujme nonstop…

8Kohuš Pavel - SOS servis - nouzové otevírání zámků2 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(26)
Květinová 701, Liberec Bezdlužná

Naší specializací je nouzové otevírání dveří i trezorů. Nabízíme výrobu a prodej zámkových systémů, zámků, klíčů, auto klíčů. V nabídce na prodejně máme železářský sortiment včetně spojovacího materiálu. Dále montujeme a nabízíme elektronickou kontrolu přístupů osob.

9Klíčové a trezorové centrum Hausner-Plný s.r.o.

Podhorská 1800/20a , Jablonec nad Nisou
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Poskytujeme zámečnické práce, nouzové otevírání bytů, aut i trezorů. Řešíme ztráty či zlomení klíče, čipování, autoklíče, motoklíče, či systém generálního a hlavního klíče.

10KLÍČOVÉ CENTRUM VOTICE a SEDLČANY

4.5
★★★★★
★★★★★
(17)
Komenského nám. 230, Votice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Klíče, autoklíče, bezpečnostní zámky i vložky. Montujeme kukátka, dveřní řetízky, průmyslové, visací i lankové zámky, elektrozámky, zábrany proti vysazení dveří a dveřní i podlahová kování. Nonstop pohotovostní služba otevírání dveří. Pobočku Sedlčany najdete na adrese 28. října 7.


Firmy v dalších lokalitách


Nonstop zámečnictví v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Nonstop zámečnictví najdete 25 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 23 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Střední a Severní Čechy.