Nýtovací matice – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho průmyslových podniků, které potřebují kvalitní a spolehlivé spojovací materiály. Mezi nejvyhledávanější patří nýtovací matice, které se používají při montáži různých konstrukcí.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Rivet Factory Česká republika, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Rytířská 534/13, Praha 1 Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se výrobou a prodejem profesionálního nýtovacího nářadí. Prodáváme ruční, pneumatické a aku nářadí značek MS Nářadí, Air Power a Scell-it. V našem sortimentu dále naleznete nýtovací materiál (trhací, pevnostní, maticové a šroubové nýty) a kotevní techniku (mechanické kotvy,…

2GOLA nářadí, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(12)
Nádražní 226, Cerhenice
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Prodáváme profesionální ruční nářadí Gola. Poskytujeme svým uživatelům vysokou kvalitu při velice příznivé ceně. V našem sortimentu naleznete očkoploché maticové klíče, kleště pro jemnou mechaniku, ráčny s přepínací páčkou, kleště na pojistné kroužky, servisní vozíky, šroubováky, sady hlavic

3JASANSKÝ - spojovací materiál, s.r.o1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(2)
17. listopadu 360/37, Říčany
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabízíme sortiment spojovacího materiálu, šrouby, matice, podložky vruty. Provádíme povrchové úpravy materiálů galvanickým zinkováním. Maloobchod, velkoobchod i internetový prodej.

4Kumštová Jitka - Železářství

4.6
★★★★★
★★★★★
(157)
Žižkovo nám. 130, Vlašim
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Prodáváme železářské zboží, spojovací materiál, vodovodní baterie, kamna, krby. Štípačky na dřevo, pilové kotouče, šrouby, matice, podložky, vruty, hmoždinky, nýty a hřebíky, elektrické i ruční nářadí a motorové stroje.

5BÖLLHOFF, s.r.o.

Dodáváme spojovací materiály a montážní techniku pro automobilový, stavební a strojírenský průmysl.

6Killich s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(87)
Americká 215/75, Liberec IX-Janův Důl
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Jsme specializovaný velkoobchod a také i maloobchod a nabízíme spojovací materiál, kotevní a nýtovací techniku a vysokopevnostní šrouby, matice i vruty. Dále také podložky, závitové tyče a nerezový materiál. Vše je možné zakoupit i přes náš E-shop.

7ŠROUBY - KOŠÁTKO - KLOCOVÁ1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(120)
Lorecká 676, Kutná Hora
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

V našem sortimentu najdete šrouby, matice, podložky, kotouče, vruty, závitové tyče, hmoždinky, nýty, drobné nářadí, silikony, pěny, chemické malty a mnohem více. Náš sortiment pravidelně inovujeme a velmi dbáme na jeho prvotřídní kvalitu, takže se k nám budete vždy rádi vracet.

8RIVETING CZ s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(17)
Kabešova 943/4, Praha 9- Vysočany Bezdlužná

Provozujeme velkoobchod i maloobchod spojovacího materiálu a upevňovací techniky.

9Krása Petr - MPspoj

4.9
★★★★★
★★★★★
(4)
Krátká 162, Štětí Bezdlužná

Nabídka velkoobchodního a maloobchodního prodeje spojovacího materiálu, kotevní a nýtovací techniky. Dále nabízíme vruty, matice a podložky, závitové tyče i chemické kotvy, hmoždinky, napínáky, lana a oka, brusné kotouče či vrtáky, hřebíky a tesařské kování.


Firmy v dalších lokalitách


Nýtovací matice v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Tyto matice jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a mají vysokou odolnost vůči korozivním vlivům. Díky svému designu umožňují snadnou a rychlou montáž, což šetří čas a náklady na práci. V oblasti Střední a Severní Čechy je možné sehnat širokou škálu nýtovacích matic různých velikostí a typů, které splňují nejnáročnější požadavky zákazníků. Pokud hledáte spolehlivé spojovací materiály pro vaše projekty, v oblasti Střední a Severní Čechy určitě najdete to, co potřebujete.