Obchodní spory – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 21 nalezených Filtry

1Alexander Klimeš Mgr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Ve Vinicích 553/17, Mělník Bezdlužná

Poskytujeme právní služby se zaměřením na Zastoupení v soudních a správních řízeních, v oblasti rodinného práva a dědictví. Řešíme pracovní spory, insolvence a oddlužení, pohledávky. Zastoupíme Vás a poskytneme obhajobu v oblasti trestního práva.

2Advokátní kancelář JUDr. Petra Pavelky

Advokátní služby zaměřené na občanské, obchodní, rodinné, pracovní, trestní, procesní, autorské a nadační právo. Řešíme právní vztahy k nemovitostem, soudní spory a rozhodčí řízení.

3Vorel Miloš, JUDr., advokát

Specializujeme se na občanské a obchodní právo, i v německém a italském jazyce.

4Advokátní kancelář Praha - JUDr. Ivana Erlebach Staňková

Erlebach Staňková Ivana, JUDr., advokátka provozuje a nabízí advokátní právní služby v oboru práv obchodních korporací, bytového, občanského, živnostenského práva i právo územních samosprávních celků. Provádíme převody nemovitostí a advokátní úschovy a také ověřování podpisů.

5IVA JÓNOVÁ- Advokátní kancelář2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
U Kapličky 441/7, Litoměřice Bezdlužná

Poskytujeme komplexní právní služby se zaměřením na občanské, bytové, obchodní, rodinné, pracovní, trestní, zdravotnické a správní právo, insolvence, exekuce, oddlužení, restituční spory, náhrady škod a bezdůvodné obohacení. Nabídka konzultací, vzdělávání a odborných posudků.

6JUDr. Josef Macek

V naší právní kanceláři se zaměřujeme na právo obchodní, pracovní, občanské a správní. Hlavní pozornost je zaměřena na rodinné, stavební a trestní právo. Kromě advokátní kanceláře provozujeme také právní poradnu. Fungujeme nejen v Jablonci, ale i v přilehlých městech a lokalitách.

7JUDr. Šilar & spol. - advokátní kancelář

Advokátní služby pro oblasti obchodního, závazkového, pracovního a stavebního práva, právo nemovitostí a hospodářskou soutěž, poradenství i v německém jazyce.

8Tomaier Legal advokátní kancelář s.r.o.1 pobočka

Nabízíme a poskytujeme právní poradenství se zaměřením na soudní spory a arbitráže i insolvence a restrukturalizace či stavebnictví a FIDIC a claim management i občanské a obchodní právo.

9Dittrich, Fraňo a partneři v.o.s.

Advokátní kancelář poskytující kompletní právní služby se specializací na právní vztahy k nemovitostem, právo obchodních společností, insolvenční řízení, směnečné spory, trestní právo a pracovní právo.

10Utěšený Pavel, JUDr., advokát1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(24)
Sokolská 1788/60, Praha 2 - Nové Město

Advokátních služby pro všechny obory práva se zaměřením na civilní soudní spory, rozhodčí řízení či občanské, obchodní a evropské právo.


Firmy v dalších lokalitách


Obchodní spory v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Obchodní spory najdete 21 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 19 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Střední a Severní Čechy.