Obtisky na zeď – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 22 nalezených Filtry

1DM DESIGN, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Čelakovická 98, Mochov Bezdlužná

Specializujeme se na velkoplošný tisk a výrobu reklamy. Vyrábíme reklamní tabule, poutače, vývěsní štíty, světelné reklamy, bannery, reklamy na auta, celopolepy aut, samolepky na zeď. Nabízíme montáž a lepení a profesionální instalaci.

3Cutstar s.r.o.

Na Průhoně 3412, Mělník
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

V naší reklamní agentuře se zabýváme nejen klasickou reklamou (výroba cedulí, plachet, polepu aut a podobně), ale i dekoracemi interiérů (narp. tapety, do dětského pokoje samolepky na zeď). Toto a mnoho dalšího vám zajistíme včetně grafického návrhu.

4BFHM spol. s r.o.1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(8)
Tisá 87, Tisá Bezdlužná

Značka BFHM působí na trhu plastových oken již 16 let. Naší prioritou je solidní jednání a kvalita, kontakt a servis i po předání zakázky. Dále se naše společnost zabývá obrazovými rámy a provozujeme i tiskárnu.

5Kulišťák Pavel, Ing. - tapety na míru

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Dobrovského 553/8, Praha 7 -Holešovice Bezdlužná

Společnost Sofistick se specializuje na výrobu originálních tapet na míru. Naši nabídku tvoří také široký výběr designových samolepek na stěnu pro interiérové dekorace. U každého návrhu klademe velký důraz na estetickou hodnostu. Veškeré samolepky a tapety jdou použít na různé typy povrchů, jako…

6KABA Centrum - Ivana Balínová

U Přehrady 4596/42a, Jablonec nad Nisou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na vinylové, vliesové a papírové tapety a další dekorace na zeď. V kamenném obchodě můžete osobně shlédnout katalogy, případně si je i zapůjčit. Dále nabízíme pomoc v oblasti návrhu a realizace interiérů díky profesionálním dovednostem našeho tapetového centra.

7Family Distribution s.r.o. - Nej-samolepky1 pobočka

Na našem eshopu pro Vás máme bez mála 300 různých druhů samolepek a dalších různorodých produktů jako jsou zrcadlové samolepky, nalepovací hodiny černé a zrcadlové, dětské nalepovací tabule na kreslení a dětské nalepovací lampičky na stěnu. Jsme největší, jsme levní, jsme rychlí, jsme spolehliví!

8AG ART co. s.r.o.

Ve společnosti AG Design se zabýváme výrobou a především prodejem vysoce kvalitních fototapet a samolepek na zeď. Vybrat si můžete z přírodních motivů i známých míst z celého světa. Nabídka našeho eshopu pamatuje i na děti- v kategoriích Pro děti najdete vše pro vyzdobení stěn a dalších povrchů v…

9NOAR.CZ s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Žerotínova 1742/54, Praha 3 Bezdlužná

Nabízíme projektování staveb, interiérů a exteriérů, návrhy i realizace stavebních projektů a realizační činnost. Zajišťujeme instalatérské, elektrikářské, obkladačské, malířské a zednické práce a velkoformátový tisk.

10Vobořil Petr - GRAF STUDIO1 pobočka

Nabízíme reklamní a marketingové služby pro propagaci Vaší firmy pomocí reklamních předmětů, tiskovin, polepů vozidel a dalších činností. Předností naší firmy je především rychlá příprava a výroba, chuť vytvářet nové věci, ale také kvalita služeb.


Firmy v dalších lokalitách


Obtisky na zeď v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Obtisky na zeď najdete 22 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 20 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 7 firem v regionu Střední a Severní Čechy.