Oddělování pozemků – Střední a Severní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Geolys CZ s.r.o.

Věnujeme se zaměřování staveb ke kolaudaci, k úvěrům, oddělením pozemků, restitucím a dalším. Provádíme geodetické práce a geometrické plány. Věcná břemena, vytyčení staveb a vlastnických hranic, polohopisné a výškopisné měření, zaměření inženýrských sítí. Jsme vybavení nejmodernější měřící…

2OREGON STAR spol. s r.o.

Provádění geodetických prací v katastru nemovitostí a v investiční výstavbě. Nabízíme podklady pro projekty, vytyčování staveb, vyhledání a zaměření inženýrských sítí. Vyznačení budov, geometrické plány pro rozdělení pozemků, věcná břemena, vytyčení vlastnických hranic.

3Ing. Josef DANDA- GEODETICKÉ PRÁCE

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Třebízského 168,…, Slaný
Dnes už má zavřeno

Vytyčení vlastnické hranice pozemků, geometrický plán, mapové podklady pro projekt, vytyčení staveb v terénu, zaměřování dokončených staveb a inženýrských sítí.

4Hanzl Jaroslav, Ing.

Károvsko 2056, Turnov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme geodetické práce a plány na oddělení pozemků a zaměření staveb ke kolaudačnímu řízení a mapových podkladů.

5Kaván Lubomír, Ing.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Dolní Chřibská 1, Dolní Chřibská Bezdlužná

Děláme a máme nabídku geodetických prací a zajišťujeme geodetické plány stavby rodinného domu a na oddělení pozemku a na vyznačení průběhu věcného břemene a také i provádíme vytyčení hranice pozemku a stavby rodinného domu a specializujeme se na mapové podklady a dále zaměření skutečného provedení…

6Honáková Petra, Ing. - geodetické služby

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Zdeňka Štěpánka 3973, Chomutov Bezdlužná

Provádím zaměření staveb, vytyčení hranic pozemků, zpracování geometrických plánů, vytyčení základů pro stavby, mapové podklady, zaměření sítí, podklady pro zápis do katastru nemovitostí.


Firmy v dalších lokalitách


Oddělování pozemků v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Oddělování pozemků najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.