Oddělování pozemků – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je známá svými rozlehlými pozemky, které jsou často oddělovány různými způsoby. Oddělování pozemků je důležité pro zajištění soukromí a ochranu majetku.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Geolys CZ s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Husovo náměstí 15/4, Lysá nad Labem Bezdlužná

Věnujeme se zaměřování staveb ke kolaudaci, k úvěrům, oddělením pozemků, restitucím a dalším. Provádíme geodetické práce a geometrické plány. Věcná břemena, vytyčení staveb a vlastnických hranic, polohopisné a výškopisné měření, zaměření inženýrských sítí. Jsme vybavení nejmodernější měřící…

2OREGON STAR spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
K Žalovu 221, Husinec-Řež Bezdlužná

Provádění geodetických prací v katastru nemovitostí a v investiční výstavbě. Nabízíme podklady pro projekty, vytyčování staveb, vyhledání a zaměření inženýrských sítí. Vyznačení budov, geometrické plány pro rozdělení pozemků, věcná břemena, vytyčení vlastnických hranic.

3Ing. Josef DANDA- GEODETICKÉ PRÁCE

4.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Třebízského 168, Slaný
Otevřeno od 8:00

Vytyčení vlastnické hranice pozemků, geometrický plán, mapové podklady pro projekt, vytyčení staveb v terénu, zaměřování dokončených staveb a inženýrských sítí.

4Hanzl Jaroslav, Ing.

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Károvsko 2056, Turnov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme geodetické práce a plány na oddělení pozemků a zaměření staveb ke kolaudačnímu řízení a mapových podkladů.

5Kaván Lubomír, Ing.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Dolní Chřibská 1, Dolní Chřibská Bezdlužná

Děláme a máme nabídku geodetických prací a zajišťujeme geodetické plány stavby rodinného domu a na oddělení pozemku a na vyznačení průběhu věcného břemene a také i provádíme vytyčení hranice pozemku a stavby rodinného domu a specializujeme se na mapové podklady a dále zaměření skutečného provedení…

6Honáková Petra, Ing. - geodetické služby

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Zdeňka Štěpánka 3973, Chomutov Bezdlužná

Provádím zaměření staveb, vytyčení hranic pozemků, zpracování geometrických plánů, vytyčení základů pro stavby, mapové podklady, zaměření sítí, podklady pro zápis do katastru nemovitostí.


Firmy v dalších lokalitách


Oddělování pozemků v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Existuje mnoho způsobů, jak oddělit pozemky, včetně plotů, živých plotů, kamenných zdí a dalších.

V oblasti Střední a Severní Čechy je velký důraz kladen na kvalitu a spolehlivost oddělovacích prvků. Proto je důležité vybrat správný materiál a způsob oddělení, který bude nejen funkční, ale také esteticky příjemný.

Při výběru oddělovacího prvku je třeba zohlednit mnoho faktorů, jako je velikost pozemku, jeho umístění a účel. V oblasti Střední a Severní Čechy se často používají živé ploty, které jsou nejen krásné, ale také přírodní a ekologické.

Další možností jsou kamenné zdi, které jsou velmi trvanlivé a mají vysokou estetickou hodnotu. Ploty z dřeva jsou také oblíbenou volbou, protože jsou levné a snadno se instalují.

V oblasti Střední a Severní Čechy je důležité mít kvalitní oddělovací prvky, které budou chránit majetek a zároveň vytvoří estetický dojem. Proto je třeba pečlivě zvážit výběr materiálu a způsob oddělení pozemků.