Odstranění emocí – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1HADŽI-KI

Hadži-ki je systém přírodního léčení a vzdělávání.

2Ing. Milena Ščerbová

Ing. Milena Ščerbová využívá ke své práci především metodu One Brain, která pomáhá odstraňovat stres z nejrůznějších příčin, jako jsou například deprese, potíže v partnerském vztahu, noční pomočování, nedostatek sebevědomí, poruchy učení a chování, bolesti zad, poruchy spánku, závislost na alkoholu…

3Láska a síla Vyššího Já - Jaroslav Chládek

Zabýváme se energetickou psychologií. Používáme metodu EFT (techniky emoční svobody) a metodu Access Bars (aktivace přístupových bodů). Pracujeme v páru s partnerkou. Zkušenosti máme zejména v oblasti vztahových problémů. Terapie provádíme přímé nebo na dálku pomocí komunikace přes internet - Skype…

4Komeštíková Pavlína, Ing. - Reiki centrum

Zabýváme se metodami založenými na komplexním přístupu k člověku, které chápe tělo i mysl jako propojené části jednoho energetického celku. Jedná se o soubor technik: terapie SRT pro odstranění starých záznamů a emocí (odbloky), vegetativní funkční testování - základní a celkové, frekvenční terapie…

5Neuschlová Pavla

Odstraňování psychických příčin potíží. Uvolnění emocionálních bloků a nefunkčních programů. Léčení fobií, poruch učení, vztahových a jiných problémů.

6Pourová Anna

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bělá 48, Bělá Bezdlužná

Nabízíme poskytování poradenství a to v oblasti kineziologie a provádíme odstraňování emocionálních stresů a také i příčin psychických i fyzických potíží.

7Kopecká Lenka - kineziologická poradna

Poradenství pro oblasti kineziologie, odstraňování emocionálních stresů a příčin psychických i fyzických potíží.

8Nepevná Zuzana

Poskytuji pomoc a péči při odstranění bolestí na těle i duši. Nabízím neurologické ošetření kraniosakrální osteopatií, celostní léčení, terapii emocionálního odbloku či masáží.

9Milan Ščučka

Léčení pomocí regresní terapie bez hypnózy a technikou emoční svobody. Odstranění psychických příčin vzniku nemoci.

10Katayama Zdena

Odstranění psychických i fyzických problémů a emočních bloků. Dále také vedení seminářů, koučinku i osobních konzultací.


Firmy v dalších lokalitách


Odstranění emocí v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Odstranění emocí najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.