Odstranění znamének a pih – Střední a Severní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1LaserPlastic - Klinika laserové a estetické dermatologie a plastické chirurgie

4.6
★★★★★
★★★★★
(7)
Platnéřská 11, Praha 1 Bezdlužná Ověřená

Plastická chirurgie. Laserová a estetická dermatologie.

2MUDr. Dagmar Frösslová, KOŽNÍ ORDINACE s.r.o.1 pobočka

3.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Opatovská 1763/11, Praha 4 Bezdlužná

Provozujeme kožní ordinaci pro děti a dospělé. Nabízíme laserovou terapii, korektivní dermatologii, aplikaci botulotoxinu a výplňových materiálů, chemický peeling. Pacienti se mohou objednat předem telefonicky.

3MUDr. Miloslava Rusková- Centrum laserové a estetické dermatologie

3.7
★★★★★
★★★★★
(6)
Nové náměstí 2A/1440, Praha 10 - Uhříněves
Otevřeno od 8:00

Hledáte korektivního dermatologa či specialistu na laserovou a estetickou medicínu v Praze 10 a okolí? MUDr. Miloslava Prokopová Moskalyková (Rusková) je tím pravým specialistou pro Vás. Provozujeme Centrum laserové a estetické dermatologie. Odstraňování nežádoucích projevů na kůži, vrásek, projevu…

4Dermalink s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Údolní 548/93, Praha 4 - Braník Bezdlužná

Nabízíme kavitaci přístrojem VACaVite Prestige, minimalizaci celulitidy a formování postavy radiofrekvenčním přístrojem PowerShape, trvalou epilaci IPL laserem i ošetření pleti diamantovou mikrodermabrazí. Využíváme také biostimulační laser. Provádíme kosmetické manuální a přístrojové lymfodrenáže.

5Pinka Petr, MUDr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(14)
Podřipská 17, Horní Beřkovice Bezdlužná

Provozujeme chirurgickou ambulanci. Provádíme odstranění hemeroidů. Realizujeme drobné kosmetické ambulantní zákroky (odstraňování znamének, kuřích ok, bradavic, pih), ošetření bolestí velkých kloubů a zad nebo menších úrazů končetin. Poskytujeme poradenství v oblasti zdravé výživy a hygieny.


Firmy v dalších lokalitách


Odstranění znamének a pih v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Odstranění znamének a pih najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.