Omílání kovů – Střední a Severní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1B-GAL spol. s r.o.

Riegrova 614, Bakov nad Jizerou
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Provádíme tvrdochromování, vibrační omílání a leštění hliníkových odlitků.

2Victory Czech, s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Teplická 906, Bílina Bezdlužná

Zabýváme se kovovýrobou a zámečnickou výrobou. Naším hlavním programem je tváření kovů – lisování, profilování a omílání. Nabízíme také služby pro zpracovatele skla a zrcadel a automotive.

3PRAGOCHEMA spol. s r.o.1 pobočka

Přátelství 550, Praha 22 - Uhříněves
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Pragochema spol. s r.o. byla založena v roce 1993, jako pokračovatel tradice podniku Barvy a laky a v současnosti zaujímá významné postavení ve středoevropském regionu v dodávkách technologií povrchových úprav. Společnost se zabývá vývojem, výrobou, prodejem a servisem speciálních chemických…

4Slévárna hliníku, s.r.o.

Předmětem naší činnosti je výroba odlitků z Al slitin litých do kokil a tlakových forem a výroba přípravků na opracování.

5Kovocentrum Jiskra s.r.o.

Specializujeme se na zpracování a povrchové úpravy, konstrukce a výrobu výrobních nástrojů,dodáváme odlitky, Al profily, EPS výlisky, plastové výlisky, Fe výlisky.

6AUTO PROTEC, s.r.o. - povrchová úprava pogumováním1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(12)
Průmyslová 1958 , Čelákovice Bezdlužná

Provádíme otěruvzdorné pogumování ložných prostor užitkových vozů a dílů ve strojírenství a stavebnictví. Např. nádrže, násypky, omílací bubny a bazény, ploché střechy, balkóny apod. Nabízíme kryty koreb a nástavby na pick-upy. Poskytujeme nástavby a kryty koreb na pick-upy.


Firmy v dalších lokalitách


Omílání kovů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Omílání kovů najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.