Omílání kovů – Střední a Severní Čechy

Omílání kovů je v oblasti Střední a Severní Čechy velmi důležitou činností. Tento proces se používá k odstranění nečistot a nerovností z povrchu kovových dílů.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1B-GAL spol. s r.o.

Riegrova 614, Bakov nad Jizerou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme tvrdochromování, vibrační omílání a leštění hliníkových odlitků.

2DUAL, s.r.o.

Všechlapy 226, Nymburk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabývá se zpracováváním a opracováváním plechů a kovových profilů: vysekávání, ohraňování, CNC 3D frézování, sváření, CNC lisování, NC ohýbání plechů na CNC strojích a povrchové úpravy v kooperaci. Dále dělením materiálu: stříhání do tloušťky 4 mm, řezání do průměru 230 mm, lisařské,…

3Victory Czech, s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Teplická 906, Bílina Bezdlužná

Zabýváme se kovovýrobou a zámečnickou výrobou. Naším hlavním programem je tváření kovů – lisování, profilování a omílání. Nabízíme také služby pro zpracovatele skla a zrcadel a automotive.

4PRAGOCHEMA spol. s r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Přátelství 550, Praha 22 - Uhříněves
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Pragochema spol. s r.o. byla založena v roce 1993, jako pokračovatel tradice podniku Barvy a laky a v současnosti zaujímá významné postavení ve středoevropském regionu v dodávkách technologií povrchových úprav. Společnost se zabývá vývojem, výrobou, prodejem a servisem speciálních chemických…

5Slévárna hliníku, s.r.o.

Předmětem naší činnosti je výroba odlitků z Al slitin litých do kokil a tlakových forem a výroba přípravků na opracování.

6Kovocentrum Jiskra s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Loučná 39 , Janov nad Nisou Bezdlužná

Specializujeme se na zpracování a povrchové úpravy, konstrukce a výrobu výrobních nástrojů,dodáváme odlitky, Al profily, EPS výlisky, plastové výlisky, Fe výlisky.

7AUTO PROTEC, s.r.o. - povrchová úprava pogumováním1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(14)
Průmyslová 1958 , Čelákovice Bezdlužná

Provádíme otěruvzdorné pogumování ložných prostor užitkových vozů a dílů ve strojírenství a stavebnictví. Např. nádrže, násypky, omílací bubny a bazény, ploché střechy, balkóny apod. Nabízíme kryty koreb a nástavby na pick-upy. Poskytujeme nástavby a kryty koreb na pick-upy.


Firmy v dalších lokalitách


Omílání kovů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Omílání kovů se provádí pomocí speciálních brusných kotoučů, které jsou schopny odstranit i velmi tvrdé nečistoty. Tento proces je velmi důležitý pro výrobu kovových dílů, které musí být dokonale hladké a čisté. Omílání kovů je proto nezbytnou součástí výrobního procesu v oblasti Střední a Severní Čechy.