Operace čela – Střední a Severní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1VETERINÁRNÍ KLINIKA - VetPark, MVDr. Dominik Vlach3 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Pražská 76/23, Brandýs nad Labem Bezdlužná

Na klinice poskytneme kvalitní služby v oblasti preventivní a léčebné péče o malá zvířata (tj. především psi, kočky a další doma chovaná zvířata včetně exotických). Poskytujeme kompletní diagnostický a terapeutický servis včetně náročných specializovaných zákroků.

2MUDr. Věra Šatánková

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Jankovcova 1569/2c, Praha 7 Holešovice Bezdlužná

Lékařka s více než 25 letou praxí v oboru plastické a estetické chirurgie se specializací na korekce vzhledu po excesivních ztrátách nadváhy. Dále nabízí operace obočí, prsou, čela, nosu, uší, břišní stěny, liposukci a další.

3VetGoby s.r.o. - veterinární klinika Čelákovice, Praha východ1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(67)
Haškova 16, Čelákovice - Záluží
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Ambulance veterinární kliniky s ordinací pro malá i exotická zvířata, plazy a dravce. veterinární pracoviště disponuje moderním vybavením pro interní medicínu i specifickou chirurgii psů , koček , plazů a exotických zvířat . Naší snahou je maximálně minimalizovat možnost chyby diagnostiky a proto…

4plastic surgery concept s.r.o.- MUDr. Petr Jan Vašek3 pobočky

Pracuji na klinice FORMÉ clinic jako plastický chirurg. Provádím chirurgie hlavy a krku včetně plastické a rekonstrukční chirurgie, lifting obličeje, krku a čela, operace víček, operace nosu, operace uší, operace a modelace rtů, liposukce, obličejové implantáty, kompletní lipostrukturace obličeje a…


Firmy v dalších lokalitách


Operace čela v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Www.idatabaze.cz v oboru Operace čela najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.