Oprava autoantén – Střední a Severní Čechy

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1CHARLES- Kompozity s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(156)
Beranových 65, Praha 9 - Letňany Bezdlužná

Naše firma vznikla již v listopadu roku 1995 a od samého prvopočátku se zabývá především výrobou z “ušlechtilejších” kompozitních materiálů, jakými jsou např. carbon, kevlar, bazalt, různé sendvičové materiály od PVC sendvičů až po např. korek, dále pak výrobou z různých typů epoxidových,…

2Chalupná Jana

Autoškola Jana byla v Bílině založena v roce 1992. Máme více než 20 let zkušeností v oboru provozování autoškoly. Výsledkem je vytvoření velmi stabilní a profesionální autoškoly, která nabízí řidičská oprávnění všech skupin od malých motocyklů po autobusy.Máme více než 20 let zkušeností v oboru…

3Jiránek Petr - Autoelektrikáři

Provozujeme servis autoelektriky a autoelektroniky a alarmů i také centrálního zamykání i hands free a máme nabídku odkódování a odblokování a diagnostiky a to vozidel všech značek a také provádíme instalaci a servis satelitní techniky.

4Zdeněk Bílek- AUTOELEKTRO BÍLEK

Podzimní 2986/17, Jablonec nad Nisou
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Poskytujeme veškeré autoelektřikářské práce společně s autoservisem. Dále se věnujeme montáži zabezpečení proti krádežím a autorádií.

5BZ-tech, s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Dukelská 588/13, Chomutov Bezdlužná

Společnost BZ-tech, s.r.o. byla založena v roce 1999 a sídlí v Chomutově. Předmětem našeho podnikání jsou slaboproudé i silnoproudé elektroinstalace v občanské i průmyslové výstavbě, elektroinstalace v historických objektech, instalace rozvodů kabelových televizí a zabezpečovacích systémů,…

6Saint-Gobain Sekurit ČR spol. s r.o.

3.6
★★★★★
★★★★★
(68)
Masarykova 1404, Hořovice Bezdlužná

Vyrábíme automobilová skla. Zaměřujeme se na výrobu laminovaných čelních skel, vyhřívaných skel, skel odrážejících tepelné záření, skel s integrovanou anténou či skel se speciální akustickou fólií. Vyrábíme rovněž laminovaná zadní skla a panoramatické střešní zasklení.

7Smolka Miroslav - DOMS

Prodej a servis mobilních telefonů i satelitní techniky a příslušenství včetně autorádií a doplňků k notebookům. Poskytuji servis navigací.

8Malíř Ladislav

opravy spotřební elektroniky, autoelektroniky, satelitní techniky či elektronických komponentů airbagů včetně montáže autoalarmů.

9Hanzal Jaroslav

4.7
★★★★★
★★★★★
(18)
Obslužná 111/23, Praha 8-Dolní Chabry Bezdlužná

Provádím montáž a servis elektronických zabezpečovacích systémů, televizní a satelitní i audiovizuální techniky, počítačů a telefonů. Dále prodávám televizory a domácí kina, autorádia a reprosoustavy. Realizuji rozvody a ústředny GSM brány včetně revizí. Poskytuji poradenství a konzultace.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava autoantén v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Oprava autoantén najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.