Oprava autobusů – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je známá svými kvalitními službami v oblasti opravy autobusů. Zdejší odborníci mají bohaté zkušenosti s opravami všech typů autobusů a jsou schopni rychle a efektivně vyřešit jakékoli problémy.

1–10 firem z 28 nalezených Filtry

2K. UHLÍŘ-AUTOSERVIS A MYCÍ CENTRUM

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Zálužská 118, Čelákovice Bezdlužná

K. UHLÍŘ s.r.o.: komplexní péče o Vaše AUTO - myčka pro osobní i nákladní vozy (TIR – BUS), čištění interiérů vozidel, autoservis (mechanické, autodiagnostika, klimatizace, tažné zařízení) a pneuservis.

3Bus Servis Tursko - Retardéry a převodovky

Libčická 1, Tursko Bezdlužná

Firma BUS SEREVIS - Václav Sedláček, se nachází v areálu AGRIVEP. Nabízí servis, opravy a údržbu autobusů a nákladních vozidel. Opravy a montáže retardérů Telma, Voith a opravy převodovek MB ZF. Více informací na http://www.telma.cz/Servis_B.htm.

4AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o.5 poboček

4.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Pražská 810/16, Praha 10 - Hostivař

Výměna autoskel, montáže, maloobchod, velkoobchod, prodej, servis, opravy, expresní montáže: automobilová skla - autoskla pro všechny osobní i nákladní automobily, autobusy - značky SEKURIT, PILKINGTON, AGC Automotive, servis autoskel, oprava autoskel, výměna autoskel - zadní autosklo, přední…

5LACHOUT Tomáš - Autopůjčovna Rentík6 poboček

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bělohorská 187/159, Praha 6-Břevnov Bezdlužná

Autopůjčovna má v nabídce dlouhodobé a krátkodobé pronájmy užitkových vozů, busíků 8+1, maxi dodávek, valníků z double kabinou (5 míst), pickupů a osobních vozidel, dále nabízíme přistavení vozu zdarma. Vypůjčené vozy autopůjčovny je možné řídit s řidičským oprávněním sk. B.

6Servis Dopravní Techniky a.s.

4.5
★★★★★
★★★★★
(29)
K Přívozu 2604/23, Mělník

Zajišťujeme údržbu motorových vozidel a jejich příslušenství. Vyrábíme karoserie na motorová vozidla. Opravujeme klimatizační a chladírenské agregáty a nakládací plošiny.

7Louwman Motor Praha s.r.o.2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(441)
Sárská 2664/3, Praha 5-Stodůlky Bezdlužná

Jsme autorizovaný prodejce vozů Toyota včetně nabídky nových a ojetých vozů a prodej velkoodběratelům a Business Centrum či záruční a pozáruční servis i autopůjčovna či prodej náhradních dílů a příslušenství Toyota i nabídka značkového financování Toyota Finance.

8BusLine a.s. - servis autobusů21 poboček

1.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Rovinkách 211, Semily-Podmoklice

Kompletní servis, diagnostika i údržba autobusů a vozidel Karosa. Přezutí pneumatik pro autobusy, osobní i nákladní vozidla.

9SUVIK s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(25)
Kladenská 859, Buštěhrad
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme autoservis a pneuservis. Provádíme opravy, údržbu a lakování vozů či opravy automatických převodovek a repase převodovek včetně výměny olejů v automatické převodovce. Nabízíme prodej náhradních autodílů. Oficiální partner Atomium.

10BUS ProFi s.r.o.

Průmyslová 1208, Nové Strašecí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

BUS ProFi s.r.o., se sídlem Průmyslová 1208, 271 01, Nové Strašecí, v okrese Rakovník a v kraji Střední Čechy, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 244183, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Předmětem podnikání je: Opravy ostatních…


Firmy v dalších lokalitách


Oprava autobusů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky moderním technologiím a neustálému vzdělávání jsou schopni poskytnout nejvyšší kvalitu služeb za přijatelné ceny.

Oprava autobusů je velmi důležitá pro bezpečnost a spolehlivost provozu. Proto je důležité vybírat opraváře s pečlivostí a zkušenostmi. V oblasti Střední a Severní Čechy jsou k dispozici odborníci, kteří se specializují na opravy autobusů a jsou schopni poskytnout nejvyšší kvalitu služeb.

Oprava autobusů zahrnuje mnoho různých činností, jako je například oprava motoru, brzdového systému, elektrického systému a mnoho dalšího. V oblasti Střední a Severní Čechy jsou k dispozici odborníci, kteří mají bohaté zkušenosti s opravami všech těchto systémů a jsou schopni poskytnout rychlé a efektivní řešení.

Pokud hledáte spolehlivého a zkušeného opraváře autobusů v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte kontaktovat místní odborníky. Díky jejich zkušenostem a moderním technologiím jsou schopni poskytnout nejvyšší kvalitu služeb za přijatelné ceny. Kontaktujte je dnes a ujistěte se, že vaše autobusy jsou v dobrých rukou.