Oprava autobusů – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

2K. UHLÍŘ-AUTOSERVIS A MYCÍ CENTRUM

K. UHLÍŘ s.r.o.: komplexní péče o Vaše AUTO - myčka pro osobní i nákladní vozy (TIR – BUS), čištění interiérů vozidel, autoservis (mechanické, autodiagnostika, klimatizace, tažné zařízení) a pneuservis.

3Bus Servis Tursko - Retardéry a převodovky

Libčická 1, Tursko Bezdlužná

Firma BUS SEREVIS - Václav Sedláček, se nachází v areálu AGRIVEP. Nabízí servis, opravy a údržbu autobusů a nákladních vozidel. Opravy a montáže retardérů Telma, Voith a opravy převodovek MB ZF. Více informací na http://www.telma.cz/Servis_B.htm.

4AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o.5 poboček

4.7
★★★★★
★★★★★
(60)
Pražská 810/16, Praha 10 - Hostivař

Výměna autoskel, montáže, maloobchod, velkoobchod, prodej, servis, opravy, expresní montáže: automobilová skla - autoskla pro všechny osobní i nákladní automobily, autobusy - značky SEKURIT, PILKINGTON, AGC Automotive, servis autoskel, oprava autoskel, výměna autoskel - zadní autosklo, přední…

5LACHOUT Tomáš - Autopůjčovna Rentík6 poboček

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bělohorská 187/159, Praha 6-Břevnov Bezdlužná

Autopůjčovna má v nabídce dlouhodobé a krátkodobé pronájmy užitkových vozů, busíků 8+1, maxi dodávek, valníků z double kabinou (5 míst), pickupů a osobních vozidel, dále nabízíme přistavení vozu zdarma. Vypůjčené vozy autopůjčovny je možné řídit s řidičským oprávněním sk. B.

6Servis Dopravní Techniky a.s.

Zajišťujeme údržbu motorových vozidel a jejich příslušenství. Vyrábíme karoserie na motorová vozidla. Opravujeme klimatizační a chladírenské agregáty a nakládací plošiny.

7Louwman Motor Praha s.r.o.2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(261)
Sárská 2664/3, Praha 5-Stodůlky Bezdlužná

Jsme autorizovaný prodejce vozů Toyota včetně nabídky nových a ojetých vozů a prodej velkoodběratelům a Business Centrum či záruční a pozáruční servis i autopůjčovna či prodej náhradních dílů a příslušenství Toyota i nabídka značkového financování Toyota Finance.

8BusLine a.s. - servis autobusů21 poboček

1.9
★★★★★
★★★★★
(18)
Na Rovinkách 211, Semily-Podmoklice

Kompletní servis, diagnostika i údržba autobusů a vozidel Karosa. Přezutí pneumatik pro autobusy, osobní i nákladní vozidla.

9SUVIK s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(12)
Kladenská 859, Buštěhrad
Otevřeno do 18:30
Bezdlužná

Provozujeme autoservis a pneuservis. Provádíme opravy, údržbu a lakování vozů či opravy automatických převodovek a repase převodovek včetně výměny olejů v automatické převodovce. Nabízíme prodej náhradních autodílů. Oficiální partner Atomium.

10MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(110)
Obchodní 120, Čestlice Bezdlužná

Jsme výhradním dovozcem nákladních vozidel MAN, autobusů, tahačů, komunálních a ojetých vozů.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava autobusů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Oprava autobusů najdete 15 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Střední a Severní Čechy.