Oprava autoklíčů – Střední a Severní Čechy

Oprava autoklíčů je v oblasti Střední a Severní Čechy velmi důležitou službou, kterou využívají mnozí majitelé vozidel. Pokud se Vám stane, že ztratíte nebo poškodíte klíč, je nutné co nejdříve vyhledat odborníka na opravu autoklíčů.

1–10 firem z 22 nalezených Filtry

1TOPKEY s.r.o.- AutoklíčeCZ.cz

Nabízíme autoklíče, čipy, nástroje na otevírání automobilů různých značek, dekodéry a OBD diagnostiku.

2Žaba Michal - klíč

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Tyršova 214, Benešov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Klíče, zámky, kování. Nabízíme přípravky a hnojiva pro zahrádkáře. Společnost Michala Žaba z Benešova se zabývá výrobou klíčů, zámků a kování. Vyhotovíme vám jakékoliv klíče, autoklíče s čipem, opravíme autozámky i bezpečnostní zamykání. Využijte naší nabídky a mějte vše spolehlivě pod zámkem.

3Kulík Jan - Pneuservis Monti

Provozujeme pneuservis. Prodáváme ocelové a ALU disky. Prodáváme klíče GUARD.

4autokrotil s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(69)
Na návsi 1/18, Praha 10 - Dolní… Bezdlužná

Provozujeme servis vozů BMW a MINI, specializovaný autobazar. Kompletní servis vozů BMW a MINI, nové i použité originální náhradní díly, pneuservis, diagnostika, programování, laserová geometrie, opravy klíčů apod.

5AUTODRÁB, spol. s r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(118)
Milady Horákové 2764, Kladno-Kročehlavy
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Pneuservis osobních i nákladních vozidel. Mechanické práce, zabezpečení vozu proti krádeži, autoklempířské práce a lakovna. Úzce spolupracujeme s největšími českými pojišťovnami, takže pojistné události na vozech klientů řešíme "na klíč".

6HARISO, spol. s r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(2)
Na návsi 9, Veleň
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provádíme celoroční servis plynových, olejových a elektrických spotřebičů včetně odborné poradenské služby. Dodávky kotelen na klíč - od zpracování projektu až po realizaci. Příslušenství kotelen - teploměry, ventily, čerpadla, regulační techniku, detektory úniku plynu. Prodej plynových, olejových…

7FEBA spol. s r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(16)
Sobotecká 222, Turnov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provozujeme velkoobchod s optickým zbožím, krabičkami na šperky, mince, medaile a plakety. Dále nabízíme také velkoobchod s potiskem formou sítotisku, horké ražby a tampo printu. V Turnově dále provozujeme klíčové centrum, prodejnu a servis skútrů a motocyklů, opravnu obuvi a prodej bazénové chemie.

8FANY Cars, spol.s r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Husova 628, Příbram Bezdlužná

Po celé České republice a v zahraničí poskytujeme non stop odtahovou a asistenční službu. Naše odtahová služba zajistí vyproštění havarovaných nebo nepojízdných vozidel. Zajišťujeme asistenční služby, které jsou pro vás jistotou, když se vaše vozidlo stane nepojízdné vlivem nehody či poruchy.

9BZ-tech, s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Dukelská 588/13, Chomutov Bezdlužná

Společnost BZ-tech, s.r.o. byla založena v roce 1999 a sídlí v Chomutově. Předmětem našeho podnikání jsou slaboproudé i silnoproudé elektroinstalace v občanské i průmyslové výstavbě, elektroinstalace v historických objektech, instalace rozvodů kabelových televizí a zabezpečovacích systémů,…

10Švamberg Pavel1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Chomutovská 553, Klášterec nad Ohří
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Odtahová a asistenční služba, autoservis a pneuservis. Nabízí opravy všech typů automobilů, měření emisí. Prodej náhradních dílů. Provádí také karosářské, svářečské, lakýrnické práce, plnění a opravy klimatizací, ekologickou likvidaci vozidel, otvírání vozidel, výroba klíčů a autoklíčů.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava autoklíčů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici řada specialistů, kteří Vám pomohou s opravou autoklíčů různých značek a typů vozidel.

Oprava autoklíčů je velmi důležitá, protože bez funkčního klíče se nedostanete do svého vozidla. Pokud Vám tedy dojde baterie v klíči, nebo se Vám klíč ztratí, je nutné co nejdříve vyhledat odborníka na opravu autoklíčů. V oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici řada specialistů, kteří Vám pomohou s opravou autoklíčů různých značek a typů vozidel.

Oprava autoklíčů je velmi důležitá pro bezpečnost Vašeho vozidla. Pokud se Vám stane, že ztratíte nebo poškodíte klíč, může se stát, že bude Vaše vozidlo vystaveno riziku krádeže. Proto je nutné co nejdříve vyhledat odborníka na opravu autoklíčů. V oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici řada specialistů, kteří Vám pomohou s opravou autoklíčů různých značek a typů vozidel.