Oprava defektu – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je místem, kde mnoho lidí hledá kvalitní služby opravy defektů. Pokud se vám stane, že se vám porouchá nějaké zařízení nebo stroj, je důležité najít spolehlivou firmu, která vám pomůže s opravou.

1–10 firem z 24 nalezených Filtry

1Pneucentrum HVT s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(120)
Bubenské nábřeží 306, Praha 7 - Holešovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše společnost prodává nové pneumatiky, ocelové i alu disky, dále také opravujeme pneumatiky a zároveň vám zajistíme jejich uskladnění.

2STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(39)
Smetanova 479, Uhlířské Janovice Bezdlužná

Obrábění na CNC soustruzích COLCHESTER a IKS, CNC obráběcích centrech HAAS a COLCHESTER, klasické obrábění, protahování drážek, ohýbání trubek do průměru 110 mm, lisování do 100 t, dělení materiálu na CNC pásových pilách, CNC tvarové dělení plechů laserem, plamenem a plazmou, barvení práškem.…

3Karosář.cz s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Hoškovice 22, Mnichovo Hradiště
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na opravy karoserií bez poškození laku, vozů poškozených krupobitím, vyrovnání deformací, důlků po kroupách nebo z běžného provozu. Pracujeme šetrnou a rychlou metodou PDR. Zajistíme kompletní vyřízení pojistné události s pojišťovnou. Působíme po celé ČR.

4Pneuservis Bělá

Mladoboleslavská…, Bělá pod Bezdězem
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme celoroční pneuservis s doplňkovými službami. Mezi naše další činnosti patří diagnostika tlaku v pneumatikách, prodej nových pneumatik, mytí a uskladnění pneumatik. Pneuservis provozujeme také pro motocykly a cyklisty.

5Šilhavý Boleslav

Provádění oprav silničních vozidel. Opravy motocyklů. Běžná údržba vozidel. Prodej náhradních dílů. Prodej motorových olejů. Prodej nových pneumatik. Prodej nových disků. Výměna kol. Přezutí pneumatik. Montáž peneumatik. Opravy defektů pneumatik.

6Josef Beneš- PNEUSERVIS

4.6
★★★★★
★★★★★
(217)
K Učilišti 2195/1, Mělník Bezdlužná

Nabízíme služby pneuservisu, prodáváme pneumatiky Bridgestone, Firestone a Firststop, hliníkové a ocelové disky. Poskytujeme kompletní pneuservisní práce pro všechny typy vozů, mytí kol, plnění pneumatik, opravy defektů a mimosezónní úschovu pneumatik.

7PNEU SOUKUP s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(286)
Vrchlického 108/18, Bílina-Mostecké… Bezdlužná

Poskytujeme kompletní servis pneumatik a provádíme montáž i demontáž a opravy defektů a vyvažování kol pro osobní i dodávkové vozy a provádíme plnění klimatizací.

8ATAM PNEU s.r.o.

3.6
★★★★★
★★★★★
(96)
Bubenská 942/8, Praha 7-Holešovice Bezdlužná

Jsme autoservis a provádíme měření i kontroly a seřízení geometrie kol či opravy a servis automatických převodovek dále nabízíme pneuservis a ruční mytí aut i prodej nových a použitých pneu či opravy a plnění klimatizace a také opravujeme pneumatiky a běžné defekty i opravy duší.

9Balický Dušan - AUTOSERVIS-PNEUSERVIS

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Za Humny 503, Liberec XXIII-Doubí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme opravy automobilů. Dále připravíme auto na STK, diagnostika vozů, opravy a plnění klimatizací, montáž tažních zařízení. Prodej pneu. Lakýrnické a karosářské práce.

10Kapaliny - Maziva s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Makovcova 261, Semily Bezdlužná

Specializujeme se na velkoobchodní i maloobchodní prodej maziv PRO-LONG, provozních kapalin a autokosmetiky SHERON a autochemie MOTOR DOKTOR. Nabízíme silikonové spreje, autošampony, motorové oleje CASTROL, Liqui- Moly. Na výběr je z velkého množství aditiv pro dieslové motory. Poskytujeme…


Firmy v dalších lokalitách


Oprava defektu v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy existuje mnoho odborníků, kteří mají dlouholeté zkušenosti s opravou defektů a jsou schopni vám poskytnout kvalitní služby za rozumnou cenu.

Oprava defektů je důležitá pro udržení vašich zařízení v dobrém stavu. Pokud se vám něco porouchá, může to mít negativní dopad na vaši práci nebo dokonce na vaše zdraví. Proto je důležité najít spolehlivou firmu, která vám pomůže s opravou defektů v oblasti Střední a Severní Čechy. Tyto firmy mají k dispozici nejmodernější technologie a vysoce kvalifikované techniky, kteří jsou schopni rychle a efektivně opravit jakýkoli defekt.

Oprava defektů v oblasti Střední a Severní Čechy je důležitá pro mnoho různých oblastí, včetně průmyslu, zemědělství, stavebnictví a mnoha dalších. Tyto oblasti jsou závislé na různých zařízeních a strojích, které musí být v dobrém stavu, aby mohly fungovat správně. Proto je důležité najít spolehlivou firmu, která vám pomůže s opravou defektů v oblasti Střední a Severní Čechy.

Pokud hledáte spolehlivou firmu pro opravu defektů v oblasti Střední a Severní Čechy, můžete se spolehnout na odborníky s dlouholetými zkušenostmi. Tyto firmy vám poskytnou kvalitní služby za rozumnou cenu a zajistí, aby vaše zařízení bylo v dobrém stavu. Proto neváhejte a kontaktujte odborníky na opravu defektů v oblasti Střední a Severní Čechy, kteří vám pomohou s jakýmkoli problémem.