Oprava DSG, automatických převodovek – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je známá svými odborníky na opravu DSG automatických převodovek. Tyto převodovky jsou velmi složité a vyžadují zkušené techniky, kteří mají hluboké znalosti o fungování těchto systémů.

1–10 firem z 50 nalezených Filtry

1Sixta Ivan - SIXTA PŘEVODOVKY

4.6
★★★★★
★★★★★
(71)
Jizerská 921, Kosmonosy
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Jsme specialisté na sportovní převodovky. Provádíme stavby a úpravy převodovek. Rádi vám pomůžeme s diagnózou závady sériových převodovek, včetně mechanických převodovek. Naší specializací jsou i opravy převodovek.

2ATEX AUTO CÁBA s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(121)
Pražská 628/53, Slaný
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem náhradních dílů na všechny vozy. Mezi naše další služby patří provoz autoservisu, kde zajišťujeme servis všech vozidel. Provádíme veškeré mechanické opravy, autodiagnostiku, elektroopravy, geometrie náprav, servis klimatizací atd. Specializujeme na vozy VW, ŠKODA, AUDI a…

3AUTOŠKOLA - Čech Ctirad, Ing.

Jeníkovská 266/58, Čáslav
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme výcvik řidičů na skupiny AM, A1, Ao, An, B, BE, C, CE, D, DE, kondiční jízdy pro držitele řidičských průkazů, výcvik i kondiční jízdy skupiny B s automatickou převodovkou, poradenskou činnost.

4CZ. TECH Čelákovice, a.s.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Stankovského 1200/46, Čelákovice Bezdlužná

Výroba, modernizace a opravy CNC obráběcích strojů, projektování strojních a elektrických zařízení, obchodní činnost, obchodní zastoupení firmy EMAG - svislé soustruhy. Dále nabízíme automatické výrobní linky, CNC frézovací stroje, CNC soustruhy, robotizovaná pracoviště. Výroba, nákup a…

5AUMA Servopohony spol. s r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(28)
Boleslavská 1467, Brandýs nad Labem
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výhradní zastoupení AUMA Group v České republice nabízí: elektrické servopohony a převodovky od německých výrobců AUMA, SIPOS, DREHMO a Haselhofer, profesionální technickou podporu lokálního trhu, interaktivní školení v sídle společnosti, montáže a seřízení produktů dle specifických požadavků…

6AUTOSERVIS PNEUSERVIS-TESAŘÍK PETR

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hrusice 128, Hrusice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme autoservis, servis a plnění klimatizací. Svým klientům nabízíme kromě běžných servisních prohlídek pro všechny typy a značky automobilů také měření emisí, montáž zabezpečení Construct, plnění klimatizací, diagnostiku, montáž tažných zařízení, výměna autoskel, zapůjčení náhradního…

7AUTOSERVIS PLHÁČEK - Ošmera Michal

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Ke Zlatníkům 293, Dolní Břežany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zveme Vás do příjemného prostředí našeho autoservisu Plháček, který najdete v Dolních Břežanech v těsné blízkosti kruhového objezdu v centru obce. Zabýváme se veškerými pracemi a kompletním autoservisem pro všechny druhy osobních i užitkových vozidel. Preferujeme individuální přístup k zákazníkovi…

8TH motors - Tomáš Horák

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Netluky 658, Praha 10 - Uhříněves Bezdlužná

Autoservis, pneuservis, opravy manuálních a automatických převodovek. Dále opravy motorů, diagnostika, autolektrika, geometrie a servis klimatizací. Vyřizování škodních událostí. Příprava a zařízení emisí a technické kontroly.

9Sršeň a Brož auto s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(85)
Řepová 679/39, Praha 9 - Čakovice
Dnes už má zavřeno

Firma se zaměřuje na tyto činnosti : Autoservis - opravy osobních vozů všech značek - FORD, OPEL, VOLVO, ŠKODA, VW, HYUNDAI, BMW, MERCEDES a další, pneuservis - prodej, opravy a výměna pneumatik, skloservis - opravy a výměny autoskel, odtahová služba - Volkswagen - do 1 tuny, DAF - do 3 tun, prodej…

10Křišťan Ivo - Autoškola

4.8
★★★★★
★★★★★
(77)
Holandská 756/17, Praha 10 - Vršovice

Autoškola. Provádění výcviku všech skupin AM, A1, A, B, B1, B+E, C, C+E, D. Školení řidičů referentů, kondiční lekce i ve vozech s automatickou převodovkou. Sleva pro studenty, možná výuka v angličtině. Možné zakoupení učebnic.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava DSG, automatických převodovek v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Oprava DSG automatických převodovek v oblasti Střední a Severní Čechy je proto velmi důležitá pro majitele vozidel s těmito převodovkami.

Odborníci v oblasti Střední a Severní Čechy mají k dispozici moderní vybavení a technologie, které jim umožňují rychle a efektivně opravovat DSG automatické převodovky. Tyto techniky jsou schopny diagnostikovat a opravit jakékoli problémy s převodovkou, což znamená, že vozidlo bude opět fungovat jako nové.

Oprava DSG automatických převodovek v oblasti Střední a Severní Čechy je také velmi cenově dostupná. Odborníci v této oblasti nabízejí konkurenceschopné ceny za své služby, což znamená, že majitelé vozidel s DSG převodovkami nemusí platit přemrštěné ceny za opravu.

V oblasti Střední a Severní Čechy je také k dispozici široká škála služeb souvisejících s opravou DSG automatických převodovek. Tyto služby zahrnují například údržbu, výměnu oleje, výměnu spojek a mnoho dalšího. Odborníci v této oblasti jsou schopni poskytnout kompletní servis pro DSG převodovky, což znamená, že majitelé vozidel s těmito převodovkami nemusí hledat jiné odborníky na opravu.

V oblasti Střední a Severní Čechy jsou odborníci na opravu DSG automatických převodovek schopni poskytnout vynikající služby za konkurenceschopné ceny. Tyto služby zahrnují kompletní servis pro DSG převodovky, včetně údržby, výměny oleje a výměny spojek. Majitelé vozidel s DSG převodovkami by měli využít těchto služeb, aby zajistili, že jejich vozidlo bude vždy v perfektním stavu.