Oprava kovaných plotů – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je známá svými kovanými ploty, které jsou nejen krásné, ale také velmi odolné. Pokud se vám některá část vašeho plotu rozbila, neváhejte a využijte služby opravy kovaných plotů v oblasti Střední a Severní Čechy.

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Zdeněk Smejkal - ZÁMEČNICTVÍ A KOVÁŘSTVÍ

4.1
★★★★★
★★★★★
(1)
Všenorská 52, Řitka Bezdlužná

Na zakázku vyrábíme v oblasti uměleckého kovářství a zámečnictví.

2Zámečnictví Holánek s.r.o

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Patřín 142, Loučeň Bezdlužná

Firma založena Vladimírem Holánkem starším 23. 4. 1991. V prvním roce byla hlavní činností výroba zahradního nábytku a tlakové nádoby pro elektrokotle. Již následujícího roku jsme začali s výrobou filmových a reklamních dekorací, která se stala naší hlavní činností po celou dobu tvání firmy. Dále…

3Kadlec Jaroslav - Zámečnictví

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Krhanická 717/29, Praha 4 - Kamýk Bezdlužná

Zakázková výroba, montáž, opravy a údržba mříží, branek, plotů, zábradlí, dveří, vrat, zámků, kování, balkonového zábradlí i sklepních kójí.

4Kovářství Mojsl

Zahradní 195, Turnov
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Zakázkové umělecké kovářství. Navrhujeme, vyrábíme a montujeme kované brány, ploty, zábradlí, mříže, svícny a krbové nářadí. Máme za sebou spoustu realizovaných zakázek hlavně v oboru architektury.

5Vašátko Stanislav - kovárna

Hejnická 96, Liberec Bezdlužná

Provozujeme kovářství a poskytujeme zámečnické práce. Vyrábíme pojízdné brány včetně pohonu, kované ploty a mříže ad.

6Kohuš Pavel - ZÁMEČNICTVÍ1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Květinová 701/6, Liberec I-Staré… Bezdlužná

Zabýváme se veškerou zámečnickou a zakázkovou kovovýrobou, nabízíme svářečské práce, ploty, schody, i zábradlí. Dále nabízíme zabezpečovací zařízení, vrata a také dveřní systémy. Nabízíme také gravírování štítků a jmenovek.

7Hamouz Jiří

4.7
★★★★★
★★★★★
(159)
28. října 1092, Chomutov Bezdlužná

Nabízí zámečnické práce, otevírání vchodových dveří i dveří automobilů. Výroba klíčů, prodej zámků, bezpečnostního kování či vložek. Programování a čipování autoklíčů, sjednocování zámků a vložek. Výroba, montáž a opravy plotů, garážových vrat a dveří, SGHK - systém generálního hlavního klíče.

8Klíčové a trezorové centrum Hausner-Plný s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(88)
Podhorská 1800/20a , Jablonec nad Nisou
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Poskytujeme zámečnické práce, nouzové otevírání bytů, aut i trezorů. Řešíme ztráty či zlomení klíče, čipování, autoklíče, motoklíče, či systém generálního a hlavního klíče.

9Tuhý Roman

Polepy 218, Polepy Bezdlužná

Nabízím služby autoservisu a pneuservisu. Provádím ochranu podvozků a dutin, výměnu autoskel, autoklempířské práce a opravy výfuků. Zajišťujeme také stavební zámečnictví a servis čerpadel.

10Novák Přemysl

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Dolní 355, Kutná Hora Bezdlužná

Umělecké kovářství. Zajišťujeme zhotovení, opravy, restaurování mříží, bran, plotů, zábradlí, schodišť.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava kovaných plotů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

i odborníci mají bohaté zkušenosti s opravou kovaných plotů a dokážou je rychle a efektivně opravit. Díky našim službám se váš plot opět stane krásným a bezpečným prvkem vaší zahrady. Kontaktujte nás ještě dnes a nechte svůj plot v oblasti Střední a Severní Čechy opravit profesionály.