Oprava plastových plotů – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je místem, kde se mnoho lidí rozhoduje pro instalaci plastových plotů. Tyto ploty jsou velmi oblíbené díky své odolnosti a snadné údržbě.

1–10 firem z 25 nalezených Filtry

1KRAUER JAROSLAV1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(250)
Kubátova 302, Uhlířské Janovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme vám široký sortiment stavebnin. U nás zakoupíte zdící materiály, střešní krytiny, komíny a mnoho dalšího. Provozujeme koupelnové studio, kde seženete vše pro vaši koupelnu. Dále provozujeme autoopravnu, čerpací stanici a prodejnu potravin.

2UNISORT s.r.o. (provozovna, výstavní areál)1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(85)
Mrač 44, Mrač Bezdlužná Ověřená

Stavební práce, prodej stavebních materiálů.

3FEMONT a.s.

4.3
★★★★★
★★★★★
(7)
9. května 121, Dobrovice
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Zámečnické práce, zakázková výroba, ploty a brány včetně pohonu, výroba mříží, speciálních montážních přípravků vč. povrchové úpravy. Strojní výroba, brusičské, frézařské, soustružnické práce. Čištění suchým ledem, opravy a údržba strojů a zařízení.

4Hrabák Václav

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Lipová 1496/83 , Brandýs nad Labem… Bezdlužná

Provádíme kompletní rekonstrukce, adaptace i modernizace rodinných domů včetně půdních nástaveb a vestaveb. Výstavba, oprava vedlejších staveb, garáží. Venkovní úpravy - zpevněné plochy, různá zahradní či moderní - relaxační sezení, ale také oplocení a plné ploty. Oprava a provádění střešních…

5Zámečnictví Holánek s.r.o

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Patřín 142, Loučeň Bezdlužná

Firma založena Vladimírem Holánkem starším 23. 4. 1991. V prvním roce byla hlavní činností výroba zahradního nábytku a tlakové nádoby pro elektrokotle. Již následujícího roku jsme začali s výrobou filmových a reklamních dekorací, která se stala naší hlavní činností po celou dobu tvání firmy. Dále…

6Outline s.r.o.

Ve stavebnictví působíme již od roku 1997.Hlavní náplní byly vždy stavební rekonstrukce objektů, domů a bytů. V roce 2006 došlo k rozšíření služeb o provádění klasických půdních vestaveb a nově nástaveb na objekty ve spolupráci se společností LINDAB a jejich konstrukčních profilů ze žárově…

7Cír Jiří

Šanov 175, Šanov Bezdlužná

Tesařství Jiří Cír nabízí kompletní tesařské práce v okolí Šanova, Podbořan, Jesenice, Křivoklátu a po celém okrese Rakovník.Při tesařských pracích používáme materiály a výrobky osvědčených značek, jako jsou např. Bramac, Velux, Tondach, Rockwool, Bachl, Termodeck a jiné. Před realizací zakázky…

8OMAS spol.s r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Velvarská 133, Kralupy nad Vltavou
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Zabýváme se nákupem a prodejem nových i použitých třídících, zásobovacích a balících strojů pro vejce. Provádíme robotické balení vajec a generální opravy. Dále zajišťujeme montáže, instalace či revize.

9Bárta - zdp

Specializujeme se na stavební práce od základů po střechu, rekonstrukce a montáže sádrokartonů či plastových oken značky Rehau. Nabízíme obkladačské práce.

10KODA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Blatno 118, Blatno
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Výroba a prodej obalů, beden, palet, vazníků i hranolů. Prodávají truhlářské výrobky, protihlukové stěny, krovy, pergoly a altány. Provádí také digitální sušení řeziva a ošetření metodou Heat Treatment.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava plastových plotů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Nicméně, i ty nejlepší plastové ploty mohou potřebovat opravu po nějaké době používání. Proto je důležité najít kvalitního odborníka na opravu plastových plotů v oblasti Střední a Severní Čechy.

Oprava plastových plotů v oblasti Střední a Severní Čechy je specializací mnoha odborníků, kteří mají zkušenosti s různými typy plastových plotů. Tyto odborníci dokážou rychle a efektivně opravit jakékoli poškození, které se může vyskytnout na vašem plotě. Bez ohledu na to, zda se jedná o drobné poškození nebo větší problém, můžete se spolehnout na kvalitní opravu.

Pokud hledáte odborníka na opravu plastových plotů v oblasti Střední a Severní Čechy, měli byste se obrátit na zkušeného a spolehlivého specialistu. Tento odborník vám může poskytnout nejen kvalitní opravu, ale také poradit s údržbou vašeho plotu, aby vám sloužil co nejdéle. S jeho pomocí můžete být jisti, že váš plastový plot bude vždy v perfektním stavu.