Oprava silničních vozidel – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 1 000+ nalezených Filtry

1VOBOSYSTÉM s.r.o.2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(9)
Chmeliště 20, Vavřinec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Prodej a servis zemědělských strojů. Zemědělské a komunální služby. Půjčovna zemědělských a komunálních strojů, prodej náhradních dílů, disky na zahraniční a tuzemské stroje, kultivační kola, pneumatiky od malých rozměrů až po velkorozměrové pneumatiky. Bazar komunálních a zemědělských strojů.…

2INGES, spol. s r.o. - Drtiče, třídiče a podvalníky (McCloskey, Portafill)

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Archeologická 2636/3, Praha 5 - Stodůlky Bezdlužná

Naším oborem je prodej, pronájem a servis mobilních třídičů a drtičů, kameniva a sutí MCCLOSKEY, servis a dodávky použitých strojů EXTEC, suť. Provádíme prodej a servis mobilní třídičů a drtičů McCloskey, Portafill a Extec a také silničních, zemědělských a lesnických podvalníků Damco. Novinky…

3Silniční a odtahová služba UŠÁK

4.5
★★★★★
★★★★★
(28)
K. H. Borovského…, Dubí Bezdlužná

Firma "UŠÁK" byla založena v roce 1991 a v současné době nabízí kromě odtahové služby, také opravy užitkových a osobních vozidel v autoservisu a přípravu a zajištění STK.Odtahová služba po celé Evropě. Nabízíme nonstop odtah vozidel do 10t (nad 10 tun zajistíme). Odtáhneme váš vůz včetně šesti osob…

4K+G - tranzit, spol. s r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
1. Máje 469, Cerhenice Bezdlužná

Mezinárodní a vnitrostátní doprava, spedice. Dále se zabýváme stavební činností, dopravní stavby, pozemní stavby, zemní práce. Rovněž provádíme opravy osobních a nákladních vozidel, provozujeme čerpací stanici. Pneuservis - osobní, nákladní, AGRO.

5DAT Kolín, s.r.o.

K Dílnám 582, Kolín IV
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Provádíme servis nákladních vozidel, mycí centrum nákladních vozidel a silniční nákladní dopravu.

6MOTOSTEHLIK s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(31)
Kolomuty 107 , Kolomuty
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Hlavní činností naší společnosti je prodej čtyřkolek, silničních a krosových motocyklů, skútrů, dětských elektrických vozítek a veškerého moto příslušenství na tyto stroje.

7JG Plus, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Bezděčín 118 , Mladá Boleslav
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej a zapůjčování čistící techniky firmy Kärcher.Zajišťujeme servis této techniky. Nabízíme dodání sekaček, zahradních traktorů značky John Deere. Provoz autoservisu s nabídkou diagnostiky všech druhů vozidel. Provádíme čištění interiérů i exteriérů.

8LAV SERVIS s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Veselá 103 , Mnichovo Hradiště Bezdlužná

Zabýváme se profesionálním servisem a opravami silničních vozidel. Dále řešíme také čištění konstrukcí prováděné tryskáním, pískováním a lakováním.

9Autodoprava Bártl s.r.o.

Vnitrostátní a zahraniční kamionová doprava. Sklápěcí soupravy VOLVO, DAF A T815.

10Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Nymburk, V Kolonii 18042 pobočky

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
V Kolonii 1804, Nymburk Bezdlužná

Střední škola s obory elektro a strojní služby. Nabídka ubytování a stravování. Profesní průkaz řidiče, svářečská škola, školení strojní a elektro.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava silničních vozidel v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Oprava silničních vozidel najdete 1 277 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 1 149 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 383 firem v regionu Střední a Severní Čechy.