Oprava škrábanců – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je místem, kde mnoho lidí hledá řešení pro opravu škrábanců na svých vozidlech. Tento problém se může objevit kdykoliv a způsobit nepříjemnosti.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Autoservis Luca – Čech Martin1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(81)
Kateřinská 235, Stráž nad Nisou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Jsme kvalitní a spolehlivá lakovna a klempírna. Nabízíme vám autolakýrnické práce a autoklempířské práce v nejlepším poměru kvalita/cena. Součástí našich služeb jsou likvidace pojistných událostí. Kontaktujte nás! Naše autolakovna je certifikovaná autolakovna – CUI.

2Procházka Tomáš, Tommycar2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(26)
Čsl. armády 1269, Most Bezdlužná

Opravy karosérií bez poškození laku. Opravujeme důlky, promáčkliny využitím metody PDR.

3UNITED-C s.r.o. - Renovace veteránu v Praze

Podbabská 81/17, Praha 6-Bubeneč
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Máte v garáži veterána a nevíte co s nim? My Vám ho zrenovujeme! Navštivte náš kosmetický autoservis v Praze. S námi bude vaše auto vypadat opět skvěle. Navštivte náš web a zjistěte víc o naši široké nabídce služeb.

4MP AUTO - lakovna, servis

4.9
★★★★★
★★★★★
(11)
Trojanova 775, Kralupy nad Vltavou Bezdlužná

Provádíme lakování jednotlivých dílů i komplet celé karoserie, oživení laku (rozleštění), opravy škrábanců či oděrků. Lakujeme auta všech značek. Provádíme kompletní servis vozidel, elektroinstalaci, brzdy, opravu motorů, převodovek, podvozků, autoklempířské práce, přípravu na STK. Nabízíme všem…

5David Škrabálek

4.7
★★★★★
★★★★★
(18)
Zahradní 153, Jinočany Bezdlužná

David Škrabálek, se sídlem Zahradní 153, 252 25, Jinočany, v okrese Praha - západ a v kraji Střední Čechy. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2011. Předmětem podnikání je: Opravy silničních vozidel Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

6MENŠÍK MARTIN BOHUMÍR

MENŠÍK MARTIN BOHUMÍR, se sídlem Benediktská 688/6, 110 00, Staré Město-Praha, v okrese Praha 1 a v kraji Praha - město. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1993. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

7SCS Praha, s.r.o.

Provádíme opravy a vyrovnávání promáčklých dveří, blatníků a kapot, střech i vozů technologií SMART FIX bez nutnosti kytování a lakování. Dále lokální rozstřiky škrábanců a renovace AL disků. Provoz autolakovny a pneuservisu. Nabízíme ruční mytí, čištění a kosmetiku vozů - CAR WASH včetně čištění…

8ABH-Trading Praha s.r.o.

Nabídka prodeje autodoplňků a autokosmetiky. Prodej finských škrabek na sníh a led či přípravků pro opravy systémů s horkou cirkulující vodou a další. Dále nabízíme leštěnky i autošampony, čističe disků kol, univerzální oleje a další.

9EXCLUSIVE TRADE COMPANY, s.r.o.

2.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Náchodská 116, Praha 9 - Horní… Bezdlužná

Detailing-cars.cz- leštění, renovace, keramická ochrana laku v Praze.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava škrábanců v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Proto je důležité najít spolehlivého odborníka, který dokáže tento problém vyřešit rychle a efektivně.

V oblasti Střední a Severní Čechy existuje mnoho specialistů na opravu škrábanců, kteří mají bohaté zkušenosti a používají moderní technologie. Tyto technologie umožňují opravu škrábanců bez nutnosti výměny celého dílu, což je mnohem levnější a rychlejší řešení.

Oprava škrábanců je důležitá nejen z estetického hlediska, ale také z hlediska ochrany karoserie vozidla. Škrábance mohou totiž vést k vniknutí vlhkosti a korozi, což může způsobit vážné poškození vozidla.

Proto je důležité nezanedbávat opravu škrábanců a vyhledat odborníka, který dokáže tento problém vyřešit. V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho specialistů, kteří nabízejí kvalitní a rychlé řešení pro opravu škrábanců na vozidlech. Stačí si jen vybrat toho nejlepšího a nechat své vozidlo v jeho rukou.