Oprava škrábanců – Střední a Severní Čechy

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Autoservis Luca - Čech Martin1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(68)
Kateřinská 235, Liberec
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme autoservis, autolakovnu a autoklempírnu. Nabízíme také opravu karosérií. Jsme smluvním servisem a partnerem pojišťoven ČSOB, Kooperativa, ČPP, Allianz, Uniqa, Direct, Česká Pojišťovna, Generali a ARVALu. Nabízíme náhradní vozidlo zdarma.

2Janů Josef - Barvy a laky

4.9
★★★★★
★★★★★
(163)
Družstevní 31, Líbeznice

Společnost Barvy a laky Janů má pro Vás skladem širokou nabídku barev pro výmalbu interiéru i exteriéru a další pomocníky pro zkrášlování vašeho domu či auta. Autolaky mícháme na počkání, pokud máte škrábanec na autě, který si chcete opravit sami, my vám pomůžeme s přípravou laku. Stačí přijet s…

3Procházka Tomáš, Tommycar2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(11)
Čsl. armády 1269, Most Bezdlužná

Opravy karosérií bez poškození laku. Opravujeme důlky, promáčkliny využitím metody PDR.

4UNITED-C s.r.o. - Renovace veteránu v Praze

3.6
★★★★★
★★★★★
(91)
Podbabská 81/17, Praha 6-Bubeneč
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Máte v garáži veterána a nevíte co s nim? My Vám ho zrenovujeme! Navštivte náš kosmetický autoservis v Praze. S námi bude vaše auto vypadat opět skvěle. Navštivte náš web a zjistěte víc o naši široké nabídce služeb.

5MP AUTO - lakovna, servis

Provádíme lakování jednotlivých dílů i komplet celé karoserie, oživení laku (rozleštění), opravy škrábanců či oděrků. Lakujeme auta všech značek. Provádíme kompletní servis vozidel, elektroinstalaci, brzdy, opravu motorů, převodovek, podvozků, autoklempířské práce, přípravu na STK. Nabízíme všem…

6EXPRESS LAKOVNA s.r.o.1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(98)
Kaprova 42, Praha 1

Poskytujeme a provádíme opravy laku či opravy deformací a rozleštění laku i rozleštění světlometů a odstranění koroze a většinu oprav provádíme na počkání včetně oprav běžných škrábanců nebo deformací od 1 hodiny.

7SCS Praha, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Malešická 2698/47, Praha 3-Žižkov
Otevřeno do 17:00

Provádíme opravy a vyrovnávání promáčklých dveří, blatníků a kapot, střech i vozů technologií SMART FIX bez nutnosti kytování a lakování. Dále lokální rozstřiky škrábanců a renovace AL disků. Provoz autolakovny a pneuservisu. Nabízíme ruční mytí, čištění a kosmetiku vozů - CAR WASH včetně čištění…

8ABH-Trading Praha s.r.o.

Nabídka prodeje autodoplňků a autokosmetiky. Prodej finských škrabek na sníh a led či přípravků pro opravy systémů s horkou cirkulující vodou a další. Dále nabízíme leštěnky i autošampony, čističe disků kol, univerzální oleje a další.

9Klímová Pavla - 3Cars

Jiřího ze Vtelna…, Praha 20-Horní…
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Provádíme kompletní čištění interiérů a exteriérů osobních i užitkových vozů a autobusů, renovaci laků a světlometů či odstranění škrábanců i autoklempířskou a lakýrnickou činnost, sváření a opravy plastů, nástřik DIP, výdřevu dodávek a opravu laminátových dílů včetně opravy a montáž tuning doplňků.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava škrábanců v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Oprava škrábanců najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.