Oprava tachografů, tachometrů – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je místem, kde mnoho řidičů hledá kvalitní a spolehlivou opravu svých tachografů a tachometrů. Proto je důležité najít odborníky, kteří se v této oblasti vyznají a dokážou poskytnout kvalitní služby.

1–10 firem z 24 nalezených Filtry

1MOTOSTEHLIK s.r.o.1 pobočka

2.1
★★★★★
★★★★★
(54)
Kolomuty 107 , Kolomuty
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Hlavní činností naší společnosti je prodej čtyřkolek, silničních a krosových motocyklů, skútrů, dětských elektrických vozítek a veškerého moto příslušenství na tyto stroje.

2Aleš Bartůněk- MOTO - KOLO Votice

4.9
★★★★★
★★★★★
(2)
Pražská 183, Votice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme náhradní díly a doplňky na motocykly a mopedy. Provádíme výbrusy válců. Oprava klik, lepení čelistí, výplet kol. BABETTA, STADION, JAWA, PIONÝR, SIMSON, MZ, ČZ, CROSS.

3JALA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
K Podlesí 539, Příbram VI-Březové… Bezdlužná

Firma JALA s. r. o. vznikla v roce 1993 po rozdělení a. s. DAS Příbram. Zpočátku se zabývala rozsáhlou činností a to od údržby závodu DAS a. s. až po servis a montáž tachografů, náhonů tachografů a v neposlední řadě se zabývala výrobou a montáží pásových dopravníků pro skládání uhlí u zákazníků.…

4AUTOMOBILOVÁ OPRAVNA s.r.o.

Opravy a servis nákladních vozidel. Ověřujeme tachografy. Opravy nezávislých topení.

5Auto - Moto Riegger s.r.o. - prodej Suzuki

4.4
★★★★★
★★★★★
(6)
Litoměřická 575/4, Praha 9
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej náhradních dílů a příslušenství pro motocykly a skútry.

6ALFAOMEGA CAR spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Malešické nám. 1/9, Praha 10 - Malešice Bezdlužná

Opravy a servis autoklimatizací. Autoservis, pneuservis. Nastavení tachometrů, plnění klimatizací. Odtahová služba, diagnostika, autopůjčovna.

7MOTEX, výrobní družstvo Praha1 pobočka

Černokostelecká 569…, Praha 10 - Malešice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vyrábíme autoservisní techniku. Především osobní i nákladní válcové zkušebny brzd (brzdové stanice), geometrie, regloskopy, upínací pásky MOTEX. Dálem provádíme servis a ověřování tachografů (certifikované autorizované středisko).

8MAHA Consulting, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Moskevská 363/33, Praha 10 Bezdlužná

Prodej válcových zkušeben brzd, kouřoměrů, analyzátorů, rovnacích stolic či indukčních ohřevů pro rovnání rámů.Dále nabízíme svým zákazníkům špičková zařízení pro diagnostiku motoru, podvozku a jeho částí, zvedací techniku a jiná technologická zařízení .

9Mechanika Teplice, družstvo9 poboček

3.9
★★★★★
★★★★★
(12)
Masarykova třída…, Teplice Bezdlužná

Družstvo Mechanika Teplice vzniklo oficiálně v roce 1990, ale je právním nástupcem bývalé Mechaniky, takže skutečná historie přesahuje dobu 60 let. V roce 2010 získalo družstvo ocenění v kategorii výrobní družstevnictví v rámci vyhlašování soutěže Českých 100 nejlepších firem za rok 2010. Činnost…

10HALE spol. s r.o.2 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(131)
Dělnická 15, Praha 7 Bezdlužná

Provozujeme velkoobchod a maloobchod i pro záruční opravy a provozujeme dovoz a prodej a servis a jsme oficiální zástupce firem v České republice a výrobci tachografů a výrobce taxametrů.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava tachografů, tachometrů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Oprava tachografů a tachometrů je velmi důležitá pro bezpečnost na silnicích. Tyto přístroje slouží k měření rychlosti a času, který řidič stráví za volantem. Pokud jsou tyto přístroje nefunkční, může to vést k nebezpečným situacím na silnicích.

Proto je důležité najít odborníky, kteří se v oblasti Střední a Severní Čechy věnují opravám tachografů a tachometrů. Tito odborníci mají dlouholeté zkušenosti a dokážou rychle a spolehlivě opravit tyto přístroje.

Kromě oprav tachografů a tachometrů nabízejí tito odborníci také pravidelné kontroly a údržbu těchto přístrojů. Díky tomu mohou řidiči být jisti, že jejich tachografy a tachometry fungují správně a že jsou v souladu s platnými předpisy.

Pokud hledáte kvalitní a spolehlivou opravu tachografů a tachometrů v oblasti Střední a Severní Čechy, obraťte se na odborníky s dlouholetými zkušenostmi. Tito odborníci vám poskytnou kvalitní služby a zajistí, že vaše přístroje budou vždy v perfektním stavu.