Oprava vstřikovacích čerpadel, trysek – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je známá svými odborníky na opravu vstřikovacích čerpadel a trysek. Tito specialisté mají dlouholeté zkušenosti s opravou a údržbou těchto důležitých součástí motorů.

1–10 firem z 21 nalezených Filtry

1Beneš Josef - BENECO

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Azalková 123, Poděbrady - Kluk
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Jsme autorizovaným diesel servisem motorů PERKINS, vstřikovacích systémů a vysokotlakých čerpadel značek DELPHI a DENSO. Provádíme diagnostiku, seřizování, opravy a kalibrace vysokotlakých vstřikovacích systémů pro vozidla všech značek. Nabízíme testování kvality nafty. Prodáváme náhradní díly.

2Diesel servis Velendorf s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Janáčkova 247/12, Říčany Bezdlužná

Diesel servis specializovaný na diagnostiku a opravy vstřikovačů a čerpadel common rail DELPHI, DENSO, SIEMENS zn. Ford, Renault, Hyundai, Kia, Mazda, Toyota a další zn. Prodej vstřikovačů a čerpadel common rail zn. Delphi, Denso, Siemens a Bosch.

3FORD TRANSIT CENTRUM BENEŠOV

Prodáváme autodíly pro vozy značky Ford, zejména Ford Transit. Motory, kardanové hřídele, kliková ústrojí, autoskla, startéry, spínače, stěrače, alternátory, karosářské díly, dveře, blatníky, nápravy, převodovky, pneumatiky, kola. Provoz autovrakoviště.

4Kassl Pavel

4.9
★★★★★
★★★★★
(18)
Izraelská 23/4, Praha 10 - Strašnice Bezdlužná

Oprava diesel motorů, vstřikovacích čerpadel. Test vstřikovačů. Dekarbonizace spalovacího a výfukového prostoru.

5ANPE SERVIS s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(15)
Stará 36 - Svárov, Liberec
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Specializujeme se na opravy a servis nákladních, dodávkových a osobních automobilů. Prodáváme náhradní díly. Dále zajišťujeme diagnostiku Bosch KTS i Nissan Consult.

6AUTOOPRAVNA Peleška s.r.o.

Dělnická 43, Most
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízí kompletní servis pro dieselové a benzínové automobily. U vozidel poskytují záruční i pozáruční servis. Měří benzinové i dieselové emise. Opravy a testace common railových systémů BOSCH, DELPHI, SIEMENS, DENSO. Opravy turbodmychadel.

7K & S DIESEL ČERPADLA s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(72)
V lipkách 568/10, Praha 5 - Slivenec Bezdlužná

Můžeme Vám nabídnout dlouholeté zkušenosti a kvalitní služby v oblastech opravy motorových vozidel, opravy dieselových vstřikovacích čerpadel a vstřikovačů, pneuservis a odtahová služba. Pomůže Vám, případně poradíme se vším, co se týká servisu Vašeho vozidla, či dodávky.

8Autoservis Menšík s.r.o.

Zajišťujeme kompletní služby autoservisu vč. přípravy a provedení STK. Specializujeme se na opravy vstřikovacích čerpadel a vstřikovačů.

9DIESELSERVIS-OFRYS s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(13)
Svatopluka Čecha 52, Lovosice Bezdlužná

Zabýváme se diagnostikou vstřikovacích zařízení. Provádíme profesionální opravy vstřikovačů a čerpadel jak osobních či nákladních automobilů, tak i pracovních a zemědělských strojů.

10Žížala Josef - AUTO ŽÍŽALA

3.7
★★★★★
★★★★★
(20)
Tlumačovská 1983, Praha 13-Stodůlky
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provoz autoservisu s nabídkou montáží tažných zařízení včetně ekologické likvidace autovraků a diagnostiky vozidel. Opravujeme mechanické díly, nápravy a vstřikovače, čerpadla i brzdové komponenty. Dále seřizujeme motory a připravujeme vozidla na STK či měníme oleje, filtry a provozní kapaliny.…


Firmy v dalších lokalitách


Oprava vstřikovacích čerpadel, trysek v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky svému vysokému technickému know-how jsou schopni rychle a efektivně diagnostikovat a opravit jakékoli problémy s vstřikovacími čerpadly a tryskami.

Oblast Střední a Severní Čechy je domovem mnoha specializovaných dílen, které se zaměřují na opravu vstřikovacích čerpadel a trysek. Tyto dílny používají nejmodernější technologie a vysoce kvalitní náhradní díly, aby zajistily, že vaše vstřikovací čerpadla a trysky budou fungovat jako nové.

Pokud hledáte spolehlivého a zkušeného odborníka na opravu vstřikovacích čerpadel a trysek v oblasti Střední a Severní Čechy, nemusíte hledat dál. Tyto dílny nabízejí širokou škálu služeb, včetně diagnostiky, opravy, údržby a výměny vstřikovacích čerpadel a trysků. Navíc vám poskytnou rychlou a efektivní službu za konkurenceschopné ceny.

V oblasti Střední a Severní Čechy najdete mnoho odborníků na opravu vstřikovacích čerpadel a trysek, kteří jsou připraveni pomoci vám s jakýmkoli problémem, který se může vyskytnout. S jejich pomocí můžete být jisti, že vaše vstřikovací čerpadla a trysky budou vždy v perfektním stavu a vaše vozidlo bude fungovat bez problémů.