Oprava vstřikovačů – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je známá svými kvalitními službami v oblasti opravy vstřikovačů. Tato oblast je domovem mnoha zkušených odborníků, kteří mají dlouholeté zkušenosti s opravou vstřikovačů různých značek a modelů.

1–10 firem z 36 nalezených Filtry

1Pokorný Bohumil – Broušení klikových hřídelí a válců

4.4
★★★★★
★★★★★
(20)
Hovorčovice 382, Hovorčovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme rodinnou brusírnu válců a hřídelí s 50letou tradicí. Poskytujeme vám profesionální služby v oblasti oprav motorů a renovace strojních součástí. Využijte opravy hlav válců, opravy bloků motorů, broušení klikových hřídelí a další služby.

2Beneš Josef - BENECO

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Azalková 123, Poděbrady - Kluk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme autorizovaným diesel servisem motorů PERKINS, vstřikovacích systémů a vysokotlakých čerpadel značek DELPHI a DENSO. Provádíme diagnostiku, seřizování, opravy a kalibrace vysokotlakých vstřikovacích systémů pro vozidla všech značek. Nabízíme testování kvality nafty. Prodáváme náhradní díly.

3Diesel servis Velendorf s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Janáčkova 247/12, Říčany Bezdlužná

Diesel servis specializovaný na diagnostiku a opravy vstřikovačů a čerpadel common rail DELPHI, DENSO, SIEMENS zn. Ford, Renault, Hyundai, Kia, Mazda, Toyota a další zn. Prodej vstřikovačů a čerpadel common rail zn. Delphi, Denso, Siemens a Bosch.

4FORD TRANSIT CENTRUM BENEŠOV

Prodáváme autodíly pro vozy značky Ford, zejména Ford Transit. Motory, kardanové hřídele, kliková ústrojí, autoskla, startéry, spínače, stěrače, alternátory, karosářské díly, dveře, blatníky, nápravy, převodovky, pneumatiky, kola. Provoz autovrakoviště.

5Kassl Pavel

4.9
★★★★★
★★★★★
(18)
Izraelská 23/4, Praha 10 - Strašnice Bezdlužná

Oprava diesel motorů, vstřikovacích čerpadel. Test vstřikovačů. Dekarbonizace spalovacího a výfukového prostoru.

6Autoservis VASKA s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(67)
Žitavská 596/52a, Liberec XI-Růžodol I
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme autoservis a pneuservis. Dále nabízíme měření emisí, servis klimatizací, měření geometrií, diagnostiku řídících jednotek i zkoušení commonrailových vstřikovačů. Montáž tažných zařízení. V naší lakovně nalakujeme nebo opravíme lakem váš vůz.

7ANPE SERVIS s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(15)
Stará 36 - Svárov, Liberec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na opravy a servis nákladních, dodávkových a osobních automobilů. Prodáváme náhradní díly. Dále zajišťujeme diagnostiku Bosch KTS i Nissan Consult.

8AUTOOPRAVNA Peleška s.r.o.

Dělnická 43, Most
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízí kompletní servis pro dieselové a benzínové automobily. U vozidel poskytují záruční i pozáruční servis. Měří benzinové i dieselové emise. Opravy a testace common railových systémů BOSCH, DELPHI, SIEMENS, DENSO. Opravy turbodmychadel.

9TURBOSPORT

4.7
★★★★★
★★★★★
(165)
Vzdušná ulička 4900…, Jablonec nad Nisou Bezdlužná

Zabýváme se servisem, prodejem a repasováním turbodmychadel. Dodání turbodmychadla do 48 hodin. Velké množství turbodmychadel skladem na provozovně.

10K & S DIESEL ČERPADLA s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(72)
V lipkách 568/10, Praha 5 - Slivenec Bezdlužná

Můžeme Vám nabídnout dlouholeté zkušenosti a kvalitní služby v oblastech opravy motorových vozidel, opravy dieselových vstřikovacích čerpadel a vstřikovačů, pneuservis a odtahová služba. Pomůže Vám, případně poradíme se vším, co se týká servisu Vašeho vozidla, či dodávky.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava vstřikovačů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky svému vynikajícímu know-how a moderním technologiím jsou opravy vstřikovačů v oblasti Střední a Severní Čechy rychlé, spolehlivé a efektivní. Odborníci v této oblasti jsou schopni opravit vstřikovače různých typů a velikostí, a to včetně těch nejnovějších modelů.

Kromě oprav vstřikovačů nabízí oblast Střední a Severní Čechy také další služby, jako je údržba a diagnostika vstřikovačů. Tyto služby jsou velmi důležité pro udržení optimálního výkonu vašeho vozidla a prodloužení jeho životnosti.

Pokud hledáte spolehlivou a kvalitní opravu vstřikovačů, oblast Střední a Severní Čechy je tou správnou volbou. Odborníci v této oblasti vám poskytnou nejlepší služby za přijatelné ceny a s garancí kvality. Kontaktujte je ještě dnes a ujistěte se, že vaše vozidlo bude vždy v perfektním stavu.