Oprava zadních náprav – Střední a Severní Čechy

Oprava zadních náprav je důležitou součástí údržby vozidla. Pokud se vám vyskytnou problémy s zadními nápravami, je důležité je co nejdříve opravit.

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Antonín Hubený - AUTOSERVIS

Starokolínská 307, Praha 21-Újezd nad…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autoservis Hubený Praha, provozuje autoservis a pneuservis na Praze 9 v Újezdě nad Lesy. Nabízí kompletní servisní služby, opravy všech vozidel a zaměřuje se na veškeré mechanické, elektrické a karosářské práce, závady včetně výměny čelních, zadních i bočních skel. Provádíme kompletní opravy…

2KOBOLKA MARTIN - AUTOSERVIS

5.0
★★★★★
★★★★★
(22)
Nebovidy 6, Nebovidy
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Komplexní péče o váš vůz! Servisujeme vozy koncernu VW, Peugeot, Citroen, Fiat, Ford, Opel, Alfa a ostatní. Příprava a zajištění STK.

3Ford Transit díly Benešov1 pobočka

Benešovská 551, Bystřice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme autodíly pro vozy značky Ford, zejména Ford Transit. Motory, kardanové hřídele, kliková ústrojí, autoskla, startéry, spínače, stěrače, alternátory, karosářské díly, dveře, blatníky, nápravy, převodovky, pneumatiky, kola. Provoz autovrakoviště.

4TM-auto s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(23)
Nad Oborou 3853, Mělník Bezdlužná

Provozujeme pneuservis a autoservis pro všechny vozy. Provádíme klempířské a lakýrnické práce, laserovou geometrii a seřízení sbíhavosti. Zajišťujme odtah i úschovnu vozidel, autopůjčovnu i asistenční služby. Prodáváme náhradní díly. Nabízíme repase zadních náprav vozidel Peugeot, Citroen, Renault.

5ITAL CAR, spol. s r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(23)
Sudoměřská 1293/32, Praha 3-Žižkov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Pořádáme výcvik žadatelů o řidičské oprávnění na skupiny AM , A1, A2, A , B, BE, C , CE, D . Řidičský průkaz je možné získat formou dálkového výcviku nebo formou výcviku v kurzu. Specializujeme se také na servis a údržbu vozů italské a francouzské výroby, ale rádi opravíme vozy všech značek.…

6Cejpa Josef - ARI Autoopravna

Primátorská 934/13, Liberec XIV…
Dnes už má zavřeno

Poskytujeme služby v oblasti oprav automobilů a dodávkových vozidel. Opravujeme také zadní nápravy francouzských vozidel. Dále příprava a zajištění STK, diagnostika vozů, opravy a plnění klimatizací, montáž tažních zařízení. Prodej pneu. Odvoz a dovoz vozů zákazníkovi.

7Lanvec s.r.o. - sněhové řetězy

Společnost LANVEC s.r.o. výhradně česká firma, založená na vlastním vývoji a výrobě systémů samočinných rotačních (podmetacích) sněhových řetězů SNOW WAY® pro lehká a těžká nákladní vozidla, autobusy a dodávky s pohonem zadní nápravy. Trakční systémy SNOW WAY® se obsluhují přímo z kabiny vozu čímž…

8HALÍŘ AUTOSERVIS

4.8
★★★★★
★★★★★
(84)
Mašov 151, Turnov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Již od roku 2000 se zabýváme opravami automobilů. Dnes jsme schopni zajistit takřka jakoukoli činnost související s opravou vozu. Dále se zaměřujeme i na dovoz a prodej osobních automobilů ze zahraničí. Jsme vybaveni i pro náročné zákazníka. Jsme smluvním servisem pro většinu pojišťoven.

9Autoservis Ohrada s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(23)
Nebovidy 6, Nebovidy Bezdlužná

Servisujeme vozy koncernu VW, Peugeot, Citroen, Fiat, Ford, Opel, Alfa a .

10Kačírek Michal

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Obecnická 364, Příbram IV

Opravy vozidel, renovace a repasování zadních náprav značek Peugeot a Citroën.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava zadních náprav v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy najdete řadu kvalitních autoservisů, které se specializují na opravu zadních náprav.

Tyto autoservisy mají k dispozici moderní technologie a vysoce kvalifikované techniky, kteří jsou schopni rychle a efektivně opravit vaše zadní nápravy. V oblasti Střední a Severní Čechy najdete také řadu autoservisů, které nabízejí opravu zadních náprav za velmi přijatelné ceny.

Pokud máte problémy s vašimi zadními nápravami, neváhejte a obraťte se na některý z autoservisů v oblasti Střední a Severní Čechy. Tyto autoservisy vám nabídnou kvalitní a rychlou opravu vašich zadních náprav za velmi přijatelné ceny. Nechte své vozidlo v rukou odborníků a užijte si bezproblémovou jízdu.