Opravy panelových domů – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je známá svými panelovými domy, které jsou často postaveny v 60. a 70.

1–10 firem z 108 nalezených Filtry

1MONTYFAJ, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Břežanská 105, Hodkovice - Dolní… Bezdlužná Ověřená

Stavební firma Montyfaj s.r.o. vznikla transformací z původní stavební firmy Jindřich Fajmon – SVOD, která byla založená v roce 1991. Již tehdy zaměstnávala 4 pracovníky a specializovala se na montáž střešních krytin, střechy, opravy střech, klempířské práce a montáž elektro. Postupně jsme nabízené…

2EUROTHERM - CZ s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(14)
Stružnice 14, Česká Lípa
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše firma se zaměřuje na regenerace panelových domů a zateplení objektů. Provádíme sanace železobetonových konstrukcí, parní čištění fasád a rekonstrukce balkonů a střech. Zajišťujeme také dodávku a montáž zateplovacích systémů, výplní otvorů (okna a dveře) včetně klempířských a zámečnických…

3Výškové práce - HaM

Průběžná 1938 / 56, Praha 10 Bezdlužná Ověřená

Provozujeme výškové práce horolezeckou technikou. Nabízíme opravy a natírání konstrukcí, fasád i střech. Zajišťujeme demolice či kácení stromů.

4Kloubec Jaroslav - Vodoinstalace, rekonstrukce bytu, technická správa budov

Poskytujeme širokou škálu služeb pro domácnosti, středně velké i větší projekty. Nabízíme stavební, zednické a bourací práce. Provádíme elektroinstalace, instalace elektrického podlahové topení, tepelných čerpadel a solárních systémů a řadu dalších služeb. Nabízíme nabíjecí stanice Walldox.

5TIP MB s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Podlázky 19, Mladá Boleslav Bezdlužná

Topenářství, instalatérství, plynofikace. Poskytujeme poradenské služby,servis a dodávky zařizovacích předmětů,revize, opravy,rekonstrukce a celkové montáže ve vašich domácnostech,novostavbách, podnicích nebo provozovnách. Můžete u nás vybírat z několika druhů plynových kotlů pro topení,topení a…

6ELGAS - MB s.r.o.

3.2
★★★★★
★★★★★
(6)
Jaselská 167, Mladá Boleslav Bezdlužná

Zajišťujeme plynofikaci a topení objektů včetně projektů, vložkování komínů, revize, dodávky spotřebičů a servisu.

7Schenk Petr

Provádím klempířské, pokrývačské a výškové práce za pomoci horolezecké techniky. Nabízím opravy a rekonstrukce střech, spárování panelových domů, nátěry fasád, montáže stavebních výtahů, zastřešování světlíků, vyklízení a dezinfekce půd, odstraňování sněhových převisů a zednické práce.

8Klabík Pavel - SECHAP

3.5
★★★★★
★★★★★
(9)
Jiřího Franka 2233, Benešov Bezdlužná

Prodej a servis veškerých domácích spotřebičů, bílé techniky, klimatizace, solárních systémů, výčepní zařízení, chladící a mrazící boxy. Plnění autoklimatizace.

9STAVEL PŘÍBRAM s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Dubno 120, Příbram Bezdlužná

Provádíme stavební a řemeslné práce. Provádíme kompletní stavební i řemeslné práce. Hlavní stavební činnost spočívá ve výstavbě rodinných domů, v náročných rekonstrukcích starších domů a kulturních památek například kostelů. Dále se zaměřujeme na průběžnou údržbu a rekonstrukci bytových domů a…

10Drobílek Jaroslav

Provádím instalatérské a topenářské práce.Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme výměny stoupaček vody a odpadu v bytových domech včetně výměny vodoměrů, dodáváme a montujeme střešní svody včetně vyhřívaných dešťových vpustí.


Firmy v dalších lokalitách


Opravy panelových domů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

letech minulého století. Tyto domy jsou však často zanedbávány a potřebují opravy. Proto je důležité najít kvalitního dodavatele, který se specializuje na opravy panelových domů v oblasti Střední a Severní Čechy.

Díky zkušenostem a odbornosti těchto dodavatelů mohou být panelové domy v oblasti Střední a Severní Čechy opraveny a zmodernizovány tak, aby byly opět bezpečné a pohodlné pro své obyvatele. Opravy mohou zahrnovat výměnu oken, zateplení, opravu střechy a další úpravy, které zlepší kvalitu bydlení.

Je důležité si vybrat spolehlivého dodavatele, který má zkušenosti s opravami panelových domů v oblasti Střední a Severní Čechy. Tito dodavatelé mají často k dispozici moderní technologie a materiály, které umožňují rychlé a efektivní opravy.

Pokud hledáte kvalitního dodavatele pro opravy panelových domů v oblasti Střední a Severní Čechy, můžete se spolehnout na odborníky s dlouholetou praxí. Tyto opravy nejen zlepší kvalitu bydlení, ale také zvýší hodnotu vašeho domova.