Ošetření uší mazlíčků – Střední a Severní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Lenka Vanyóová, MVDr.

4.5
★★★★★
★★★★★
(167)
Libušina 61/21 , Teplice Bezdlužná

Naším oborem je provozování veterinární ordinace. Provádíme vakcinace, program likvidace všech obťežovatelů (vnitřních i vnějších parazitů), čipování, vystavování mezinárodních petpasů ( fandíme společně stráveným dovoleným) postaráme se , aby slyšeli(toaleta a prohlídka uší), pořádně hryzali …

2Veterinární ordinace Most - Litvínov s.r.o.

Jasmínová 293, Most
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízí ošetření psů, koček a drobných savců. Provádíme vakcinace, odčervení, krácení drápků, ošetření uší, extrakce zubů, čipování, odběry krve a drobné chirurgické zákroky.

3Veterinární ordinace Ujezd nad Lesy1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(198)
Domanovická 454, Praha 9 - Újezd nad…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Veterinární ordinace pro malá zvířata MVDr. Miloslav Hod se zabývá léčebnou a preventivní praxí u malých zvířat (tzv. “pet animal’s”).

4ORL-A s.r.o.

Provádíme akutní ošetření včetně konzultace a objednání chirurgických zákroků TORS. Ošetříme bolesti, výtok, zalehnutí, zvonění a pískání v uších. Léčíme nedoslýchavost a odstávající uši, zvětšené nosní mandle a bazaliomy ucha, záněty vedlejších dutin nosních a nosní polypy, rýmy, chrápání a jiné.

5Langr Vet s.r.o.

Nabízíme veterinární léčebné úkony pro Vaše domácí mazlíčky a malá zvířata. Jsme k dispozici převážně po telefonické domluvě. Provádíme vakcinace, čipování, odčervení, ošetření drápů, zubů, uší apod. V naší veterinární ordinaci prodáváme léčivo.


Firmy v dalších lokalitách


Ošetření uší mazlíčků v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Ošetření uší mazlíčků najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.