Ošetření uší mazlíčků – Střední a Severní Čechy

Ošetření uší mazlíčků je důležitou součástí péče o zdraví zvířat. Správná péče o uši může zabránit vzniku infekcí, zánětů a dalších problémů.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Lenka Vanyóová, MVDr.

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Libušina 61/21 , Teplice Bezdlužná

Naším oborem je provozování veterinární ordinace. Provádíme vakcinace, program likvidace všech obťežovatelů (vnitřních i vnějších parazitů), čipování, vystavování mezinárodních petpasů ( fandíme společně stráveným dovoleným) postaráme se , aby slyšeli(toaleta a prohlídka uší), pořádně hryzali …

2Veterinární ordinace Most - Litvínov s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Jasmínová 293, Most
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabízí ošetření psů, koček a drobných savců. Provádíme vakcinace, odčervení, krácení drápků, ošetření uší, extrakce zubů, čipování, odběry krve a drobné chirurgické zákroky.

3Veterinární ordinace Ujezd nad Lesy1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(254)
Domanovická 454, Praha 9 - Újezd nad…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Veterinární ordinace pro malá zvířata MVDr. Miloslav Hod se zabývá léčebnou a preventivní praxí u malých zvířat (tzv. “pet animal’s”).

4ORL-A s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Masarykova 2000/92, Ústí nad Labem… Bezdlužná

Provádíme akutní ošetření včetně konzultace a objednání chirurgických zákroků TORS. Ošetříme bolesti, výtok, zalehnutí, zvonění a pískání v uších. Léčíme nedoslýchavost a odstávající uši, zvětšené nosní mandle a bazaliomy ucha, záněty vedlejších dutin nosních a nosní polypy, rýmy, chrápání a jiné.

5Langr Vet s.r.o.

Nabízíme veterinární léčebné úkony pro Vaše domácí mazlíčky a malá zvířata. Jsme k dispozici převážně po telefonické domluvě. Provádíme vakcinace, čipování, odčervení, ošetření drápů, zubů, uší apod. V naší veterinární ordinaci prodáváme léčivo.


Firmy v dalších lokalitách


Ošetření uší mazlíčků v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici několik veterinárních klinik, které nabízejí ošetření uší pro psy, kočky a další domácí mazlíčky.

1. Prohlídka uší

Při první návštěvě veterinární kliniky v oblasti Střední a Severní Čechy bude mazlíček prohlédnut veterinářem. Ten zkontroluje stav uší a případně provede odběr vzorku na mikroskopické vyšetření. Pokud jsou uši zdravé, může být provedeno pouze čištění.

2. Čištění uší

Čištění uší je důležité pro odstranění nahromaděného ušního mazu, který může způsobit zánět. Veterinář používá speciální roztok k rozpuštění mazu a následně odstraňuje nečistoty pomocí vatových tyčinek. Při čištění uší je důležité být opatrný, aby nedošlo k poškození ušního bubínku.

3. Léčba infekce

Pokud je zjištěna infekce uší, veterinář předepíše léky k léčbě. Ty mohou být podávány orálně nebo lokálně v podobě kapek či mastí. Je důležité dodržovat předepsanou dávku a délku léčby, aby se infekce úplně vyléčila.

4. Prevence

Prevence je klíčová pro udržení zdravých uší mazlíčků. Je důležité pravidelně čistit uši a sledovat příznaky zánětu, jako jsou svědění, zarudnutí a zápach. Pokud se objeví nějaké problémy, je nutné co nejdříve navštívit veterináře.

v oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici několik veterinárních klinik, které nabízejí ošetření uší pro domácí mazlíčky. Je důležité pravidelně navštěvovat veterináře a dodržovat doporučení ohledně péče o uši, aby se zabránilo vzniku infekcí a dalších problémů.