Ověření tachografů – Střední a Severní Čechy

Ověření tachografů je důležitou součástí provozu nákladních vozidel v oblasti Střední a Severní Čechy. Tento proces zajišťuje, že tachografy jsou správně kalibrovány a přesně měří čas a vzdálenost, což je klíčové pro dodržování předpisů o pracovní době řidičů.

1–10 firem z 31 nalezených Filtry

1DS Sihelsky s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(9)
Veltrubská 543, Kolín Bezdlužná Ověřená

Zaměřujeme se na autodopravu. Provádíme dopravu sypkých hmot sklápěcími návěsy o objemu 29-50 m3, servis nákladních vozidel. Mezi naše služby patří běžná oprava, brzdová diagnostika, měření geometrie tahačů i návěsů, svařování hliníku, ověřování tachografů a další. V areálu společnosti…

2TKV Liberec, spol. s r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(257)
Tanvaldská 1106, Liberec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provádíme služby STK a měření emisí pro osobní a užitkové automobily i motocykly a přívěsy. Provádíme technické prohlídky všech kategorií vozidel a evidenční kontroly.

3DISKARD - STK spol. s r.o.,

4.1
★★★★★
★★★★★
(250)
Jeremiášova 870/24, Praha 5-Stodůlky

Nabízíme STK, měření emisí a technické prohlídky pro osobní a nákladní vozidla. Poskytujeme evidenční kontroly na počkání. Dále nabízíme technické a těsnostní zkoušky cisteren ADR.

4STK RAPTOR s.r.o.

STK a měření emisí pro osobní i nákladní automobily, ověřování tachografů. Pneuservisu, autoservis a mycí centrum pro osobní a nákladní vozidla. Všechny služby u nás pod jednou střechou.

5STK Velim a.s.

4.6
★★★★★
★★★★★
(382)
Palackého 94, Velim
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Stanice technické kontroly Velim poskytuje svým zákazníkům kontrolu a dozor nad technickým stavem vozidel provozovaných na pozemních komunikacích. Kromě technických prohlídek nabízíme i měření emisí, evidenční kontroly vozidel, ověřování tachografů a další přidružené služby. Za kvalitu odváděné…

6Zábranský Martin - J+Z TACHOGRAFY

4.5
★★★★★
★★★★★
(32)
Karlovarská 7, Jeneč Bezdlužná

Prodáváme tachografické kotouče Kinzle. Nabízíme prodej, montáž i servis tachografů VDO-Kinzle. Poskytujeme servis nezávislého topení Webasto, Eberspächer. Provádíme ověřování digitálních tachografů Siemens VDO DTCO 1381, ACTIA L2000, STONERIDGE SE 5000.

7JALA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
K Podlesí 539, Příbram VI-Březové… Bezdlužná

Firma JALA s. r. o. vznikla v roce 1993 po rozdělení a. s. DAS Příbram. Zpočátku se zabývala rozsáhlou činností a to od údržby závodu DAS a. s. až po servis a montáž tachografů, náhonů tachografů a v neposlední řadě se zabývala výrobou a montáží pásových dopravníků pro skládání uhlí u zákazníků.…

8AR auto, s.r.o.- STK Nové Strašecí

Nabízíme měření emisí a služby STK. Pravidelné technické prohlídky STK. Evidenční prohlídky STK. Kontroly individuálních dovozů . Prohlídky na žádost zákazníka . Stanice technické kontroly má strategickou polohu na hlavní silnici mezi Prahou a Karlovými Vary, aby to měli lidé z Rakovníka, Nového…

9AUTOMOBILOVÁ OPRAVNA s.r.o.

Opravy a servis nákladních vozidel. Ověřujeme tachografy. Opravy nezávislých topení.

10STROJSERVIS Praha, s.r.o. - Prodej a servis vozů IVECO

4.3
★★★★★
★★★★★
(285)
Náchodská 30/248, Praha 9 - Horní…
Otevřeno do 23:00

Autorizovaný dealer nákladních vozů Iveco a Fiat. Nabízíme autorizovaný servis a náhradní díly pro vozy Iveco a Fiat, pneuservis a Bosch servis. Dále nové i ojeté dodávky, užitkové vozy a kamiony v autobazaru, půjčovna nákladních aut. Zajišťujeme i valníkové, kontejnerové a odtahové nástavby…


Firmy v dalších lokalitách


Ověření tachografů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy existuje několik specializovaných firem, které se zabývají ověřováním tachografů. Tyto firmy mají k dispozici moderní technologie a vyškolené techniky, kteří jsou schopni rychle a efektivně ověřit tachografy všech typů a značek.

Ověření tachografů je nezbytné pro každého, kdo provozuje nákladní vozidlo v oblasti Střední a Severní Čechy. Tento proces zajišťuje, že řidiči dodržují předpisy o pracovní době a zamezuje případným sankcím a pokutám.

Pokud hledáte spolehlivou firmu pro ověření tachografů v oblasti Střední a Severní Čechy, doporučujeme vám vyhledat specializované firmy s dlouholetou zkušeností a kvalifikovanými techniky. Tyto firmy vám poskytnou rychlou a efektivní službu za přijatelnou cenu.

Nezanedbávejte ověření tachografů a zajistěte si klid a bezpečnost při provozu nákladních vozidel v oblasti Střední a Severní Čechy.