Pasivace kovů – Střední a Severní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1PRAGOCHEMA spol. s r.o.1 pobočka

Přátelství 550, Praha 22 - Uhříněves
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Pragochema spol. s r.o. byla založena v roce 1993, jako pokračovatel tradice podniku Barvy a laky a v současnosti zaujímá významné postavení ve středoevropském regionu v dodávkách technologií povrchových úprav. Společnost se zabývá vývojem, výrobou, prodejem a servisem speciálních chemických…

2Zajíc Milan - Galvanizovna Zajíc

Služby v oblasti tvrdochromu a dekorativního chromování, zinkování, pasivace hliníku, černění, broušení, leštění kovů a renovace povrchů.

3MZ-chrom, s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(8)
V Jilmu 509, Jilemnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se několika druhy povrchové úpravy kovů. Hlavními oblastmi naší činnosti je tvrdé chromování, zinkování a pasivace hliníku.

4ACO Industries k.s. (Praha)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Havlíčkova 260, Přibyslav

Jsme světovým lídrem ve výrobě odvodňovacích systémů do potravinářského průmyslu a komerčních kuchyňských prostorů. V exteriérech se zaměřujeme na odvodnění venkovních zpevněných ploch. Vyrábíme především z oceli a polymerbetonu. Naším cílem je zajištění vysokého stupně kvality a hygieny s…

5QUICKSTEP ANTICORRO s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Dubská 769, Kladno

Nerezové výrobky.

6CHEM-WELD ROUDNICE s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Žižkova 710, Roudnice nad Labem Bezdlužná

Specializujeme se na svářecí techniku a materiály, specializace na opravy a renovace. Nabízíme pájky, elektrody, tavidla, svářečské kukly a stroje, brusivo, lana a řetězy, kovové barvy a spreje, chemické přípravky pro moření. Pasivace a povrchová úprava kovů.


Firmy v dalších lokalitách


Pasivace kovů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Pasivace kovů najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.