Plánované rodičovství – Střední a Severní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1PETRÁK TOMÁŠ MUDR.

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Alej 17. listopadu…, Roudnice nad Labem Bezdlužná

Provozujeme ordinaci gynekologa. Provádíme péči o těhotné, porady pro dívky v době dospívání a jejich matky, zavádění hormonální antikoncepce a jiné. Zaměřujeme se také pomoc při plánování rodičovství, preventivní prohlídky s přihlédnutím k problematice všech věkových skupin a dalš.

2STŘEP - České centrum pro sanaci rodiny, z.ú.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Řehořova 992/10, Praha 3 - Žižkov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Naše organizace od roku 1995 uvádí do praxe právo dětí spokojeně vyrůstat ve své vlastní rodině tak, že pomáháme jejich rodičům najít cesty, jak pro své děti vytvořit bezpečný a stabilní domov. STŘEP tedy umožňuje dětem, aby nemusely být odebírány z domova do ústavů, aby se mohly z ústavů vrátit…

3A centrum - Váš průvodce těhotenstvím a rodičovstvím, o. p. s.

4.7
★★★★★
★★★★★
(18)
Vítkova 241/10, Praha 8 - Karlín Bezdlužná

Rodinné centrum (sídlící mezi Florencí a Karlínským náměstím) nabízí již od roku 1998 nepřeberné množství vzdělávacích a pohybových programů pro páry připravující se na početí dítěte, pro těhotné ženy a jejich partnery, pro rodiče s dětmi i širokou veřejnost.

4GYN-Roudnice n./L. s.r.o.

Provozujeme ordinaci gynekologa. Provádíme péči o těhotné, porady pro dívky v době dospívání a jejich matky, zavádění hormonální antikoncepce a jiné. Zaměřujeme se také pomoc při plánování rodičovství, preventivní prohlídky s přihlédnutím k problematice všech věkových skupin a to v Roudnici nad…

5Liga pár páru České Republiky, o.s.

Poradenství pro oblast plánovaného rodičovství.


Firmy v dalších lokalitách


Plánované rodičovství v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Plánované rodičovství najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.