Plastové míčky – Střední a Severní Čechy

Plastové míčky jsou v oblasti Střední a Severní Čechy velmi oblíbené. Tyto míčky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který je odolný vůči poškození a zároveň lehký, což umožňuje hráčům snadné ovládání.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1KMK - Stavebniny a Železářství1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(159)
Černokostelecká 65…, Říčany - Radošovice
Dnes už má zavřeno

Prodej železářského a stavebního zboží. Nabízíme hřebíky, vrtáky, šrouby, kování, zámky, pily, sekyry, lopaty, rýče, nůžky, žebříky, brusky a vrtačky, dále čerpadla, míchačky, kolečka, kamna, hrnce, příbory, talíře, sklenice, baterie, hadice, schránky, klempířské výrobky. Vyrábíme klíče a autoklíče.

2Cyklosport M - Jana Masaříková2 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(74)
Pod Špičákem 117, Česká Lípa
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme obchod jízdních kol i s jejich servisem. V naší nabídce naleznete kola mnoha značek, oblečení, sportovní doplňky, i koloběžky. Součástí našeho sortimentu jsou také střešní nosiče na kola či tažné zařízení.

3Prostě běž! s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(52)
Jaurisova 515/4, Praha 4-Michle Bezdlužná

Prostě běž! s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, 140 00, Praha-Michle, v okrese Praha 4 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 278245, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby…

4Micudy.cz

Micudy.cz, se sídlem Terronská 619/25, 160 00, Praha-Bubeneč, v okrese Praha 6 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 325854, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2020. Předmětem podnikání je: výroba, obchod a služby…

5Michal Hladík - Praha 1-Nové Město

4.7
★★★★★
★★★★★
(135)
Revoluční 1082/8, Praha 1-Nové Město
Otevřeno do 19:30
Bezdlužná

Michal Hladík, se sídlem Revoluční 1082/8, 110 00, Praha-Nové Město, v okrese Praha 1 a v kraji Praha - město. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2002. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona …

6Progress mode s.r.o. Šlapací kolo

2.2
★★★★★
★★★★★
(54)
nám. ČSA 86, Terezín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej a servis jízdních kol, koloběžek a jednokolek. Největší výběr cyklistických plášťů a duší značek Continental, Schwalbe, Michelin, Maxxis, Hutchinson. Náhradní díly a příslušenství na kola od světových výrobců.


Firmy v dalších lokalitách


Plastové míčky v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Plastové míčky jsou ideální pro hraní různých sportů, jako je například fotbal, volejbal nebo basketbal. Díky svému designu jsou plastové míčky vhodné pro hráče všech věkových kategorií. V oblasti Střední a Severní Čechy jsou plastové míčky velmi populární a jsou k dispozici v mnoha sportovních obchodech. Pokud hledáte kvalitní a odolné míčky pro své sportovní aktivity, plastové míčky jsou tou správnou volbou.