Plastové plotovky – Střední a Severní Čechy

Plastové plotovky jsou v oblasti Střední a Severní Čechy stále oblíbenější volbou pro své výhody. Tyto plotovky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a nevyžadují žádnou údržbu.

1–10 firem z 20 nalezených Filtry

1UNISORT s.r.o. (provozovna, výstavní areál)1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(85)
Mrač 44, Mrač Bezdlužná Ověřená

Stavební práce, prodej stavebních materiálů.

2Janich - Plotové centrum

Velkoobchod a maloobchod se sortimentem pletiv, lan, hřebíků řetězů atd. rovněž nabízíme plastový sortiment - plotovky, palubky, kulatiny, zatravňovací dlaždice apod. Dodáváme také brány a branky.

3Houdek Josef, Ing.1 pobočka

2.2
★★★★★
★★★★★
(10)
Smrková 316, Mukařov Bezdlužná

Činností naší firmy je prodej, dodávka, montáž a servis doplňků pro stavby a to jak pro privátní výstavbu, tak i pro průmyslový sektor. Nabízíme především automatické vjezdové brány, garážová, průmyslová vrata, pohony pro vrata a brány, plotové systémy, plastová okna a dveře, rolovací systémy,…

4Kadraba Jiří - Řezivo1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Čerčany 435, Čerčany Bezdlužná

Prodáváme stavební i truhlářské řezivo, sušené hoblované hranoly, OSB desky a palubky, plotovky a další dřevěný materiál. Truhlářské potřeby, broušení, prodej pil.

5Krčíková Dalemila

4.1
★★★★★
★★★★★
(12)
Průmyslová 515, Čerčany
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provoz pily. Nabízíme stavební řezivo, palivové dřevo, hranoly, latě. Tesařské a pokrývačské práce. Kácení stromů. Palubky na zakázku.

6AB Ploty - Plotové centrum

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Českobrodská ev.č.…, Praha 9 - Hrdlořezy

Pletivové ploty a podhrabové desky na míru. Vyběr z dřevěných čí plastových výplní, u kovových variant lze vybírat mezi typizovanými ocelovými profily nebo vysoce efektními kovanými prvky. Široká nabídka vjezdových vrat, jak křídlových, tak i pojezdových. Na obě varianty Vám dle Vašeho přání…

7OMAS spol.s r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Velvarská 133, Kralupy nad Vltavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se nákupem a prodejem nových i použitých třídících, zásobovacích a balících strojů pro vejce. Provádíme robotické balení vajec a generální opravy. Dále zajišťujeme montáže, instalace či revize.

8ČESKÉ PLOTY, s.r.o. - levnyplot.cz - e-shop1 pobočka

Nabídka plotů, poloplastovaných PVC pletiv, plotových sloupků, plastových plotovek, brán, branek, materiálů pro stavbu plotu.

9ACER - C.S., spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(373)
Podhoří 345/40, Ústí nad Labem…
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

ACER - C.S., spol. s r.o. je obchodní společnost zaměřená na prodej dřevomateriálů a souvisejících komodit: rozsáhlého sortimentu velkoplošných materiálů, řeziva a jiných dřevomateriálů, nábytkového kování, spojovacího materiálu a dalších prvků nejen pro firmy a živnostníky, ale i pro kutily a…

10KAŠÍR s.r.o.

2.9
★★★★★
★★★★★
(9)
Daliměřice 480, Turnov Bezdlužná

Zabýváme se potahováním (kašírováním) plastových i hliníkových profilů, parapetů a příslušenství určených pro stavební okenní průmysl a další průmysl pracující s PVC hmotami a materiálem.


Firmy v dalších lokalitách


Plastové plotovky v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky svému modernímu vzhledu se hodí do jakéhokoliv prostředí a lze je snadno kombinovat s jinými materiály. Plastové plotovky jsou také velmi lehké a snadno se instalují, což šetří čas i peníze. V oblasti Střední a Severní Čechy je možné najít mnoho dodavatelů těchto plotovek, kteří nabízejí širokou škálu barev a designů, aby každý zákazník mohl najít to, co mu nejvíce vyhovuje. Pokud hledáte kvalitní a moderní plotovky, plastové plotovky jsou skvělou volbou pro vaši zahradu či pozemek v oblasti Střední a Severní Čechy.