Plechové plotovky – Střední a Severní Čechy

Plechové plotovky jsou v oblasti Střední a Severní Čechy stále oblíbenější volbou pro své výhody. Tyto plotovky jsou vyrobeny z kvalitního plechu, který je odolný vůči povětrnostním vlivům a mechanickému poškození.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1PROFILMAT, s.r.o.2 pobočky

Nůšařská 3732, Mělník
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná Ověřená

Prodáváme hutní materiál, žlaby, svody, příslušenství, vlnité a trapézové plechy, pletivo, lana, řetězy. Ohýbání betonářské výztuže. Komponenty k pojezdovým branám, kovářské prvky.

2V. RADOŇ a spol. Strojírna Velim v.o.s.

1. máje 466, Velim Bezdlužná

Firmu založil v r. 1912 šestadvacetiletý ambiciózní zámečnický mistr Václav Radoň. Když se svojí ženou Annou stavěli rodinný dům ve Velimi, vyhradili veškeré prostory v přízemí pro zámečnickou dílnu a teprve v prvním poschodí zřídili skromné bydlení. Strojírna Velim vyráběla všechno, co bylo v…

3DIMITROV VIKTOR - VIGAGARÁŽE

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jungmannova 917, Uhlířské Janovice

Jsme ryze česká společnost s dlouholetou tradicí výroby plechových garáží, skladů, zahradních domků, plotů, kotců pro psy, přístřešků apod. Naše firma nabízí vytvoření kompletní projektové dokumentace, výrobu, dovoz a montáž garáží (skladů) na Vámi určeném místě. Zabýváme se rovněž prodejem…

4KRONUS

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Ondřejovská 773, Mnichovice

Výroba z nerezu a oceli - na zakázku (madla, zábradlí, schodiště, brány, branky, nerezové vany, plotová pole) i prodej ze skladu (dopisní schránky, obaly, krycí dvířka, nerezové krycí dvířka, květináče, nerezové vitríny, ochranné rohy zdí).

5ZÁMEČNICTVÍ-KOVOVÝROBA MICHAL JURČO1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Elišky Přemyslovny…, Praha 5 - Zbraslav
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Naše firma má dlouholetou tradici, která vznikla na konci roku 1991 pod názvem Kovovýroba Jiří Jurčo. Jsme pokračovatelé druhé generační řady firmy, se zaměřením na zakázkovou výrobu malých a středních zámečnických konstrukcí a výrobků.

6KOVOM ZÁMEČNICTVÍ, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(2)
Lukášov 47, Jablonec nad Nisou
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Specializujeme se na zámečnické, svářečské a také pokrývačské práce. Výroba konstrukcí, žebírkového pletiva, vrat, mříží, laviček, zábradlí, ramp. Nabízíme úklidové služby po celé ČR, a správu a údržbu nemovitostí.

7Zámečnictví TOČIMON s.r.o.2 pobočky

Ke Koblasovně 124, Babice
Otevřeno do 16:00

Nabízíme široké spektrum služeb z oblasti zámečnictví a kovovýroby. Dle Vašich požadavků navrhneme a kvalitně zhotovíme většinu zámečnických výrobků a to včetně dodávky a montáže. Nabízíme garážová vrata, nerezové zábradlí, vjezdové brány, skleněné schody, samonosné markýzy, ocelové konstrukce a…


Firmy v dalších lokalitách


Plechové plotovky v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky tomu jsou plechové plotovky vhodné pro použití jak v průmyslových, tak i v obytných oblastech.

Další výhodou plechových plotovek je jejich snadná montáž a údržba. Díky jednoduché konstrukci a lehkosti materiálu je možné plotovky snadno instalovat a případně i přemístit. Údržba je také velmi jednoduchá, stačí pouze občasné očištění od prachu a nečistot.

Plechové plotovky jsou také velmi estetické a nabízejí širokou škálu designů a barev. Díky tomu lze snadno vybrat plotovky, které budou dokonale ladit s okolním prostředím a budou se stát nejen praktickým, ale i estetickým prvkem.

V oblasti Střední a Severní Čechy jsou plechové plotovky stále častěji využívány pro oplocení průmyslových areálů, sportovních areálů, ale i rodinných domů a zahrad. Pokud hledáte spolehlivé a estetické řešení oplocení, plechové plotovky jsou tou správnou volbou.