Plochá, úhelníková tyčová tažená ocel – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho výrobců kovových výrobků, kteří se specializují na výrobu plochých, úhelníkových, tyčových a tažených ocelových profilů. Tyto výrobky jsou využívány v mnoha odvětvích, jako jsou stavebnictví, automobilový průmysl, strojírenství a další.

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Hutní materiál Drahota a syn, s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(2)
Čechova 1433, Benešov Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem hutního materiálu. Dodáváme plochou ocel, profilovou ocel, betonářskou ocel, kari sítě, traverzy, trubky, plechy, hranoly a mnoho dalšího. Specializujeme se také na zakázkovou kovovýrobu a svařování kovů.

2KÖNIGFRANKSTAHL, s.r.o. (Modletice)3 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Modletice 76, Modletice Bezdlužná

Společnost ALU KÖNIG FRANKSTAHL s.r.o. vznikla v červenci roku 1999 spojením společností Alu König Stahl a dovozní divize společnosti Frankstahl, které působily na našem trhu od roku 1990. Spojení obou jmenovaných společností přineslo významný synergický efekt v oblasti sortimentu, služeb, dodacích…

3INTERFER STEEL, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Divadelní 1703, Kladno Bezdlužná

Velkoobchod hutního materiálu.

4AC Steel a.s.2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Kročehlavy 1, Kladno Bezdlužná

Nabízíme tyče a dráty k cementování a zušlechtění nerezové oceli.

5STEELAG Praha s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(51)
U Dýhárny 946, Kralupy nad Vltavou Bezdlužná

Jsme mezinárodní společnost, která vyrábí a prodává výrobky z oceli do stavebnictví. Zaměřujeme se zejména na betonářskou ocel. Naše pobočky na území České a Slovenské republiky produkují kari sítě, žebírkové dráty, opěrné koše a ocelové dráty.

6FEROMAX, a.s.

Partyzánská 444/33, Liberec XI-Růžodol I
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Činností naší firmy je prodej hutního materiálu a výroba betonářské armatury. Nabízíme profilovou ocel plochou i kruhovou, čtvercovou ocel, trubky, jäkly a plechy černé, pozinkované i vlnité a trapézové, svařované KARI sítě a betonářskou ocel i nerezovou ocel, kované výrobky, pletiva a další…

7XL METAL s.r.o.

Jsme dodavatelem nerezavějících a legovaných ocelí. Specializujeme se na nerezovou ocel, nerezové tyče, ocelové tyče a kulatiny. Poskytujeme tvarové výpalky z plechu dělení plazmou a vodním paprskem. Zaměřujeme se na chemický, energetický, potravinářský, stavební a automobilový průmysl.

8PRAGER - STAHL HANDEL s.r.o.

Zabýváme se exportem tažených drátů a výrobků z drátů. Nabízíme také pletivo, úvazky, gabiony, hřebíky a lana. Dále u nás naleznete závěsné, ochranné, záběrové, uvazovací, sněhové a rybářské řetězy.

9Felix Steel a.s.1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hvězdova 1716, Praha 4- Nusle

Společnost nabízí služby spojené s nákupem, skladováním, úpravou a prodejem nerezových hutních materiálů a jiných speciálních ocelí - nerezová tyčová ocel tažená, válcovaná (kruhová, plochá, čtvercová, šestihranná a speciální profily různých tvarů), plechy, svitky, válcovaný drát ve svitcích,…

10Z-Group Steel Holding, a.s. (pobočka Chomutov)3 pobočky

Výroba bezešvých, svařovaných, tažených i za tepla protlačovaných ocelových trubek, tyčí a ingotů. Tenkostěnné ocelové profily.


Firmy v dalších lokalitách


Plochá, úhelníková tyčová tažená ocel v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Ploché ocelové profily jsou ideální pro výrobu konstrukcí, úhelníkové profily se používají pro výrobu regálů a podobných zařízení, tyčové profily jsou vhodné pro výrobu nábytku a tažené profily se používají pro výrobu trubek a dalších komponentů. V oblasti Střední a Severní Čechy najdete mnoho kvalitních výrobců, kteří nabízejí širokou škálu ocelových profilů v různých velikostech a tvarech. Tyto výrobky jsou vyrobeny z kvalitní oceli a splňují nejvyšší standardy kvality. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele ocelových profilů v oblasti Střední a Severní Čechy, určitě neváhejte kontaktovat některého z místních výrobců.