Plotová zástěna – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se stále častěji setkáváme s potřebou vytvořit soukromí a oddělit se od okolního světa. Proto je stále populárnější volbou plotová zástěna, která dokáže splnit tyto požadavky.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1Laštovka Petr - pergoly a ploty

Firma pana Laštovky staví především zahradní domky, pergoly a ploty, ale jsou schopni vyrobit ze dřeva téměř cokoli na míru. Pokud zvažujete pořízení altánu, přístřešku, pergoly, stání pro auto nebo plotu, tak jste na správném místě. Naše firma působí v Praze a ve Středočeském kraji.

2MP KOVO SALÁTEK s.r.o.

ul. K Náklí, Týnec nad Sázavou
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Firma MP KOVO Salátek provádí veškeré zámečnické a kovářské práce. Zpracováváme ocel, nerez a vyplňujeme sklem, dřevem, atd. Výrobky také povrchově upravujeme práškovými barvami, zinkováním, leštěním a broušením.

3AST PLOTY s.r.o.

Horova 1396, Jirkov Bezdlužná

Jsme česká rodinná firma se sídlem v Jirkově a výrobním závodem v Chomutově. Zabýváme se kompletní výrobou designových hliníkových plotů a ostatních moderních prvků. Těžíme z našich dlouholetých zkušeností. Dle Vašeho přání rádi dodáme moderní hliníkové ploty, balkonové zábradlí, schodišťové…


Firmy v dalších lokalitách


Plotová zástěna v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky svému vzhledu a materiálu, který je možné si vybrat podle svých představ, se dokáže skvěle sladit s okolní krajinou a zároveň poskytnout potřebné soukromí. V oblasti Střední a Severní Čechy je možné najít mnoho specialistů, kteří vám pomohou s výběrem a instalací té správné plotové zástěny.