Podnikatelské projekty – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je pro podnikatele velmi zajímavou lokalitou, kde se daří mnoha projektům. V této oblasti se nachází mnoho inovativních a perspektivních firem, které se zaměřují na různé oblasti podnikání.

1–10 firem z 55 nalezených Filtry

1Konšel Milan, Mgr.

Tvoříme mapy a atlasy. Podnikatelský subjekt Globinfo-Milan Konšel působí na geoinformačním a kartografickém trhu od roku 2003. Naším cílem je nabídnout na domácí i zahraniční trh vysoce přesné, kvalitní a aktuální zdroje prostorových dat a informací, a to od globálních přes regionální až po…

2AirPlus, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Modlany 22, Modlany Bezdlužná

Firma AirPlus, spol. s r.o.je na trhu od roku 2002. Jednatelem společnosti je Jaromír Železný a společníkem od roku 2004 také Petr Čechal, kteří takto navázali na svou dlouholetou podnikatelskou činnost v oboru klimatizace a vzduchotechniky. Sídlem společnosti je administrativní budova a skladovací…

3Centrum pro regionální rozvoj ČR6 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Vinohradská 1896/46, Praha 2-Vinohrady Bezdlužná

Státní agentura zabývající se administrací a kontrolou projektů spolufinancovaných ze zdrojů EU a realizací regionální politiky vlády ČR.

4Lobby Česká republika, s.r.o.

Lobby je časopis pro podnikatele a manažery. Byl založen v roce 1999, za účelem prosazovat zájmy podnikatelů i manažerů a tím zlepšovat podnikatelské prostředí. Mezi jeho aktivity dále patří pořádání společenských či pracovních akcí, setkávání u diskusí z osobnostmi z politiky a hospodářské sféry.

5GREEN Solution s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
U průhonu 1079/40, Praha 7-Holešovice Bezdlužná

Konzultační společnost se specializací na zpětný odběr, odpadové hospodářství, investiční projekty a inženýrskou činnost. Specialitou je převzetí povinností původců odpadů, zařízení, povinných osob, výrobců a akreditovaných zástupců. Zpracování studie proveditelnosti projektů, podnikatelských…

6TRIPOLY, v.o.s.

4.1
★★★★★
★★★★★
(438)
Husova 602, Turnov

Poskytujeme ekonomické a organizační poradenství pro obce, neziskové organizace i podnikatelské subjekty.

7ABP Consulting, a.s.

ABP Consulting, a.s. je přední investiční společnost v České republice s působností na zahraničních trzích. Svou podnikatelskou činnost zahájila již v roce 1991. Hlavní divize se zaměřuje na komerční a průmyslovou výstavbu, zabezpečuje také dodávky technologií pro výrobní společnosti. Finanční…

8Okresní hospodářská komora Liberec

4.4
★★★★★
★★★★★
(12)
Rumunská 655/9, Liberec IV-Perštýn
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Podpora a služby podnikatelům. Prosazuje a chrání zájmy svých členů. Poskytujeme také služby Czech Pointu, výpisy z OR a živnostenského rejstříku. Pořádáme rekvalifikace, školení a vzdělávací kurzy. Vystavujeme osvědčení, potřebná pro dokladování právních vztahů v mezinárodním obchodě.

9Krajská hospodářská komora Liberec

Poskytujeme podporu a také služby podnikatelům, dále poskytujeme také informační servis. Projektová činnost. Mýto.

10ARR - Agentura regionálního rozvoje, spol. s r.o.2 pobočky

U Jezu 525/4, Liberec Bezdlužná

Specializujeme se na dotační management, strategické plánování, a projekty v oblasti životního prostředí.


Firmy v dalších lokalitách


Podnikatelské projekty v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky své strategické poloze a dobré dopravní dostupnosti je oblast Střední a Severní Čechy ideálním místem pro rozvoj podnikatelských projektů.

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho podniků, které se specializují na výrobu a distribuci různých produktů. Tyto firmy se zaměřují na různé oblasti, jako jsou například potravinářství, stavebnictví, automobilový průmysl a mnoho dalších. Díky svému vysokému potenciálu a kvalitnímu podnikatelskému prostředí je oblast Střední a Severní Čechy ideálním místem pro rozvoj nových projektů.

Pokud hledáte vhodné místo pro rozvoj svého podnikání, oblast Střední a Severní Čechy je tou správnou volbou. Zde najdete mnoho příležitostí pro rozvoj svých projektů a získání nových zákazníků. Díky svému strategickému umístění a vysoké kvalitě podnikatelského prostředí je oblast Střední a Severní Čechy ideálním místem pro úspěšné podnikání.