Podřezávání zdiva – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho staveb, které vyžadují kvalitní podřezávání zdiva. Tento proces je nezbytný pro správnou úpravu stavebních prvků a zajištění jejich pevnosti a stability.

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

1KRESSIDA s.r.o. - Izolace, sanace a vysoušení zdiva3 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
U továren 260/25, Praha 10 - Hostivař Bezdlužná

Společnost Kressida s.r.o. je specialistou na vysušování a izolace vlhkého zdiva. Zabývá se vývojem vlastní technologie izolace vlhkého zdiva pomocí chrom-niklových a chrom- ocelových desek se zámky. Technický a zkušební ústav stavební Praha udělil tomuto výrobku certifikát pod č. 010-014236. Díky…

2HOSTAV Teplice, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Teplická 555/57, Bílina Bezdlužná

Vítejte u stavební firmy Hostav Teplice spol. s r.o., která působí na českém trhu od roku 1992. Zajišťujeme projektovou přípravu, inženýrské služby a především vlastní realizaci staveb. Zabýváme se jak bytovou, tak průmyslovou výstavbou, odvozem a likvidací odpadů.

3HILT Rent s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(11)
Strakonická 71, Praha 5-Lahovice

Nabízíme a povádíme vrtání a řezání stavebních konstrukcí či betonu a železobetonu i panelů i kamene a zdiva i dilatační spáry také dodatečné zhotovení stavebních otvorů pro okna a dveře i prostupy pro instalace dále nabízíme realizace protipožárních ucpávek HILTI a DUNAMENTI.

4Kt - KLIMATERM s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(16)
Mělecká 2638, Louny
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Půjčovna nářadí nabízí stavebním firmám i jednotlivcům zapůjčení strojů a nářadí za velmi výhodných podmínek a cen. Veškeré nářadí a spotřební materiál lze u nás také zakoupit. Provádíme stavby rodinných domů, hal, průmyslových objektů a půdních vestaveb. Realizujeme rekonstrukce bytů, fasád,…

5P & P spol. s r.o., projektové a stavebně montážní práce2 pobočky

Působíme jako generální dodavatel rodinných domů či penzionů. Bytová a občanská výstavba, rekonstrukce starších objektů. Dále nabízíme sanace vlhkého zdiva, tepelné izolace a další.

6TESTAV - LAB s.r.o.

Specializujeme se na certifikaci stavebních výrobků. Dále nabízíme vrtání a řezání betonu.

7AS Computers s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
U první baterie 703…, Praha 6-Břevnov Bezdlužná

Provádíme vrtání diamantovou technikou pomocí vrtacích strojů Hilti. Dále vrtání do různých stavebních materiálů a železobetonu, zdiv, kamene i obkladů a dlažeb pro vysokou zátěž. Čisté a přesné a velmi rychlé s nízkým prahem námahy i hladinou hluku. Nabízíme značkové počítače, notebooky, monitory…

8KBS Lovosice s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Třebenická 482/7, Lovosice
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Mezi naše stálé zákazníky tak dnes patří bytová družstva a společenství vlastníků v Ústí nad Labem, Teplicích, Lounech a Litoměřicích. Našimi nejvýznamnějšími partnery na trhu jsou renomované firmy Baumit, Caparol, Rehau, Alumistr, Climax, Rako a mnohé další. Jako jedna z mála firem naší velikosti…

9STADO CZ s.r.o.2 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Oldřichovská 194/12, Děčín VIII-Dolní… Bezdlužná

Naše firma se zabývá speciálními stavebními pracemi, především sanací betonových konstrukcí a sanací vlhkého zdiva. Provedeme také izolaci zdiva a podřezání staveb, zajistíme statiku staveb, injektáže, řezání a vrtání betonu.

10CS Kámen Plus, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Zborovská 519, Kamenický Šenov Bezdlužná

Provozujeme kamenolom kamenolom se specializací na výrobky ze štípaného čediče. CS Kámen plus.


Firmy v dalších lokalitách


Podřezávání zdiva v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky podřezávání zdiva lze snadno odstranit nežádoucí části a vytvořit tak dokonalý tvar. V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho odborníků, kteří se specializují na podřezávání zdiva a jsou schopni zajistit kvalitní a spolehlivou práci. Pokud hledáte profesionální řešení pro vaši stavbu, neváhejte kontaktovat odborníky v oblasti Střední a Severní Čechy.