Pokládka hliníkových krytin – Střední a Severní Čechy

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o. - POKRÝVAČSKÉ PRÁCE, REKONSTRUKCE STŘECH PRAHA

Poskytujeme kompletní řešení střech na rodinných, bytových a činžovních domech, památkových objektech. Kompletně řešíme střechy. Nabídka pokrývačských, klempířských, tesařských a hromosvodářských prací. Zajišťujeme dodávku střechy a odbornou pokládku všech druhů pálených a betonových krytin,…

2interiéry HORYNA s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(25)
Kokořínská 3701, Mělník
Dnes už má zavřeno

Nabízíme interiérové a bezpečnostní dveře, zárubně, kování, dřevěné a laminátové plovoucí podlahy, vyrovnání podkladů, renovace parket a obložení schodů, vestavěné skříně a kuchyně na míru, žaluzie, rolety, markýzy a sítě proti hmyzu i terasy Rehau. Dodáváme vinyl, PVC, linoleum, marmoleum, koberce.

3CHRÁST Libor

2.8
★★★★★
★★★★★
(8)
Na Černé hoře 1683…, Praha 6 Bezdlužná

Provádíme rekonstrukce bytových jader, domů a bytů, nabízíme koupelny a kuchyně na klíč, stavební a řemeslné práce i pokládku a lakování podlah. Dodáváme a montujeme eurookna, plastová a hliníková okna, žaluzie, sítě proti hmyzu, markýzy, dveře i nadokenní a předokenní rolety.

4INTEGRA LB s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(6)
Dr. Milady Horákové…, Liberec
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Naším oborem je prodej oken, dveří a podlah. Dále se zabýváme pokládkou dřevěných, laminovaných a vinylových plovoucích podlah.

5Vondráček Luděk (PRO INTERIER)

Mírové náměstí 129, Louny
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízí prodej koberců, PVC, laminátové plovoucí podlahy. Dodávka garnýží, rolet, žaluzií. Zprostředkování pokládky a instalace. Poskytují poradenství. Nabízí také rozpočet zdarma. Působnost: Praha, Louny, Žatec, Most, Chomutov.

6UNOMARKET společnost s ručením omezeným (s.r.o.)2 pobočky

Prodáváme, pokládáme, renovujeme podlahy a montujeme dveře, okna i stínicí techniku.

7STŘECHY ARVEN s.r.o.

Realizujeme kompletní dodávku střech a odbornou pokládku jakékoliv střešní krytiny. Dále provádíme klempířské práce z mědi, titanzinku, hliníku a pozinku. Nabízíme i zateplování včetně hydroizolací a montujeme okna.


Firmy v dalších lokalitách


Pokládka hliníkových krytin v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Pokládka hliníkových krytin najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.