Pokládka hliníkových krytin – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se stále častěji setkáváme s poptávkou po kvalitních hliníkových krytinách. Pokládka takových krytin je však náročná a vyžaduje zkušené odborníky.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o. - POKRÝVAČSKÉ PRÁCE, REKONSTRUKCE STŘECH PRAHA

4.8
★★★★★
★★★★★
(12)
Tulipánová 100, Průhonice Bezdlužná

Poskytujeme kompletní řešení střech na rodinných, bytových a činžovních domech, památkových objektech. Kompletně řešíme střechy. Nabídka pokrývačských, klempířských, tesařských a hromosvodářských prací. Zajišťujeme dodávku střechy a odbornou pokládku všech druhů pálených a betonových krytin,…

2interiéry HORYNA s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(34)
Nůšařská 4374, Mělník
Otevřeno do 17:00

Nabízíme interiérové a bezpečnostní dveře, zárubně, kování, dřevěné a laminátové plovoucí podlahy, vyrovnání podkladů, renovace parket a obložení schodů, vestavěné skříně a kuchyně na míru, žaluzie, rolety, markýzy a sítě proti hmyzu i terasy Rehau. Dodáváme vinyl, PVC, linoleum, marmoleum, koberce.

3CHRÁST Libor

3.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Černé hoře 1683…, Praha 6 Bezdlužná

Provádíme rekonstrukce bytových jader, domů a bytů, nabízíme koupelny a kuchyně na klíč, stavební a řemeslné práce i pokládku a lakování podlah. Dodáváme a montujeme eurookna, plastová a hliníková okna, žaluzie, sítě proti hmyzu, markýzy, dveře i nadokenní a předokenní rolety.

4INTEGRA LB s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Dr. Milady Horákové…, Liberec
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Naším oborem je prodej oken, dveří a podlah. Dále se zabýváme pokládkou dřevěných, laminovaných a vinylových plovoucích podlah.

5Vondráček Luděk (PRO INTERIER)

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Mírové náměstí 129, Louny
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Nabízí prodej koberců, PVC, laminátové plovoucí podlahy. Dodávka garnýží, rolet, žaluzií. Zprostředkování pokládky a instalace. Poskytují poradenství. Nabízí také rozpočet zdarma. Působnost: Praha, Louny, Žatec, Most, Chomutov.

6UNOMARKET společnost s ručením omezeným (s.r.o.)2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Čechova 1634, Benešov

Prodáváme, pokládáme, renovujeme podlahy a montujeme dveře, okna i stínicí techniku.


Firmy v dalších lokalitách


Pokládka hliníkových krytin v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Proto je důležité najít spolehlivého dodavatele, který má v oblasti Střední a Severní Čechy dlouholetou zkušenost s pokládkou hliníkových krytin. Díky tomu si můžete být jisti, že vaše střecha bude kvalitně a pevně pokryta, a to bez rizika průsaků a dalších problémů. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro pokládku hliníkových krytin v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte kontaktovat naše zkušené odborníky.