Pokládka plechových krytin – Střední a Severní Čechy

Pokládka plechových krytin je v oblasti Střední a Severní Čechy velmi žádanou službou. Tento typ krytiny je velmi odolný a snadno se udržuje, což je ideální pro domy a budovy v této oblasti.

1–10 firem z 22 nalezených Filtry

1STŘECHY ČAPEK s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Kaprova 42/14, Praha 1 Bezdlužná

Oborem naší činnosti jsou montáže střešních konstrukcí na klíč a pokládání střešních krytin včetně vypracování návrhů. Pokrývačské práce. Větrané fasády.

2STŘECHY - Noll Tomáš

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Václavské náměstí 1, Nová Ves I Bezdlužná

Zabýváme se kompletní dodávkou pokrytí střech a střešního příslušenství. Ekologická likvidace eternitu zdarma. Střešní krytiny - Betonpres, Bramac, KM Beta, Tondach, lehké střešní krytiny Satjam, šindele IKO, střešní okna Fakro. Klempířské, pokrývačské práce. Zpracování cenové kalkulace zdarma.

3KROLAN s.r.o. - stavebni klempířství1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(82)
Poděbradská 1163, Šestajovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej klempířských prvků a materiálu, stavba střech na klíč, pokládka střešní krytiny, opravy stávajících krovů, stavba dřevěných pergol, přístřešků, garážových stání atd. Komplexní poradenství v klempířském, tesařském a pokrývačském oboru.

4STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o. - POKRÝVAČSKÉ PRÁCE, REKONSTRUKCE STŘECH PRAHA

4.8
★★★★★
★★★★★
(12)
Tulipánová 100, Průhonice Bezdlužná

Poskytujeme kompletní řešení střech na rodinných, bytových a činžovních domech, památkových objektech. Kompletně řešíme střechy. Nabídka pokrývačských, klempířských, tesařských a hromosvodářských prací. Zajišťujeme dodávku střechy a odbornou pokládku všech druhů pálených a betonových krytin,…

5Matějovič Pavel - střechy na klíč

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Roztoky 135, Roztoky Bezdlužná

Firma PM-Tesařství provádí kompletní dodávky střech na klíč jak na novostavbách, tak i rekonstrukce střech starších objektů. Součástí servisu firmy je provedení osobní konzultace a posouzení situace na místě stavby, poradenství a návrh možných řešení situace a výběru vhodných materiálů pro…

6Mikovec Libor

Milý 5, Milý Bezdlužná

Nabízíme kompletní dodávky nových a rekonstrukce či opravy starých střech. Provádíme stavební práce.

7Klepo - Leibl Tomáš, klempířství, pokrývačství

4.6
★★★★★
★★★★★
(11)
Semilská 122/21, Praha 9 - Kbely Bezdlužná

V roce 1996 byla panem Tomášem Leiblem založena firma Klempířství a pokrývačství Tomáš Leibl. Díky dobře a kvalitně provedené práci, dodržování termínů, pevných cen a záruky se firma zapsala do podvědomí zákazníků. Zkušenosti byly získané nejen v České republice, ale i 7 – letým pobytem v Holandsku…

8SRJ Poznik, s.r.o.

Specializujeme se na klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Montujeme střešní okna, dále krovy, altány a pergoly. Dále se zabýváme pokládkou velkoformátových a maloformátových plechových střešních krytin.

9BOS - Radovan Vítámvás, spol. s r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(10)
Černovická 5523, Chomutov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost BOS - Radovan Vítámvás, spol. s r.o. byla založena v roce 2000, jako vyšší forma účetní jednotky BOS - Radovan Vítámvás, která v oboru stavebnictví podnikala již od roku 1994. V roce 2005 rozšířila společnost svou činnost o výrobu svařovaných a montovaných ocelových konstrukcí.

10MPS střechy s.r.o.1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(19)
Jatecká 387, Semily
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka velkoobchodního i maloobchodního prodeje materiálů pro opravy střech. Provádíme kalkulace a odvozy materiálu či odborné pokládky krytin. U nás zakoupíte střešní krytiny a okna, okapové a komínové systémy i podstřešní fólie a tepelné izolace, řezivo a solární systémy.


Firmy v dalších lokalitách


Pokládka plechových krytin v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Profesionální pokládka plechových krytin zajišťuje, že krytina bude správně nainstalována a bude chránit budovu před povětrnostními vlivy. Pokud hledáte spolehlivou a kvalitní pokládku plechových krytin v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte kontaktovat odborníky na tuto oblast. S jejich pomocí získáte krytinu, která bude nejen krásná, ale také funkční a odolná.