Pomoc s oddlužením – Střední a Severní Čechy

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Cash Broker, SE

V Mydlinkách 83, Královice Bezdlužná Ověřená

Nabízíme on-line úvěry, hypotéky pouze na ručení nemovitostí. Poskytujeme oddlužení nemovitosti, nebankovní hypotéky bez doložení příjmů, americkou nebankovní hypotéku bez registru a pomoc s s vyplácením exekucí.

2Timková Stanislava - DESAP

Doubravická 1691/2,, Teplice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování mezd, personalistika. Rovněž provádíme konsolidace půjček, pomoc při oddlužení, podklady pro insolvenci.

3Advokátní kancelář Marčišin & partneři (pobočka Praha 1)1 pobočka

Naše advokátní kancelář poskytuje služby v širokém spektru právní oblasti. Naše služby zahrnují téměř neomezené spektrum právní pomoci a konzultační činnosti jak pro jednotlivce, tak pro firmy a obce. Právní pomoc umíme zajistit i v cizích jazycích.

4Dluhová poradna - Petra Ryšavá

Studničná 224/15, Liberec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme pomoc dluhové poradny pro lidi, kteří se ocitli ve finanční tísni. Dále nabízíme služby s tím spojené jako je oddlužení, zastupování při jednání s věřiteli, právní poradenství a mnoho dalších služeb. Po celé ČR máme 44 poboček.

5Mgr. JANA VELHARTICKÁ, advokátka

Poskytujeme právní pomoc jednotlivcům i podnikatelům převážné v občansko-právních vztazích. Nabízíme také tlumočnické a překladatelské práce v německém jazyce. Právní služby poskytujeme také i v německém jazyce.

6NemámDluh.cz1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Farského 5829, Chomutov
Dnes už má zavřeno

Komplexní finanční služby se zaměřením na osobní i firemní poradenství - pojištění osob a majetku,úvěry a půjčky. Dále nabízí možnost hypotéky, refinancování úvěrů, konta. Souběžně s touto činností nabízí konzultace a oddlužení osob i OSVČ.

7Machová Zuzana

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
U Nádraží 36, Beroun Bezdlužná

I v této těžké době nabízíme pomocnou ruku při řešení finančních problémů. Řešíme: Insolvence tzv. osobní bankrot, výkup nemovitostí za hotové i s možností nájmu a garancí předkupního práva. Nabízíme oddlužení nemovitosti (bez insolvence), výkup nemovitosti, podnikatelské úvěry, oddlužení tzv.…

8FINMARK CONSULTING s.r.o. - ChciOddlužit.cz

Nabízíme služby oddlužení a pomoc s osobních bankrotem.


Firmy v dalších lokalitách


Pomoc s oddlužením v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Pomoc s oddlužením najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.