Pořez dřeva – Střední a Severní Čechy

Pořez dřeva je častým úkonem při zpracování dřeva a v oblasti Střední a Severní Čechy není výjimkou. Tento proces spočívá v odříznutí části dřeva, která není potřebná, a může být použita jako palivo nebo dále zpracována.

1–10 firem z 54 nalezených Filtry

1DŘEVAŘSKÉ CENTRUM s.r.o.4 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(33)
Bohdaneč 136, Bohdaneč Bezdlužná Ověřená

Provozujeme dřevařské centrum se specializací na dřevařskou výrobu – výrobu stavebního dřeva, truhlářského dřeva a paletového řeziva. Nabízíme k prodeji řezivo a palivové dřevo. Zajistíme dopravu dřeva až k vám domů. Dále vám poskytujeme profesionální lesnické služby.

2Hendrych Jiří - Pila

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Valteřice 113, Horní Branná Bezdlužná Ověřená

Pořez kulatiny, prodej stavebního řeziva, tesařské práce, tesař, tesařství. Hledáte v okolí Semil kvalitní a spolehlivou pilu? Sháníte šikovného tesaře? Obraťte se na nás.

3O & K, spol. s r.o.

Radonice 195, Radonice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

O&K, spol. s r.o. vyrábí více jak deset let pro české odběratele i pro export do SRN a Nizozemí - atypické dřevěné palety a obaly, paletové přířezy. Provoz dřevovýroby je umístěn v Radonicích u Kadaně, kde je zajištěn i vlastní pořez kulatiny na kotoučových pilách i katru s kapacitou 800 - 1…

4Truhlářství Pavel Wagler

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Hlavní 701, Smržovka
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme ryze česká a rodinná truhlárna. Zaměřujeme se především na zakázkové a umělecké truhlářství. Naší součástí je i vlastní dřevařská pila a tedy zajišťujeme i produkci a prodej jak stavebního tak i truhlářského řeziva. Možností je i nechat si pořezat vlastní kulatinu nebo surové dřevo.

5Dobiáš Václav - Klavarská pila

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Ohrada 72, Nová Ves
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou stavebního, truhlářského i sušeného řeziva. Nabízíme prkna, fošny a hranoly. Vyrábíme dřevěné brikety bez příměsi lamina.

6Dřevokrov, spol. s r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(37)
Býchory 172, Býchory Bezdlužná

Naše společnost Dřevokrov, spol. s r.o. působí na trhu již od roku 1991. Zabýváme se především výrobou dřevěných palet, dodávkami europalet a výrobou dřevěných obalů určených zejména pro přepravu a skladování výrobků. K naší další činnosti patří pilařská výroba, sušení dřeva, stavební práce všeho…

7Městské lesy a rybníky Kutná Hora spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Opatovice I 43, Čáslav Bezdlužná

Lesní hospodářství - pořez a zpracování dřevní hmoty, pěstební práce, zalesňování zemědělských půd, odborná správa lesů. Rybářství - nákup a prodej ryb, pronájem a správa rybníků, poradenství. Stavební činnost - veškeré stavební práce. stavební práce na novostavbách i při rekonstrukcích, jedná se…

8DŘEVO Tvrdík

4.7
★★★★★
★★★★★
(14)
U Trati 2, Malešov Bezdlužná

Výroba a prodej truhlářského a stavebního řeziva, palubek, OSB desek. Pořez, hoblování, impregnace řeziva.

9ZEMNÍ SLUŽBY - Jiří Hudec

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Semtěš 134, Semtěš Bezdlužná

Zemní, výkopové, jeřábnické a demoliční práce.

10PILA KORYTA, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(24)
Koryta 4, Koryta Bezdlužná

Specializujeme se na stavební a truhlářské řezivo, dále také na palubky, OSB desky, hoblované profily a další. Zajistíme pro Vás i pořez kulatiny Vašeho dřeva. Samozřejmě u nás naleznete také kvalitní palivové dřevo.


Firmy v dalších lokalitách


Pořez dřeva v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Pořez dřeva je důležitým krokem při výrobě nábytku, stavebních konstrukcí a dalších dřevěných výrobků. Je důležité, aby byl pořez proveden správně, aby nedošlo k poškození dřeva a ztrátě jeho kvality. V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho odborníků, kteří se věnují pořezu dřeva a poskytují kvalitní služby za přijatelné ceny. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro pořez dřeva v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte kontaktovat místní odborníky a získat tak kvalitní a profesionální služby.