Posouzení smluv – Střední a Severní Čechy

Posouzení smluv je důležitou součástí každého podnikání v oblasti Střední a Severní Čechy. Bez kvalitního posouzení smluv může dojít k nežádoucím následkům, jako jsou finanční ztráty nebo právní spory.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1JUDr. Helena Mejvaldová, advokátka

Nabízím služby advokátní kanceláře. Zaměřuji se na občanské, bytové, obchodní a pracovní právo. Dále se specializuji na společné jmění manželů. Zastupuji své klienty v řízení před soudy a v rozvodových řízeních. Zajišťuji zpracování smluv, jejich posouzení a právní poradenství.

2HERMAN DAVID

Stradonice 55, Peruc Bezdlužná

Nabízíme posouzení pravosti dokumentů a smluv či kvality tisku i zkoumání pravosti bankovek a cenin včetně polygrafie. Dále provádíme znalecké posudky.

3Havelková & Partners, advokátní kancelář, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Revoluční 1082/8, Praha 1 Bezdlužná

Poskytujeme advokátní služby. Veřejné zakázky, fúze a akvizice, správa pohledávek, insolvenční řízení, obchodní či pracovní právo. Nabízíme přípravu a právní posouzení smluv pro členy statutárních orgánů a další služby.

4Novotný František, JUDr.

Nabízím služby advokátní kanceláře. Zajišťuji zpracování smluv, jejich posouzení a právní poradenství.

5Martinů Jana, JUDr., advokátka

Naše advokátní kancelář poskytuje komplexní právní služby. Působíme zejména v oblasti občanského práva a věcech týkajících se nemovitostí. Zajišťuji zpracování smluv a jejich posouzení, právní úschovu nebo zastupování před soudy a správními řízeními.


Firmy v dalších lokalitách


Posouzení smluv v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Proto je důležité mít k dispozici odborníka na posouzení smluv, který dokáže identifikovat rizika a navrhnout vhodná řešení. Díky tomu může být podnikání v oblasti Střední a Severní Čechy úspěšné a bez problémů.