Potisk plachet – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1Autoplachty Kudláček Kamil

4.8
★★★★★
★★★★★
(25)
Hejnická 292, Liberec XXXI-Krásná…
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se výrobou, prodejem a potiskem autoplachet, transparentů, party stanů a konstrukcí pro technické a průmyslové využití. Nabízíme party stany, stánky, výčepní pavilony a haly. Prodáváme upínací pásy s ráčnou, popruhy, gumolana, šňůry, celní lanka a veškeré příslušenství k autoplachtám.

2Marek Libor

Zabýváme se výrobou reklamy, reklamních cedulí a plachet, vizitek, letáků a dalších. Sídlíme v Mnichově Hradišti.

3Tigremy, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hvožďanská 2053/3, Praha 4 - Chodov Bezdlužná

Reklamní studio zajišťující kompletní výrobu reklam. Zhotoví grafické návrhy, které řeší až do jeho finálního provedení včetně instalací: polepy aut, výloh, reklamní cedule, samolepky, orientační systémy, plachty, poutače, stojany, gravírování, firemní štíty, reklamní předměty - potisk hrníčků,…

42HHOLINGER s.r.o.2 pobočky

3.8
★★★★★
★★★★★
(12)
Průmyslová 1558/2, Ústí nad Labem… Bezdlužná

Společnost 2H Holinger s.r.o. působí na trhu již od roku 1995 a v současné době patří k největším výrobcům reklamních předmětů v České republice.

5Agentura Promotion, v.o.s.

1.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Antonína Dvořáka 569, Turnov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Provozujeme tiskárnu zaměřující se na tisk různých reklamních předmětů jako vizitky, letáčky a plakáty. Vyrábíme také reklamní polepy na auta, reklamní plachty a bannery a polepy výloh.

6Autoplachty Ryška Jaroslav1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(32)
Myslbekova 400, Stráž nad Nisou
Otevřeno do 15:00

Specializujeme se na výrobu autoplachet. Dále nabízíme reklamní potisky autoplachet, výkladcových markýz a konstrukcí pod plachty. Zabýváme se také komplexními reklamními službami od grafického návrhu až po jejich instalaci.

7CENTRUM REKLAMY, s.r.o. - výroba reklamy Praha1 pobočka

U Elektry 650/2, Praha 9 - Hloubětín
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou bannerů, řezané, světelné i nesvětelné reklamy. Provádíme polepy automobilů a prodejen, laminace, tvarový výřez či svařování do velkých formátů. Zajišťujeme pronájem reklamních ploch. Samolepicí folie, reklamní tabule a nápisy, polepy plachet, výloh, orientační systémy, světelná…

8Beran Pavel - COLOR 3P

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Jana Švermy 10, Kadaň
Otevřeno do 16:00

Provádí tisk na velkoplošném plotru či samolepy a fotografie, plachty a billboardy, plakáty i sítě a vlajky. Dále v nabídce je tvorba grafiky na auta, firemní štíty, nápisy na fasády, potisk sportovních a pracovních oděvů, vyšívání reklam. Nabízí tvrobu gravírováni, pískování a vyrábí poháry…

9AUTOPLACHTY DUDA s.r.o.

Knovíz 219, Knovíz
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Zaměřujeme se na výrobu autoplachet na nákladní, sklápěcí vozy, návěsy, přívěsné vozíky, zemědělské přívěsy a návěsy, na vojenskou techniku, plachty pro sportovní využití a pouťové atrakce a pro mnoho dalšího využití. Provádíme reflexní konturové značení zadních čel a boků autoplachet ve třech…

10Hranáč Ladislav

Vyrábíme, montujeme a poskytujeme servis světelných reklam. Nabízíme samolepící reklamu, polepy aut, velkoplošný tisk, bannery i potisk plachet.


Firmy v dalších lokalitách


Potisk plachet v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Potisk plachet najdete 13 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 12 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Střední a Severní Čechy.