Povlakování nástrojů, dílů – Střední a Severní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1FRK s.r.o.

Provozujeme stavební, montážní činnosti, včetně topenářských a vodoinstalatérských prací. Nově nabízíme výrobu a úpravu plechů a profilů na CNC strojích a poté dělení úpravu atomatickou pilou a svařování pomocí technologií TIG a MAG. Disponujeme laserovým centrem pro výrobu přesných výpadků.…

2Jiří Sváda - nástroje

Firma zajišťuje kompletní servis v oboru kovoobráběcích nástrojů. Pomůžeme vám s výběrem vhodných nástrojů a návrhem technologií produktivního CNC obrábění. Životnost nástrojů prodloužíme díky povlakování a broušení.

3Lakovna PAINTHOUSE PRAGUE s.r.o. - Průmyslové lakování

Provádíme průmyslové lakování dílů pro automobilový průmysl, lakování ocelových, hliníkových a laminátových dílů, strojírenských dílů a konstrukcí.

4DIAMANT - SERVIS s.r.o.

Naše firma se zaměřuje na chemickou výrobu. Výrobky DIAMANT potřebují výrobci obráběcích strojů, automobilový průmysl, výrobci čerpadel, modelárny, slévárny a veškerý kovozpracovatelský průmysl. Nabízíme výrobky jako moglice, DWH, dichtol, ultra metal, plastic metal a speciální výrobky.


Firmy v dalších lokalitách


Povlakování nástrojů, dílů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Povlakování nástrojů, dílů najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Střední a Severní Čechy.