Pracovní košile – Střední a Severní Čechy

Pracovní košile jsou nezbytnou součástí pracovního oblečení v oblasti Střední a Severní Čechy. Tyto košile jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči opotřebení a znečištění.

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1ARTEP výrobní družstvo2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(28)
Korejská 1398/29, Jablonec nad Nisou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se výrobou a prodejem profesních oděvů. V našem sortimentu naleznete zdravotnické oděvy, lékařské oděvy, kuchařské oděvy, pracovní oděvy, pracovní zástěry a ochranné pomůcky.

2HAJ4, s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(12)
Vojtěšská 517/4, Liberec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naším oborem je velkoobjemové praní prádla pro ubytovací zařízení, restaurace i občany. Nabídka oprav a prodeje lůžkovin, chemického čištění, svozu a odvozu prádla.

3STRETCH s.r.o.1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(11)
Dělnická 584, Pečky Bezdlužná

Nabízíme kompletní dodávky pro firmy: Grafické návrhy oděvů. Vyrábíme - pracovní oděvy, firemní, hotelové a školní uniformy. Výhradní dovozce pro ČR - reklamní textil PROMOSTARS (trika, polokošile, košile, mikiny, vesty, bundy, kšiltovky, čepice). Prodej ochranných pomůcek, obuvi, reklamních…

4Triangles International Trading Co.Ltd s.r.o.1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(17)
Břežanská 128, Klíčany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost Triangles International Trading vyrábí a prodává výstroj pro bezpečnostní agentury, městskou a obecní policii, hasiče, hotely, školy, autodopravce a výrobní podniky. Zabývá se výrobou a prodejem pracovních oděvů, oblečení, uniforem, kombinéz, bund, společenských oděvů, pláštěnek,…

5Ing. Alena Seidlová Randová4 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Černokostelecká…, Říčany-Radošovice Bezdlužná

Nabízíme prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných pomůcek.

6TOMIS CZ, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(56)
Brodská 654, Příbram V
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma se specializuje na osobní ochranné pracovní prostředky a mycí a čistící prostředky. Dodáváme pracovní oděvy na zakázku a to dle požadavku zákazníka, včetně loga firmy formou potisku několika technologiemi. Dodáváme pracovní rukavice, pracovní oděvy, montérky, kombinézy, pláště, trička,…

7ARSTA.CZ s.r.o.

Naší činností je výroba textilního zboží pro nemocnice, prádelny, privátní kliniky, domovy důchodců, hotely a catering. Specializujeme se především na výrobu ručníků, lůžkoviny pro hotely, ubrusů a ubrousků z damašku. Přinášíme vám i luxusní bytový textil z kolekce švédské firmy EKELUND, kde…

8FINISH, v.o.s. (pobočka Praha 2 - Vinohrady)1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Blanická 1088/27, Praha 2 - Vinohrady Bezdlužná

Prodáváme stroje a zařízení pro sítotisk, tamponový, textilní a digitální tisk. Trika, pracovní košile, mikiny, sítoviny, barvy pro sítotisk a digitální tisk. Potiskujeme samolepky, plast, papír, kov, trička, textil, reklamní předměty, lokální UV lak.

9Strojní vyšívání, výroba nášivek a reklamních předmětů Marek Rydval3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
U Elektry 650, Praha 9 - Vysočany Bezdlužná

Specializujeme se na strojní vyšívání, výrobu nášivek, výšivek a reklamních předmětů, textilní potisky, úpravy, dárkové předměty, díly pro textilní výrobu, hotové výrobky, trička, polokošile, mikiny, čepice. Vyšíváme textilní loga, používáme nejmodernější technologie.

10Natalja Anatolijivna Havlíčková

4.8
★★★★★
★★★★★
(76)
Evropská 691/12, Praha 6
Dnes už má zavřeno

Šití záclon, zavěsů, ubrusů, ubrousků, rautové sukně, zástěry, povlečení, ložního prádla z materialů zákazníka, také máme velkou nabídku látek od dodavatele z Česka, Maďarska, Itálie. Výroba pod zakázku a montáž garniže. Drobné čalounické práce. Oprava a úprava jakéhokoliv oděvu včetně kůže,…


Firmy v dalších lokalitách


Pracovní košile v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky tomu jsou ideální pro práci v různých odvětvích, jako je stavebnictví, průmysl nebo zemědělství.

Pracovní košile jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální pohodlí a ochranu při práci. Jsou vybaveny různými funkcemi, jako jsou kapsy na nástroje, reflexní prvky pro zlepšení viditelnosti nebo prodyšné materiály pro lepší ventilaci.

V oblasti Střední a Severní Čechy jsou k dispozici různé typy pracovních košil, které se liší vzhledem, materiálem a funkcemi. Výběr správné košile závisí na konkrétní práci, kterou vykonáváte. Pokud hledáte kvalitní a spolehlivou pracovní košili, určitě si vyberete z nabídky v oblasti Střední a Severní Čechy.

Pracovní košile jsou nejen praktické, ale také stylové. V oblasti Střední a Severní Čechy najdete košile v různých barvách a designech, které vám umožní vyjádřit svůj osobní styl i při práci. Pokud hledáte kvalitní a moderní pracovní košili, určitě si vyberete z nabídky v oblasti Střední a Severní Čechy.