Prenatální péče o těhotné – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 26 nalezených Filtry

1MUDr. Jitka Zadražilová - Gynekologická ambulance

4.5
★★★★★
★★★★★
(36)
Hornická 209/4, Kutná Hora
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná Ověřená

Provoz ordinace praktického lékaře, gynekologa. Nabízíme kompletní gynekologickou a prenatální péči, poskytujeme poradenství při výběru hormonální antikoncepce. Provádíme zavádění nitroděložní antikoncepce, diagnostiku a léčbu klimakterických potíží, dispenzarizaci onkologických onemocnění,…

2GYNOSAN s.r.o. - MUDr. Jiří Bastl

Chodovická 484/10, Praha 9 - Horní…
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Komplexní péče o těhotné ženy - prenatální ultrazvuk včetně vrozených vývojových vad - kardiotografické monitorování ozev plodu ke konci těhotenství - možnost foto ultrazvuku i záznam na videokazetu - určení pohlaví plodu. Prevence, antikoncepce, klimakterium.

3GYNEM, s.r.o.2 pobočky

3.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Ořechovce 576/7, Praha 6-Střešovice Bezdlužná

Naše gynekologie nabízí pacientkám nadstandardní služby v klidném prostředí- Poskytujeme služby gynekologie a prenatální péče, naším cílem je spokojenost všech pacientek. V našich ordinacích nabízíme dětský koutek i telefonické konzultace a wifi i občerstvení.

4ENVIRONMENTÁLNÍ RODINNÉ CENTRUM Ústí nad Labem

Rodinné centrum, jazyková škola Sluníčko a kreativní kavárna, vznikly při obecně prospěšné společnosti na podporu rodinného života. Dále zajišťujeme veškerou potřebnou pomoc seniorům v regionech: Most, Teplice, Ústí nad Labem, Děčín, atd. S partnery připravujeme další lokality.

5Balatková Romana, MUDr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Zdeňka Fibicha 2866…, Most
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provozují dětskou kardiologii a prenatální echokardiografii. Praktický lékař pro děti a dorost.

6GYNPOR s.r.o.1 pobočka

Moskevská 508, Most
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provozujeme zdravotní středisko GYNPOR, s.r.o. se zaměřením na gynekologické služby. Poskytujeme péči o dívky i ženy. Nabízíme šetrné vyšetření, odborný a kvalitní přístup. Zajišťujeme preventivní vyšetření, pravidelné návštěvy pro těhotné ženy, případné očkování a další.

7ÚSTAV PRO PÉČI O MATKU A DÍTĚ

4.5
★★★★★
★★★★★
(63)
Podolské nábřeží 157, Praha 4 - Podolí Bezdlužná

Zajišťujeme komplexní porodnickou a pediatrickou péči. Nabízíme porodnické, gynekologické a pediatrické služby. Provoz prenatální poradny a prenatálně diagnostického centra.

8Gynelav s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Kamýcká 129, Praha 6 Bezdlužná

Specializujeme se na komplexní gynekologickou ambulantní péči, ultrazvukovou diagnostiku v oboru gynekologie, prevenci gynekologických nádorů, vedení těhotenské poradny, prenatální ultrazvukovou diagnostiku a poradnu antikoncepce, neplodnosti a přechodu.

10LEVRET s.r.o. - gynekologicko-porodnická ambulance Praha 6

Terronská 958/61, Praha 6
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Společnost Levret s.r.o. provozuje gynekologicko-porodnickou ambulanci. Provádíme veškerou porodnickou péči, nabízme preventivní prohlídky a očkování proti HPV.


Firmy v dalších lokalitách


Prenatální péče o těhotné v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Prenatální péče o těhotné najdete 26 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 23 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Střední a Severní Čechy.