Přeprava PHM, ropy, nafty – Střední a Severní Čechy

Přeprava PHM, ropy a nafty je v oblasti Střední a Severní Čechy velmi důležitá. Spolehlivá a bezpečná doprava těchto látek je klíčová pro celou řadu průmyslových odvětví.

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Zaměřujeme se na autodopravu. Provádíme dopravu sypkých hmot sklápěcími návěsy o objemu 29-50 m3, servis nákladních vozidel. Mezi naše služby patří běžná oprava, brzdová diagnostika, měření geometrie tahačů i návěsů, svařování hliníku, ověřování tachografů a další. V areálu společnosti…

Poslat poptávku sihelsky.cz 605 296 061

V Agro Jesenice se zabýváme rostlinnou a živočišnou výrobu. Jsme přední český pěstitel a producent mražené zeleniny. Zaměřujeme se na chov skotu a prasat. Provozujeme mrazírnu, kompostárnu, 3 bioplynové stanice a čerpací stanici PHM.

Poslat poptávku agrojesenice.cz 241 932 090

Prodej hydraulických systémů PARKER, ABER, hydraulika na tahače pro ovládání sklápěcích návěsů, návěsů s posuvnou podlahou, podvalníků, přepravníků PHM, kompresory na přepravu sypkých hmot. Přeprava nadměrných nákladů.

Poslat poptávku htsystem.cz 321 768 144

Mezinárodní a vnitrostátní doprava, spedice. Dále se zabýváme stavební činností, dopravní stavby, pozemní stavby, zemní práce. Rovněž provádíme opravy osobních a nákladních vozidel, provozujeme čerpací stanici. Pneuservis - osobní, nákladní, AGRO.

Poslat poptávku kg-tranzit.cz 321 763 045

Přeprava chlazených i nechlazených potravin izotermickými vozidly Renault v celé řadě ložných ploch a tonáží. Disponujeme širokým vozovým parkem čítajícím cca 200 nákladních vozidel. Přepravu realizujeme v tuzemsku i zahraničí. Náš vozový park zahrnuje tahače, sóla a autobusy.

Poslat poptávku hruby-autodoprava.cz 326 556 110

Mezinárodní, vnitrostátní doprava a spedice. Specializace na EU a mrazírenskou dopravu. Provoz veřejné čerpací stanice.

Poslat poptávku tohoz.eu 326 992 141

Palivové karty. Bezhotovostní nákup paliva a dalších produktů na čerpacích stanicích.

Poslat poptávku erneks.cz 244 404 943

Poskytujeme širokou škálu služeb pro malé i velké automobily. Servis a odtah vozů do 3,5 tuny. Náhradní díly pro osobní a dodávková vozidla i nákladní automobily a autobusy. Dále poskytujeme služby nákladní a autobusové dopravy. K dispozici máme také čerpací stanici s restaurací a myčkou pro osobní…

Poslat poptávku autosluzby.cz 483 712 333

Provozujeme městskou hromadnou dopravu pro město Děčín. Provozujeme také čerpací stanici včetně automyčky, autoservis a kompletní zájezdovou dopravu.

Poslat poptávku 412 709 511

Firma disponuje více jak 40 kamiony a kromě dopravních služeb se zabývá také skladováním, opravárenstvím a prodejem PHM. Nabízíme transport od kusových zásilek přes přepravu paletových nákladů až po přepravu nadměrných zásilek. Zajišťujeme kombinovanou dopravu. Specializujeme se na přepravu svitků…

Poslat poptávku cargonet.cz 416 733 504

Přeprava PHM, ropy, nafty v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Proto je nutné mít k dispozici spolehlivého partnera, který zajistí rychlou a bezpečnou přepravu. V oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici řada společností, které se specializují na přepravu PHM, ropy a nafty. Tyto společnosti disponují moderními vozidly a kvalifikovanými řidiči, kteří zajistí bezpečnou dopravu těchto látek. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro přepravu PHM, ropy a nafty v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte kontaktovat jednu z těchto společností.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.