Přeprava PHM, ropy, nafty – Střední a Severní Čechy

Přeprava PHM, ropy a nafty je v oblasti Střední a Severní Čechy velmi důležitá. Spolehlivá a bezpečná doprava těchto látek je klíčová pro celou řadu průmyslových odvětví.

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1DS Sihelsky s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(9)
Veltrubská 543, Kolín Bezdlužná Ověřená

Zaměřujeme se na autodopravu. Provádíme dopravu sypkých hmot sklápěcími návěsy o objemu 29-50 m3, servis nákladních vozidel. Mezi naše služby patří běžná oprava, brzdová diagnostika, měření geometrie tahačů i návěsů, svařování hliníku, ověřování tachografů a další. V areálu společnosti…

2AGRO Jesenice u Prahy a.s.2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Vestecká 2, Hodkovice – Dolní… Bezdlužná Ověřená

V Agro Jesenice se zabýváme rostlinnou a živočišnou výrobu. Jsme přední český pěstitel a producent mražené zeleniny. Zaměřujeme se na chov skotu a prasat. Provozujeme mrazírnu, kompostárnu, 3 bioplynové stanice a čerpací stanici PHM.

3HYDRAULIC - TRUCK - SYSTEM H.T.S. - Hynčica Jaromír

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
K Vinici 1422, Kolín Bezdlužná

Prodej hydraulických systémů PARKER, ABER, hydraulika na tahače pro ovládání sklápěcích návěsů, návěsů s posuvnou podlahou, podvalníků, přepravníků PHM, kompresory na přepravu sypkých hmot. Přeprava nadměrných nákladů.

4K+G - tranzit, spol. s r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(6)
1. Máje 469, Cerhenice Bezdlužná

Mezinárodní a vnitrostátní doprava, spedice. Dále se zabýváme stavební činností, dopravní stavby, pozemní stavby, zemní práce. Rovněž provádíme opravy osobních a nákladních vozidel, provozujeme čerpací stanici. Pneuservis - osobní, nákladní, AGRO.

5Autodoprava Hrubý2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(815)
Zdibsko 164, Klecany Bezdlužná

Přeprava chlazených i nechlazených potravin izotermickými vozidly Renault v celé řadě ložných ploch a tonáží. Disponujeme širokým vozovým parkem čítajícím cca 200 nákladních vozidel. Přepravu realizujeme v tuzemsku i zahraničí. Náš vozový park zahrnuje tahače, sóla a autobusy.

6TOHOZ s.r.o.1 pobočka

Mezinárodní, vnitrostátní doprava a spedice. Specializace na EU a mrazírenskou dopravu. Provoz veřejné čerpací stanice.

7ERNEKS INVEST s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Průhonická 222, Čestlice

Palivové karty. Bezhotovostní nákup paliva a dalších produktů na čerpacích stanicích.

8Autoslužby Pavlišta s.r.o.1 pobočka

3.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Jateční 725/3, Jablonec nad Nisou

Poskytujeme širokou škálu služeb pro malé i velké automobily. Servis a odtah vozů do 3,5 tuny. Náhradní díly pro osobní a dodávková vozidla i nákladní automobily a autobusy. Dále poskytujeme služby nákladní a autobusové dopravy. K dispozici máme také čerpací stanici s restaurací a myčkou pro osobní…

9Dopravní podnik města Děčína, a.s.2 pobočky

Provozujeme městskou hromadnou dopravu pro město Děčín. Provozujeme také čerpací stanici včetně automyčky, autoservis a kompletní zájezdovou dopravu.

10CARGONET s.r.o.

Firma disponuje více jak 40 kamiony a kromě dopravních služeb se zabývá také skladováním, opravárenstvím a prodejem PHM. Nabízíme transport od kusových zásilek přes přepravu paletových nákladů až po přepravu nadměrných zásilek. Zajišťujeme kombinovanou dopravu. Specializujeme se na přepravu svitků…


Firmy v dalších lokalitách


Přeprava PHM, ropy, nafty v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Proto je nutné mít k dispozici spolehlivého partnera, který zajistí rychlou a bezpečnou přepravu. V oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici řada společností, které se specializují na přepravu PHM, ropy a nafty. Tyto společnosti disponují moderními vozidly a kvalifikovanými řidiči, kteří zajistí bezpečnou dopravu těchto látek. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro přepravu PHM, ropy a nafty v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte kontaktovat jednu z těchto společností.