Převody nemovitostí – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 73 nalezených Filtry

1Stavební bytové družstvo Neratovice

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Výsluní 1314, Neratovice
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme stavební bytové družstvo v Neratovicích. V současné době se družstvo zabývá především komplexní správou bytů a nebytových prostor ve svém vlastnictví a dále tyto služby nabízí a zajišťuje pro další samostatné subjekty z řad malých bytových družstev a vlastníky bytů.

2TRIÁDA realitní kanceláře s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Jiráskova 133, Turnov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Realitní kancelář TRIÁDA se pohybuje v oblasti realit, především zajišťuje pronájem a prodej nemovitostí, rekreačních a komerčních objektů, jako jsou chaty a chalupy i pozemky. Náš tým zkušených makléřů provede odborné znalecké posudky, zajistí prohlídky, fotografie nemovitosti a výkup vaší…

3LOŽISKA VOKOUN

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Klicperova 1418, Kolín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Firma Vokoun byla založena panem Vlastimilem Vokounem v roce 1991. V této době firma, vzhledem k tomu, že neměla vlastní prostory k podnikání musela několikrát změnit své působiště. Od roku 1994 se nachází ve vlastním objektu v Klicperově ulici č.1148, Kolín 1418 Zálabí. Tento objekt prošel velkou…

4EXTRANEMO s.r.o.

Smetanova 240, Úvaly Bezdlužná

Nabídka nemovitostí k pronájmu i prodeji, od původních vlastníků, tak i novostavby. Služby v oblasti převodu nemovitostí, finanční i právní servis.

5Bytové družstvo Odolena Voda

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Větrná 304, Odolena Voda
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Bytové družstvo v Odolene Vodě. V současné době se družstvo zabývá především komplexní správou bytů a nebytových prostor ve svém vlastnictví a dále tyto služby nabízí a zajišťuje pro další samostatné subjekty z řad malých bytových družstev a vlastníky bytů.

6Agentura BYT, spol. s r.o.

3.1
★★★★★
★★★★★
(4)
Na rovinách 324/12, Praha 4 - Lhotka Bezdlužná

Poskytujeme kompletní služby v oblasti správy nemovitostí (předpis a evidence plateb, vedení účetnictví, vyúčtování služeb, technická správa), převody bytů do vlastnictví, zakládání družstev a výběrová řízení.

7Stavební bytové družstvo Vyšehrad

3.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Sinkulova 354/83, Praha 4 - Nusle Bezdlužná

Poskytujeme kompletní správu nemovitostí. Zajišťujeme vedení účetnictví, vyúčtování služeb a právní služby. Nabízíme technickou správu, převody bytů do OV, zakládání SVJ, zpracování prohlášení vlastníka a ostatní související činnosti.

8Sládková Markéta, JUDr.1 pobočka

Advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti práva rodinného, občanského, převodů nemovitostí, práva obchodního, zakládání a změny obchodních společností, zastupování před soudy, sepis smluv a podání, vymáhání pohledávek.

9SBD STAVBAŘ4 pobočky

2.4
★★★★★
★★★★★
(5)
Křesomyslova 229/3, Praha 4
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Komplexní správa bytových domů pro družstva i společenství vlastníků. Převody bytů. Zajišťování správy bytového fondu v rozsahu mandátní smlouvy, případně v jiném dohodnutém rozsahu. Zajišťování investorské a inženýrské činnosti včetně výstavby družstevních domů a bytů. Součástí je nová

10Realitní & vzdělávací agentura, s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(3)
U Zámku 1991/8, Teplice Bezdlužná

Zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí. Vyřídíme vyplacení exekucí, hypo úvěry, půjčky a úvěry od nebankovního sektoru, odhad reálné tržní ceny nemovitostí a odhad pro daň z převodu nemovitosti.


Firmy v dalších lokalitách


Převody nemovitostí v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Převody nemovitostí najdete 73 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 66 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 22 firem v regionu Střední a Severní Čechy.