Převody nemovitostí – Střední a Severní Čechy

Převody nemovitostí jsou v oblasti Střední a Severní Čechy stále častějším tématem. Lidé hledají kvalitní služby, které jim pomohou s prodejem či koupí nemovitosti.

1–10 firem z 65 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Jsme stavební bytové družstvo s více než 60letou praxí ve správě nemovitostí. Poskytujeme vám kompletní správu bytů a nebytových prostor v Neratovicích, Mělníku a okolí. Kontaktujte nás! V SBD Neratovice zajistíme bezproblémový chod i vašeho bytového domu.

Poslat poptávku sbdneratovice.cz 325 512 917

Realitní kancelář TRIÁDA se pohybuje v oblasti realit, především zajišťuje pronájem a prodej nemovitostí, rekreačních a komerčních objektů, jako jsou chaty a chalupy i pozemky. Náš tým zkušených makléřů provede odborné znalecké posudky, zajistí prohlídky, fotografie nemovitosti a výkup vaší…

Poslat poptávku triada-reality.cz 481 311 122

Firma Vokoun byla založena panem Vlastimilem Vokounem v roce 1991. V této době firma, vzhledem k tomu, že neměla vlastní prostory k podnikání musela několikrát změnit své působiště. Od roku 1994 se nachází ve vlastním objektu v Klicperově ulici č.1148, Kolín 1418 Zálabí. Tento objekt prošel velkou…

Poslat poptávku loziska-vokoun.cz 321 725 795

Nabídka nemovitostí k pronájmu i prodeji, od původních vlastníků, tak i novostavby. Služby v oblasti převodu nemovitostí, finanční i právní servis.

Poslat poptávku elan.century21.cz 281 866 806

Bytové družstvo v Odolene Vodě. V současné době se družstvo zabývá především komplexní správou bytů a nebytových prostor ve svém vlastnictví a dále tyto služby nabízí a zajišťuje pro další samostatné subjekty z řad malých bytových družstev a vlastníky bytů.

Poslat poptávku bdov.cz 283 971 884

Poskytujeme kompletní služby v oblasti správy nemovitostí (předpis a evidence plateb, vedení účetnictví, vyúčtování služeb, technická správa), převody bytů do vlastnictví, zakládání družstev a výběrová řízení.

Poslat poptávku agenturabyt.cz 241 727 037

Poskytujeme kompletní správu nemovitostí. Zajišťujeme vedení účetnictví, vyúčtování služeb a právní služby. Nabízíme technickou správu, převody bytů do OV, zakládání SVJ, zpracování prohlášení vlastníka a ostatní související činnosti.

Poslat poptávku sbdvysehrad.cz 261 213 302

Advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti práva rodinného, občanského, převodů nemovitostí, práva obchodního, zakládání a změny obchodních společností, zastupování před soudy, sepis smluv a podání, vymáhání pohledávek.

Poslat poptávku ak-sladkova.cz 777 904 907

Komplexní správa bytových domů pro družstva i společenství vlastníků. Převody bytů. Zajišťování správy bytového fondu v rozsahu mandátní smlouvy, případně v jiném dohodnutém rozsahu. Zajišťování investorské a inženýrské činnosti včetně výstavby družstevních domů a bytů. Součástí je nová

Poslat poptávku stavbar.cz 296 181 310

Zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí. Vyřídíme vyplacení exekucí, hypo úvěry, půjčky a úvěry od nebankovního sektoru, odhad reálné tržní ceny nemovitostí a odhad pro daň z převodu nemovitosti.

Poslat poptávku 800 990 700

Převody nemovitostí v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Proto je důležité najít spolehlivého partnera, který má zkušenosti a znalosti v této oblasti. Profesionální převody nemovitostí v oblasti Střední a Severní Čechy nabízejí nejenom právní poradenství, ale také pomoc s vyřízením veškerých formalit. Díky tomu se klienti mohou soustředit na své vlastní záležitosti a nemusí se starat o složité procesy spojené s převodem nemovitosti. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro převody nemovitostí v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte kontaktovat odborníky s dlouholetou praxí v této oblasti.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.