Prodej areálů – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 22 nalezených Filtry

1AGRA Český ráj a.s.

4.2
★★★★★
★★★★★
(13)
Všeň 124, Všeň Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se živočišnou výrobou a rostlinnou výrobou. Nabízíme prodej hovězího masa a prodej krmného obilí. Provozujeme jídelnu ve Všeni. Dále nabízíme pronájem a prodej nemovitostí, pronájem zemědělské půdy a odkup zemědělské půdy. Součástí našeho areálu je Galerie Český ráj.

2RECTA s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(9)
Na Podolí 157, Načeradec
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Zabýváme se nákladní silniční dopravou, vnitrostátní i mezinárodní kamionovu přepravou. Dále zajišťujeme zemní a výkopové práce, prodej stavebního materiálu, písku, cementu, drtí, zemědělské služby. Výstavba polních cest a sportovních hřišť.

3AP Beroun a.s.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Máchovně 1270, Beroun

Provozujeme prodejny a závodní stravování v areálu v Berouně. Zároveň jsme správcem tohoto areálu. Nabízíme pronájem nebytových prostor. Prodáváme náhradní díly na automobily. Máme dlouholeté zkušenosti v oboru.

4OKIN GROUP, a.s.

Nabízíme a provádíme facility management v průmyslových areálech i administrativních budovách či logistických a obchodních centrech mezi naše činnosti patří outsourcing podpůrných činností a správa nemovitostí i energetika a údržba budov a úklidové služby.

5REALING CZ, s.r.o.

Zprostředkujeme koupi, prodej a pronájem nemovitostí, komerčních, výrobních a skladovacích areálů, pozemků. Vyhledáme vhodné nemovitosti a investiční příležitosti. Samozřejmostí je zajištěný kompletní realitní servis.

6Vesta realitní kancelář, s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(23)
Masarykovo nám. 193…, Děčín I-Děčín Bezdlužná

Provozujeme profesionální prodej a pronájem a správa všech typů nemovitostí jako jsou domy a byty pozemky a průmyslové areály a nabízíme vypracování tržních ocenění nemovitostí a znaleckých posudků i také provádění veřejných dražeb.

7Ing. Vetešník a spol. a.s., pronájem nebytových prostor

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Boženy Němcové 1345, Roudnice nad Labem
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Pronajímáme nebytové, výrobní prostory, kanceláře, sklady, garáže (i prodej). Veškeré prostory prošly rozsáhlou modernizací, mají samostatná měření všech medií (elektro, voda, plyn) a umožňují bezproblémový ekonomický provoz. Jsou vždy doplněny o dostatečné parkovací a manipulační plochy. Celý…

8International Job Company s.r.o. (prodejní centrum Kolín)2 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(7)
Polepská 300 (Areál…, Kolín
Dnes už má zavřeno

Každý námi nabízený mobilní dům si můžete prohlédnout zvenčí i zevnitř v našem prodejním centru na adrese Polepská 300, 280 02 Kolín. Jedná se o areál bývalé ČSAD, nyní celní prostor pod hasičskou zbrojnicí. Velmi rádi Vás uvítáme v otevírací době od čtvrtka do soboty, od deseti do šestnácti hodin.…

9PRAGORENT s.r.o. - Realitní činnost (správa, pronájem a prodej nemovitostí)

4.0
★★★★★
★★★★★
(35)
Jiřího ze Vtelna…, Praha 9 Horní…
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Společnost PRAGORENT s.r.o. se sídlem v Praze se zabývá mimo jiného správou, pronájmem a prodejem nemovitostí včetně zprostředkování. Specializujeme se na průmyslové areály a objekty, skladové haly nebo prostory, ve kterých můžete již za pár dní vyrábět nebo skladovat. Pragorent s.r.o. je…

10Areál Vraňany, s.r.o.

Areál Vraňany, s.r.o., se sídlem Vraňany 232, 277 07, Vraňany, v okrese Mělník a v kraji Střední Čechy, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 254486, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2016. Předmětem podnikání je: - pronájem nemovitostí, bytů a…


Firmy v dalších lokalitách


Prodej areálů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Prodej areálů najdete 22 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 20 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 7 firem v regionu Střední a Severní Čechy.